reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maggi, Katrina macie racje nie bede schizowac tym bardziej ze nie mam jakis dolegliwosci z tym zwiazanych, TSH zbadam jeszcze w nastepnym cyklu i potem jak mi sie uda to w ciazy.
Witaj misia, powodzenia przy starankach
Tynka i Ciocinella gratulacje, duzo szczescia na nowej drodze zycia
 
reklama
misia88 powodzenia w staraniach :) Nigdy w sumie nie wiadomo, czy się uda utrafić określoną płeć.

Matik słodki minki robi mała księżniczka. Szybko ten czas mija.

Ilaczek Ania chciała nóżkami przywitać świat :) Może mały aniołek będzie, skoro taka grzeczna :)

Tynka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. W tamtym roku miałam ślub 7 czerwca, więc podobnie.

PannaMyszka jak daleko masz do owulacji? Tak jak Airfix pisze najlepiej 2-3 dni przed działać. Ja bym czekała do czasu aż dwie takie same kreski się pojawią i dopiero wtedy przestała.

Cocinella również wszystkiego najlepszego :)

iweet już coraz bliżej końcówki, dlatego pewnie wszystko wróciło. Odpoczywaj ile możesz :)
 
PannaMyszka jak daleko masz do owulacji? Tak jak Airfix pisze najlepiej 2-3 dni przed działać. Ja bym czekała do czasu aż dwie takie same kreski się pojawią i dopiero wtedy przestała.

Zawsze owu była w 14dc, tzn. dopóki nie zaczęłam diety i suplementacji. Dzisiaj jest 10dc a i wczoraj też nic nie podziałaliśmy :-:)-( niestety spisuje ten cykl na straty, załamana jestem strasznie. Wczoraj wyszedł test owu bladzioch, dzisiaj kupiłam innej firmy i nawet bladej tej drugiej kreski nie było, a poprzednim cyklu test owu wyszedł mi pozytywny dopiero w 16dc a @ przyszła w 25dc.....z temp. nic nie jestem w stanie wywnioskować, szyjka wysoko, miękka otwarta, śluzu brak - tzn. suchy a ze dwa razy dziennie na wkładce pojawia się odrobinę rozciągliwego kremowego. PH 4,5....i ból jak na @ albo owu...
 
Cześć dziewczyny :)

jak dziś nie zaczne pisać to znow kilka tygodni minie , wiec sprobuje częściej z wami pisac

Gratuluje Małe liski, Ilaczkowi, Matik , Macy i wszystkich o których zapomniałam cudownych dzieciaczków
wszystkim zaciążonym Kate, Katrina, Maggi, Maranatha , Iweet i każdej której nie wymieniłam :zawstydzona/y: również :*


u mnie trochę się dzieję dlatego póki co planowanie rodzeństwa dla Wojtusia poszło na drugi plan ... chetnie was od czasu do czasu czytam z sentymentem i nadzieją na przyszłość :)
widzę, że chyba większość starej gwardii już zaciążonych,albo już szczęsliwe z dziećmi w ramionach
i i tak ma być :)

Ja prawie 2 lata temu pierwszy raz trafiłam na to forum i ten wątek z ogromną nadzieją czytałam kolejne statystyki i szczęśliwe mamy, którym udało się zaplanować płeć spełniając wystarczającą ilość czynników... teraz po czasie jaki minoł wiem, że to tylko kwestia szczęścia jasne, że szczęściu można pomóc, ale nigdy nie będziemy mieli 100% pewności dla mnie to szanse są pół na pół

Ja po prostu trzymam się tego, że bardzo chcę by Wojtuś miał rodzeństwo, ale w tym roku raczej się nie zdecydujemy, a odłożymy plany-marzenia na kolejne latka

Airfix miałam zaczynać z Tobą starania,ale wszystko się pozmieniało mam nadzieje, że przynajmniej Tobie się uda za co mocno trzymam kciuki :* jak tam Twój synuś w szkole ? Przestali mu już koledzy/kolega dokuczać ?

witam wszystkie nowe staraczki i trzymam kciuki za spełnione marzenia ...
 
Ostatnia edycja:
Panna myszka czasami tak bywa, troche masz krotka faze po owu przydaloby sie co najmniej 12 dni a robilas sobie poziom progesteronu? Ja zbytnio nie stosuje sie do diety ale te ziola co pije tez wysuszaja sluz takze po sluzie tez nie moge nic stwierdzic. Teraz z testami owu zrobilam tez usg stad tez teraz mam pewnosc ze pozytyw to pozytyw. Moze polacz testy owu z usg w tedy bedziesz miec pewnosc ze owu wystapila lub nie. Dieta strasznie miesza w cyklu
 
PannaMyszka Teraz działaj...dzis 10dc wiec działaj jak najbardziej, jesli owulacje miałas w 14dc to do 12 dc mozesz działać..a nawet jesli owulacja Ci sie przesunie to działaj dopóki test nie wyjdzie pozytywny inaczej w ciaze trudno bedzie zajsć. Ovufriend czasem mi sie myli przy wyznaczaniu owulacji...zazwyczaj jeden dzien do przodu mi pokazuje....ale to dlatego tez ze ja czasem mam owulacje w nocy... Ovufriend wyznacza owulacje na podstawie temperatury owulacje....a dopiero potem bierze pod uwage śluz i wynik pozytywny testu owulacyjnego.

Magic To ja tez chyba kupie te testy jak mi się skonczą te z ebay. A kreski wychodza też takie ciemne ? Mam z allegro jeszcze takie z rózowa koncowka i tez sa dobre..ładnie pokazuja dwie kreski.

Iweet Kiedy u Ciebie to zleciało? już 24 tydzien ..wow

kate Jak się czujesz? Na kiedy masz termin porodu ?

Justi_ No własnie, miałysmy się razem starać....Super że zajrzałaś do nas, szkoda że plany musiały zejść na dalszy plan ( coś wiem o tym sama ) ale myślę że nie długo i na to przyjdzie czas . Będę wtedy równiez Tobie mocno kibicować, aby spełniło się marzenie. Ja już nie odkładam niczego na przyszły rok, bo za nami już prawie 4 lata ( we wrześniu minie ) od kad postanowiliśmy że chcemy drugie dziecko , już nawet nie patrze że budowa, że warunki....mam tylko nadzieje że pomimo tylu przeciwności losu uda się mi mieć drugie zdrowe dziecko i również Tobie tego życzę.
 
Ostatnia edycja:
iweet No co Ty ;) masz jeszcze chwile czasu, spróbuj zrobic liste rzeczy ktore musisz kupic, zrobić i codziennie postaraj sie realizować przynajmniej jeden punkt w miare mozliwosci oczywiscie ;) Wiem że im bliżej rozwiazania tym człowiek sobie uświadamia że jeszcze tyle jest do zrobienia , a tu samopoczucie nie pozwala..ale dasz rade :) Juz nie długo i będziesz tuliła swoje marzenie :)) Czekam z niecierpliwością :)

Katriina A Ty jak się czujesz?? Kiedy masz jakaś wizytkę
 
reklama
Do góry