reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Airfix, najważniejsze że jesteś w ciąży. Teraz już nic nie zmienisz. Nosisz pod sercem kropeczkę,więc tak czy siak jesteś szczęściarą. Długo próbowaliście?
 
Elenaa Nie kracz heheh też to samo pomyślałam przez chwilę

Roszpunka Wiem ze nic nie zmienię, cieszę się ogromnie choć jeszcze to do mnie nie dociera chyba. Ale wiadomo ze z uwagi ze to ostatnie dziecko chcialabym zeby mi sie poszczescilo bo boje sie o zdrowie i chyba poki nie urodze i nie wroce do domu to niczego pewna byc nie moge. Mam tylko nadzieje ze bedzie mi dane tulic moja kruszynke,ze nic sie nie wydarzy podczas ciazy i porodu .Staraliśmy się 5lat z przerwami :)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Airfix beta super :) gratulacje
Miciurka sprawdzalam i chinskie kalendarze a jest ich kilka roznych w sieci.. ale w kazdym choc jedna z moich corek jest chlopcem, najstarsza zawsze jest dziewczynka a srednia w niektorych chlopcem a w. Iektorych dziewczynka i najmlodsza tez w niektorych dziewczynka a w innych cnlopiec ;) najstarsza poczeta po pelni, srednia po nowiu najmlodsza tez po pelni
 
Millo- taki płodny śluz w sensie , mokro rozciągliwy , przezroczysty ma wysokie ph i jest chłopiecy bo sperma tez ma wysokie ph., a śluz na dziewczynkę to taki kwaśny, biały , lepki albo ogólnie uczucie suchości, chodzi o ph po prostu .

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
No to ja mam taki że go nie mam wcale. I 3 dziewczynka będzie. Może rzeczywiście coś z tym śluzem jest.
 
reklama
No właśnie też myślę ze ten śluz ma znaczenie. W ciąży z synkiem miałam rozciagliwy. Ale w sumie my tam się staraliśmy przed i po, więc ten śluz się zmieniał. Teraz się zastanawiam skoro najbardziej plodny mam 3 dni przed owulacja a robi się gęsty i metny na 2 dni przed to jest sens robic odstep? Dziś np bardzo gęsty i test ovu wyszedł pozytywny mimo że mocz miałam bardzo rozrzedzony.
 
Do góry