reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Majorcia- czuje sie zle.brak mi sil.i bardzo boli mnie prawy jajnik.czuje jak bym miała gorączkę.jak by gardło mnie bolało. dziekuje za slowa otuchy :* jednak nie jestem osoba ktora wierzy w siebie.:(
 
reklama
Ana87 To dużo sił Ci życzę będzie dobrze zawsze jest nawet jak nieraz wydaję nam się że już gorzej być nie może to za jakiś czas ten problem wydaje nam się taki mały A może łapie Cię jakiś wirus stąd to wszystko czas pokaże
 
Witajcie dziewczyny,
Rzadko tu zaglądam ale jednak czasami się uda podczytać. Kiedyś byłam mocno związana z forum więc mam sentyment. Gratuluję rozpakowanym mamusiom i zdrówka dla pociech. Tym którym się udało gratuluje spełnienia marzeń.
Ana87 może zrób test dla pewności. Co ma być to będzie, mam fajne przykłady wśród moich znajomych które nie planowały dzieci a tak się zdarzyło, jedna ma własnie córkę nieplanowaną a druga ma synka po dwóch córkach o którym zawsze marzyła ale już trzeciego dziecka nie planowała, a teraz jest szczęśliwa że tak się zdarzyło. Ma swojego rodzynka, więc kto wie jeśli to ciąża moze własnie córeczka. Często własnie takie niespodzianki to najlepsze co nas w życiu mogło spotkać więc głowa do góry. Czasami się coś planuje i nie wychodzi a życie później potrafi nas pozytywnie zaskoczyć :) Oby tak własnie było w Twoim przypadku.
Sama łapię sie na tym że fajnie by było mieć trzeciego skarba ale świadomie już sie nie zdecyduje;)
 
Mikallo no wykres na monitorze mam zawsze bo oblicza tetno czy nie zamale. Moze twoj lekarz zrobi to na nastepnej wizycie. A jak cos nie odpowiada to trzeba sie upominac lub zmienic lekarza.

Ana87 rob test kochana. Co mialo sie zdazyc to juz sie wydarzylo.

Maggie pamietam cie [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Ana_87 zrob test jak pisze ania bedziesz wiedziala, a tak czekac na @ pojawi sie, czy nie.
@Millo @ASA915 dzieki, mdlosci zaczynaja sie od 9 tej i trwaja do wieczora :/ gdyby nie imbir to nie wiem co bym zrobila, bo nic nie pomaga innego, a co do sluzu chyba taka moja natura, bo raz jasniejszy zoltawy, a raz ciemniejszy jak wyschnie, to chyba normalne, ale nic nie boli, nie swedzi zaaplikowalam dwa razy lactowaginal i w sumie bez zmian, a czytalam ze profilaktycznie dwa razy w tyg mozna w ciazy. Gdy mdlosci nie bylo to je chcialam z mysla, ze moze schudne troszke, a teraz to sie doczekac konca nie moge jak są, a jak rano dlugo nie przychodza to sie juz martwie, bo jak objawy znikaja to tez nie dobrze ehhh szkoda gadac w ostatniej ciazy takich schiz nie miałam, martwie sie duzo bardziej przez ta biochem.
 
tak piszecie o płci ja nie planowałam nic, chciałam tylko zajsc w ciaze jak okaze sie, że nosze pod sercem dziewczynke to chyba przeanalizuje troche, bo moja dieta sie troszke zmienila od ostatniej ciazy, bede sie cieszyc obojetnie na płec ,tylko zeby zdrowe bylo, choć podejrzewam ,ze to chopiec ,bo dwoje juz mam, teraz zmajstrowany jak ostatni w dzien owul. moze i nawet lepiej, bo wszytsko po mlodszym trzymam, ale nie ukrywam rozowe szalenstwo tez mi sie marzy :)
 
