reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic dzięki pocieszylas mnie. Pewnie jakbym się kiedyś zdecydowała to właśnie odczekalabym te 2 lata minimum i znalazła dobrego lekarza, który nie straszy że cos się może wydarzyć bo że ryzyko jest to ja wiem. Póki co muszę najpierw trzeciego na świat wydać a termin mam na 8 czerwca, ale to 40 tydz a gin mówi że będą mnie ciąć 37/38 tydz dlatego bo to już 3 cc. Tak więc pod koniec maja będę mieć mojego chlopaczka przy sobie.
 
reklama
Milla w Polsce jest jeszcze takie przekonanie, że tylko 3 cesarki mogą być. Jak odczekasz trochę, to nie powinno być źle :) te miesiące teraz szybko miną.

Magic wczoraj pierwsze konkretne straszaki miałam :) jeszcze chociaż dwa tygodnie chcę wytrzymać.
 
Milla w Polsce też są lekarze którzy nie straszą pacjentek i podchodzą do tego na luzie wiem bo sama się o tym przekonałam ;-) ;)

Elisse no to teraz Ci się takie straszaki mogą częściej zdarzać ale już na spokojnie mojej siostrze tak właśnie na 2 tyg przed porodem zaczęły się konkretniejsze skurcze. Ale ten czas przeleciał...
 
Hej dziewczyny,
Czy któraś ze staraczek nie jest zainteresowana koenzymem Q10, zostało mi kilka tabletek ważnych do października ... chętnie oddam za opłatą przesyłki
 
Heyka dziewczyny ale tu cicho jak Was nie pogonię to się żadna nie odezwie ;-) ;)

Elisse jak sie czujesz za chwilkę 38tc i coraz bliżej ujrzenia swojego małego szczęścia:blink:

Airfix jak przygotowania do starań i jak samopoczucie?

Panna Myszka jak malutki już pożegnaliście na dobre żółtaczkę?

Milla uważam że z planowaną cesarką nie ma się co śpieszy po co wyciągać maluszka wcześniej jak mu u mamusiu w brzuszku dobrze, nawet jak to jest 3 cc, no chyba że poród sam się zaczyna;-) ;). Znam dziewczynę która zaplanowała sobie dokładną datę narodzin swojej córeczki przed 40tc jakoś w 38tc i mała doznała wstrząsu musiała leżeć w inkubatorze po prostu nie była jeszcze gotowa.
 
Magic A Ty jak się czujesz? Ja co się zbieram napisać to znowu coś...kończymy łazienkę na budowie ,ta buzia już tak mi popalić nie dawała tak od 3dni od nowa. Można się wykończyć. U mnie przed staraniami jak zwykle to samo- mąż się nagle zrobił bardzo głodny,oczywiście potrzebuje tego co jest zabronione, jogurty je po wielkich klotniach ,oczywiście jak sobie przypomni. A jakby dobrze poszło to w sierpniu bym pracę mogła dostać :/ jak się nie uda do sierpnia to chyba trzeba będzie odłożyć marzenia o dziecku i wziąść się do pracy jakiejs.

Elisse Ty już prawie,prawie tulisz maleństwo :) jeszcze chwileczkę i będziecie razem :)
 
Airfix mężczyźni zawsze tak na przekór robią :-/ zwłaszcza na początku. Jestem ciekawa efektu remontu :) trochę zazdroszczę tej budowy :D z tym bólem nieciekawie masz.

Magic a jak Ty się czujesz? :p bo ja latałam jak struś pędziwiatr i przegięłam. W ogóle nie jest mi duszno, nie miewam zadyszek, nie puchnę. Jedynie męczą mnie pchły w domu, które mnie gryzą :mad:
Jak synek w przedszkolu? My chyba przeniesiemy do refundowanego prywatnego. Mała tam tydzień chodziła i już widzę różnicę.

W poniedziałek wizytę mam. Ja jakoś nie czuję, że to już za chwilę. Jeszcze miesiąc mogę chodzić.
 
Airfix, Elisse ja się w miarę dobrze czuje ale nogi mi puchną niestety taka moja uroda wstaję już z lekko popuchniętymi nogami a w ciągu dnia niestety ale trzeba ogarnąć dom, zrobić obiad, poprać i poprasować i niestety pod wieczór kostek nie widać. Mały czasami kopie mnie po przeponie to wtedy mam trudności przy oddychaniu ale lubię jak mnie pokopuje bo wiem że jeszcze tylko 6 tyg jest u mnie w brzuszku, po mimo tego że jest coraz ciężej to i tak lubię być w ciąży:-) :).
Elisse jak przedobrze w ciągu dnia blizna po cc mnie boli i to doś mocno tak że muszę się położyć i chwilkę odpocząć, a mój maluszek jest teraz ze mną nie chodzi do przedszkola po tym jak rozbił sobie głowę i ponad 2 tyg siedział w domku ze mną zraził się do jednej Pani która kazała mu jeść tego czego nie lubił hehe a mojemu mężowi niestety nie chciało się zawozić marudzącego małego o 7 rano do przedszkola jeszcze przed pracą, bo niestety mamy 1 auto i małego musiałam wybudzać po 6 żeby go przygotować efektem tego jest też to że mały nawet jak nie idzie do przedszkola wstaje mi po 6 a idzie spać o 20.30 i nie śpi w dzień także nie wiem skąd on ma tyle energii hehe:-) :).
 
reklama
Dawno mnie nie było..my raczej starania przesuniemy na czerwiec-lipiec. Diete za bardzo nie stosujemy, jem wszystko po trochu, jem o wiele więcej nabiału niż kiedyś: kolacja zawsze mleko badź kakao z jogurtem naturalnym, i praktycznie nie używam soli ;-) tyle z diety :-)
suplementy w małych ilościach ;-) ale mąż też bierze calcium C i magnez ;-)
niedługo mam wizytę u ginekologa może poproszę o skierowanie na badanie hormonów, powinnam zbadać przed planowaniem. Jak myślicie co konkretnie?
Ostatnio jak widzę małe dzieci to juz bym chciała być w ciąży, a przecież mój synek jeszcze nie ma roku. Mam wrażenie że jest taki już duży, a dopiero co się urodził ;-)
 
Do góry