reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Przez pół porodu błagałam i krzyczałam na cały oddział,że chcę cc. Zostałam nacięta, brzuch boli jakby ktoś mnie kopał. Piotruś to mały śpioszek leniuszek. Jak trochę lepiej się poczuję, umieszczę fotkę.

Magic teraz Twoja kolej :)
 
Elisse już zaczynam się bać hehe:-) :) jak w zeszłym tyg byłam u lekarza mały ważył 2700g w przyszłym tyg mam kolejną wizytę. Dobrze że Piotruś daje mamie odpocząć, kochany synek:-) :) odpoczywaj i nabieraj siły, brzuch pewnie boli bo byłaś po pierwszej cesarce, podobno po przyjęciu na oddział w ciągu 4h powinno się urodzić. Przesr... ponacinana i tu i tam.
 
Elisse Jak to przeczytałam to jakbym o sobie czytała... jeszcze nacięcie takie miałam ze 2lata na tyłku siedzieć nie mogłam. Dobrze ze to już za Tobą..
 
elisse - serdecznie gratuluję :-) :) Fajnie że już możesz tulić synka. Wspólczuję przeżyć porodowych, najważniejsze że jesteś już po.
 
reklama
Progesteron 7 dni po owu a resztę między 2-5 dniem cyklu:-)

Elisse gratulacje! Super ze udało się sn:-) możesz być z siebie mega dumna. A teraz z perspektywy czasu wolałabys mieć cięcie?

Magic pora na ciebie! Szkoda że mi się nie udało wtedy kiedy tobie...też bym była lada dzień od zobaczenia maleństwa a nawet w ciąży nie jestem:-( i nie mam narazie szans żeby w niej być dopóki nie poprawi się nasienie...za trzy miesiące powtórka i inseminacja jak już będzie się nadawać....

Airfix kurcze no musi się w końcu udać. Jeszcze dosłownie chwila i zaczynasz starania. Skoro nie z Magic to może z tobą mi się uda zajść, żeby wymieniać doświadczenia.
 
Do góry