reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Jutro moja druga beta mam dwóch łobozow marzę o córeczce ale ogólnie chce maleństwo także będę szczęsliwa ny było zdrowe. Jeszcze uwierzyć i tak nie mogę że tak szybko udało się. Czytam was i widzę że wy tu kochane obcykane jesteście co do określenia płci na różne sposoby;-) ;) także jutro zamelduje jaki tam u mnie przyrost bety to może powiecie coś na ten temat :D
 
@ana. Z tego co pamietam prenatalne robi sie od 11+6 do 13+6 takze zdążysz. Ja na Towim miejscu zrobila bym je w polsce.
Ja mam zaplanowane prenatalne na 13+0 czyli na 10.08. Specjalnie chcialam później by dzidzie bylo dobrze widac przez mój tluszczyk ;)
 
@Majorcia ja z pomorza:) okolice Chojnic, wiec do Rudy daleko, dzieki za info odnosnie ceny do tego jeszcze wizyta wiec w 500 zl powinnam sie zamknac, pomysle bo nawet nie wiec co i jak u mnie.
@Mikallo jesli tutaj to ja chce isc jak wroce czyli 7.08 i bedzie to wasnie 12+1 dz czyli 13 tydz wiec sie mieszcze spokojnie. Zobacze co powie mi w sobote ginekolog.
 
Ana ja robiłam w obydwu ciążach pow 13 tc. W ostatniej to 13t4d ciąży. Koszt to właśnie Ok 250 zł plus ewentualnie badanie krwi do tego Ok 100 zł. Wiec w 400 zł myśle ze spokojnie się mieścisz. W Polsce to chyba podobno ceny.
Majorcia a skąd jesteś bo ja do Rudy mam blisko bo z Zor ogólnie No ale teraz w Niemczech mieszkam.
Kruszynka kciuki za betę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
mnie zawsze boli lewy jajnik na owul, nigdy prawy i mam samych chlopow w domu, moze ja tylko z jednego "owuluje " tak to sie to zwie?:D i dlatego rodze samych chlopakow.
 
reklama
mnie zawsze boli lewy jajnik na owul, nigdy prawy i mam samych chlopow w domu, moze ja tylko z jednego "owuluje " tak to sie to zwie?:D i dlatego rodze samych chlopakow.

ANA ja miałam robione prenatalne w 12 i 4 i w 12 i 3 także spokojnie

IMAMA jestem z Gliwic tak jak MILLO prenatalne robiłam w Genomie i byłam bardzo zadowolona Mam rodzinę w Częstochowie i okolicach i znam Zory
 
Ostatnia edycja:
Do góry