Od wczoraj jestem w szpitalu. Pojawiły sie skurcze, a na wkładce miałam glut wielość kciuka i wystraszyłam sie, że czop sluzowy mi odchodzi.
od tana skurcze, niestety mocniejsze niż wczoraj ( wczoraj były 20/30% dziś sięgają 60%) dostanę kroplówkę hardcore przez trzy doby i ona na bank ma zatrzymać skurcze.
Szyjka ma rozwarcie na 1,5cm wiec trochę kicha..
Podają mi tez sterydy na przyspieszenie rozwoju płuc u Emilka.
Trafiłam na lekarza który robił mi genetyczne i facet mnie pamiętał.
Wczoraj lekarka pomyliła leki o zamiast asparginu zaleciła mi aspimag który jest z aspiryna i stanowi niebezpieczeństwo jeśli chodzi o porod (może powodować krwotoki) normalnie szok...
Od wczoraj nie dostałam nic do jedzenia, nie wiem może mam opcje bez zaprowiantowania? [emoji55]
Dobrze ze mąż mi wałówkę przywiózł.

Wczoraj rano zmarł mój Tata. I chyba z tego stresu sie te skurcze pojawiły [emoji24]
A ja na ten tydzień tyle mam spraw ważnych do załatwienia [emoji33]
Normalnie sam stres!

I tez przyszło mi do głowy, że to kara jest, że ja tak za ta dziewczynką... ale potem pomyślałam, że to takie zupełnie poza moja kontrola. Cieszę sie, że jest synek, a ze chciałabym JESZCZE corke to chyba nie grzech

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@leeleeth wyrazy współczucia, tata chory był, czy tak nagle? biedna ty:( jeszcze w ciazy i same problemy, ja jak bylam w ciazy ostatniej równo z kuzynką to zmarl mi wujek, urodzil sie moj syn i zmarła babcia nasza i urodzila sie corka kuzynce, niby mowia ze rownowaga musi byc, ja tam w to nie wierze, zbieg okolicznosci, bardzo wspolczuje sytuacji, trzymaj sie dzielnie, nie miej wyrzutów ,jaka to kara ? prosze nie mysl tak. przytulam mocno...
 
Leeleeth tak mi przykro z powodu śmierci taty przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia
Trzymam kciuki bidulko za Ciebie mam nadzieję że uda im się zatrzymać skurcze tak jak piszesz i twój mały kropek jeszcze poczeka
Jeżeli nie dostałaś dużo tej aspiryny to nic się nie stanie nie martw się zresztą to już było wczoraj wierzę że będzie dobrze
Leeleeth co za kara? za co przecież kochasz swojego synka nie próbowałaś go usunąć więc za co? Nie wmawiaj sobie niczego jesteś wspaniała matką nie każdą stać by było adoptować dziecko pomimo swoich więc sama widzisz
Ja trzymam kciuki byś doświadczyła bycia mamą prześlicznej dziewczynki i to normalne że się czegoś pragnie nie szkodząc nikomu i niczemu
Każdy z nas czegoś pragnie o czymś marzy
Trzymaj się cieplutko i jeszcze raz tule Cię mocno i bardzo mi przykro z powodu twojego taty
 
reklama
Leeleeth o kurde!a w ktorym tyg jestes?Niezle jaja z tym jedzeniem i z ta pomylka leku:/masakra.. Trzymam kciuki by skurze jak najszybciej sie skonczyly!! Te sterydy jak dlugo bedziesz przyjmowac?
Przykro mi z powodu Taty:(Bardzo smutna wiadomosc:(
Wszystko bedzie dobrze!!Staraj sie nie stresowac za mocno! Dobrze ze te skurcze poczulas bo mnie sie przed cc pisaly 70,80 a ja nie czulam nic:/

Ana no te mdlosci calymi dniami sa najgorsze..ja juz myslalam ze nigdy nie miną a wkoncu w 15 tyg jak ręką odjoł:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry