reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Majorcia Airfix to szyszki chmielu stosowała dla męża. Bo ostatnio dodawała cały opis planowania. Owszem coś tam się przewija o tym OLE ale nie czytałam żeby któraś jednak stosowała. Ale może się mylę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama ja Wam pisze bo może jakieś istotne informacje dziewczyny tu na forum już zamieszczały odnośnie tego liścia wiem że ponieważ bardzo podnosi płodność to nie do końca jest dziewczynkowy ale ja go osobiście nie stosowałam O szyszkach chmielu to wiem ale to Airfix podawała mężowi już później
 
Imama, dobrze że juz z mężem w porządku, ale miałas przeżycia
Ana87 co u Ciebie, będziesz testować
Hmm ja nie wiem co u mnie zadziałało czy moze to raczej łut szczęścia czy ten na górze tak zdecydował, ale pamiętam że takze podczas starań mój mąż miał wydaje mi się gorszej jakości nasienie i mniej, wogole wtedy to był taki okres że pił dużo piwa. Oczywiście to moze faktycznie zwiększyć szanse tylko o 1% ale pamiętam ze dłużej nam zajęły starania z córką chyba
 
Majorcia jasne dzięki. Faktycznie był już poruszany temat tego ekstraktu i tak jak piszesz nie wiedziały dziewczyny do końca jak działa a napewno skoro polecany w sztucznych zaplodnieniach ulepsza nasienie. Sama się nad tym zastanawiałam ale wkoncu właśnie kupiłam. Bo żurawina również działa na tej zasadzie.
Maggie chyba się tego nigdy nie dowiemy czy coś zadziałało czy miało tak poprostu być. Mi się już kompletnie odechciało tego "planowania". Im więcej czytam tym co chwile myśle ze to bez sensu ze jedno przeczy drugiemu itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Link do: OLIVE LEAF LIQUID EXTRACT IMMUNE IMMUNITY BOOST HERBAL SUPPLEMENT 2 OZ 2 BOTTLES | eBay
Link do: CLEAR OLIVE LEAF EXTRACT 500ML ORAL LIQUID POWERFUL ANTIOXIDANT FOR MILD FEVERS | eBay
Ja mieszkam w Niemczech ale tu tez tego nie potrafiłam dostać. Nie umie znaleźć linka da badań ile XX plemników bylo przy stosowaniu. Ale wiadomo to dużo czynników a całkiem działanie i dlaczego mężczyzna po kuracji OLE produkuje więcej zdrowych XX nie jest znane. Wiem ze napewno w płynie był o wiele lepszy. Ale chyba powinno się pic 5ml dziennie a jak widzisz ze swansona do kupienia są 30 ml to na pare dni starczy. W USA pewnie bardziej dostępne
O to fajne chłopaczki u Ciebie! Nie duża różnica wieku.
A tak to co stosujesz, jakie suplementy?
To chyba już wymarło planowanie. Oprócz mnie to już chyba żadna nic nie stosuje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dziękuje, chłopaczki fajne chociaż i tak wydaje mi się ze spora różnica w wieku.

Jak na razie stosuje kwas foliowy, b complex,szyszki chmielu, cytrynian magnezu, czasem pije Wit c awansowa-taka w proszku do rozpuszczenia, ale ciężko mi to idzie. Dodatkowo żurawinę.

Mężowi daje ekstrakt z liścia oliwnego i korzeń Lukrecji.


Zauważyłam,ze dziewczyny zdają się na los. Ja być może zbyt statystycznie podchodzę do sprawy, ale wydaje mi się ze liczby nie kłamią i cos z tymi czynnikami musi być;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama, dobrze że juz z mężem w porządku, ale miałas przeżycia
Ana87 co u Ciebie, będziesz testować
Hmm ja nie wiem co u mnie zadziałało czy moze to raczej łut szczęścia czy ten na górze tak zdecydował, ale pamiętam że takze podczas starań mój mąż miał wydaje mi się gorszej jakości nasienie i mniej, wogole wtedy to był taki okres że pił dużo piwa. Oczywiście to moze faktycznie zwiększyć szanse tylko o 1% ale pamiętam ze dłużej nam zajęły starania z córką chyba

Maggie, tego nigdy się nie dowiesz co zaważyło ze macie córkę ;)
Mój mąż ma silne plemniki-tak mi się wydaje. Dlatego będę próbowała na początku działać na odstęp+ sylk lub o+12 ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny miałam kiedyś sąsiada który jak mi się urodził drugi syn to się śmiał że on wie jak zrobić by mieć córkę że szkoda że się nie zgadalismy wcześniej bo by mi powiedział ale ja się zaśmiałam i tyle nawet nie potraktowałam tego poważnie On sam miał córkę i syna jego córka też ma córkę i syna i jego syn też ma parkę Ten mój sąsiad już nie żyję a ja się tak zastanawiam czy chłop sobie tak żartował czy faktycznie coś było na rzeczy Dzisiaj to bym się go zapytała czy sobie jaja robi....
 
testy
 

Załączniki

  • WP_20170706_07_52_49_Pro.jpg
    WP_20170706_07_52_49_Pro.jpg
    751,7 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Ana87 mysle ze moglas byc w ciazy ale była biochemiczna i dlatego jeszcze wykrywa beta hcg..
Prawidlowa ciaza to to raczej nie jest jak jestes tyle dni po @

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry