reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana87 wiem nie dałaś rady się przygotować do planowania ale jak to mój mąż mówi co komu pisane widać tak miało być
A może zamieszkała u Ciebie mała dziewczynka ?
 
reklama
Dziewczyny nie chciałam teraz ciaży :(

Bardzo nastawiłam się poprzednio na córke i przeżyłam to strasznie :( teraz wiadomo że nie zamieniła bym mojego synka na żadną dziewczynke . jednak jak dowiedziałam sie ze drugi syn to byłam zrozpaczona :( wiem że głupio myslałam ... ale to było silniejsze....

Chciałam do 3 ciąży się przygotować w 100% . zrobić wszystko co tylko się da. i wtedy spróbowac.....

Majorcia- nie wierze naprawde w moje szczęście. ;( przewaznie jest tak , że jak czegoś chce to jest na odwrót :(
 
Ana87 może to nie być ciąża tak naprawdę. Nic przesadzone dopóki testu nie zrobisz. Ja Cię rozumie ze chociaż chciałaś się przygotować coś zmienić itd No ale zawsze szanse są, zawsze możesz mieć córkę mimo teori. Jak widzisz tu dużo różnych nieraz sprzecznych sobie na wzajem. Czasem lepiej zdać się na los. Jak masz owulacyjne spróbuj zrobić owulacyjny test czy nie wyjdzie czasem pozytywny a najlepiej do apteki skoro już po terminie @.
Ja tez byłam załamana przy drugim synu ale teraz całkiem inaczej na to patrzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ania ja też Cię pamiętam, na kiedy masz termin, będzie synuś czy córeczka ?
Leleeth przykro mi z powodu śmierci taty, trzymaj się dzielnie i oby maluszek jeszcze posiedział
Ana cokolwiek by się nie stało już tego nie zmienisz, jezeli miałby być dzidzius to juz tam jest, ale jeśli chodzi o przygotowanie się i planowanie to sama wiesz że na forum było sporo dziewczyn które bardzo się przygotowały i dużo zrobiły w kierunku płci a jednak nie udało sie zaplanować a bez planowania i tak jest szansa 50/50. U mnie na wrześniowych mamach dwie koleżanki zaszły w ciąze z wpadek tzw i obie teraz urodziły córki, a nie słyszały o planowaniu, wcześniej każda miała synka, także to róznie z tym jest. Nie zamartwiaj się na zapas a jeśli to nie ciąża, to wciąż mozesz się jeszce przygotować
 
Maggie bardzo bym chciala przynajmniej tydz przed terminem. Maz z nl przyjezdza i chcialabym zeby jak najwiecej przy maluszku pomogl i odcuazyl mnie z wożeniem starszaka do szkoly. Ale to i tak mlody wyjdzie kiedy bedzie chcial. Jest wiekszy o tydzien niz z om wiec ludze sie ze moze chociaz w terminie. Starszy cala ciaze byl tydz mniejszy i ur sie 10 dni po terminie po wywolywaniu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana87 może to nie być ciąża tak naprawdę. Nic przesadzone dopóki testu nie zrobisz. Ja Cię rozumie ze chociaż chciałaś się przygotować coś zmienić itd No ale zawsze szanse są, zawsze możesz mieć córkę mimo teori. Jak widzisz tu dużo różnych nieraz sprzecznych sobie na wzajem. Czasem lepiej zdać się na los. Jak masz owulacyjne spróbuj zrobić owulacyjny test czy nie wyjdzie czasem pozytywny a najlepiej do apteki skoro już po terminie @.
Ja tez byłam załamana przy drugim synu ale teraz całkiem inaczej na to patrzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dokładnie. A męcząc się na różnych dietach i tak musisz sobie zdawać sprawę że synek może wyjść. Jeśli nie jesteś na to gotowa to raczej nie jesteś gotowa wogóle na trzecią ciążę.

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Antonia2016 właśnie jeszcze nie jestem gotowa na kolejna ciaze☹moja psycha nie jest.... Dziewczyny maz pojechał po test.zaraz sie wyjaśni....
 
reklama
Do góry