reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kitqa, mikallo - gratuluje upragnionej płci :)

Dziewczyny ze wzgledu na to, że nie mam pojecią kiedy doszło do owulacji to mogę odliczać dni ciąży od stosunków które były? Tak dla mnie bo w kalendarzu zawsze zaznaczałam? Bo z bety wychodzi 2-3 tydzień.

Jak będziesz miała bete powyżej 1500 to na usg będzie już na 100% widoczny pęcherzyk i lekarz wtedy po jego wielkości oceni ciąże
A sprawdzasz jutro przyrost?
Duphaston bierzesz a co z Bromergonem pytałaś lekarza?
 
reklama
@Mikallo tak wyszło że we wtorek zrobiłam test był pozytywny:happy: więc środa 13dc beta i jutro 15dc beta powtórna. 3 majcie kciuki za przyrost. W poprzednich ciazach nie robiłam bety więc teraz się denerwuje żeby byl przyrost tyle ile trzeba :sorry:
To przyrost napewno bedzie dobry ale co do plci moze juz nie byc tak wiarygodny. Życzę zdrowej dzidzi i wymarzonej plci :D
 
Tak jutro idę na przyrost. Trochę mnie brzuch boli więc tym bardziej chce iść. Duphaston biorę a bromergon kazano mi odstawić. Rozmawiałam wczoraj z położna.

Wydaje mi się ze miałam późno owulacji bo moje cykle są zazwyczaj 36 dniowe. Chodź bywają też dużo dłuższe. Myślę ze od zapłodnienia minęło około 14-16 dni. Ostatni stosunek był 25 czerwca i myślę ze to on był ten owocny. Taras co ważne jest w becie? Przy jasiu w ogole nie robiłam tego badania.

A jaka jest teoria w ogole z bata na płeć?
 
Tak jutro idę na przyrost. Trochę mnie brzuch boli więc tym bardziej chce iść. Duphaston biorę a bromergon kazano mi odstawić. Rozmawiałam wczoraj z położna.

Wydaje mi się ze miałam późno owulacji bo moje cykle są zazwyczaj 36 dniowe. Chodź bywają też dużo dłuższe. Myślę ze od zapłodnienia minęło około 14-16 dni. Ostatni stosunek był 25 czerwca i myślę ze to on był ten owocny. Taras co ważne jest w becie? Przy jasiu w ogole nie robiłam tego badania.

A jaka jest teoria w ogole z bata na płeć?
Duzy przyrost moze swiadczyc o dziewczynce a min ma byc chyba 66% w ciagu 48 godz :-)
 
A i jeszcze jedno 27 byłam na badaniu progesteronu i on jeszcze ciąży nie wykazywał bo ja miała wynik 0,536 a 1 trymestr jest od 11- 44. Mogę interpetowac ze do zaplodnia doszło 3 dni po stosunku by wchodziło ze 28... Kurczę męczy mnie to bo z ostatniej miesiączki wynika że to ponad 5 tydzień a tak na pewno nie jest :/
 
A i jeszcze jedno 27 byłam na badaniu progesteronu i on jeszcze ciąży nie wykazywał bo ja miała wynik 0,536 a 1 trymestr jest od 11- 44. Mogę interpetowac ze do zaplodnia doszło 3 dni po stosunku by wchodziło ze 28... Kurczę męczy mnie to bo z ostatniej miesiączki wynika że to ponad 5 tydzień a tak na pewno nie jest :/
Ja w obydwu ciazach mialam rozbieżność z terminem z usg a z miesiączki a to dlatego ze cykle mialam nieregularne...
 
Mikallo co do plci juz nie wiarygodny dlatego ze troche pozno czy to nie o tym piszesz???
Tak, z tego co zauważyłam tu na forum jezeli przyrost jest robiony później niz 12dpo-14dpo to juz zdarzało się, że beta swoje a plec swoje, ale specjalistka nie jestem ;) Ty też robiłaś późno przyrost prawda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aleksandra tak często te tc się nie zgadzają. Obliczenia są z ostatniej @ i przy cyklach 28 dniowych z owu w 14 dc. Także nie ma co się przejmować. Dużo osoba się nie zgadza. Mnie gin nigdy nie pytal ilu dniowe miałam cykle itd. Skoro wiesz ze późno masz owu to nie masz czym się przejmować. Idź na betę i wtedy zobaczysz czy przyrost prawidłowy bo na teorie o płci to już za późno. Jedynie ze faktycznie bardzo wysoka to może świadczyć o córce ale jak niska to tez nie przesadza ze napewno chłopczyk. Zbadaj sobie tez progesteron skoro miałaś niski, a badałas wczoraj tez waśnie tylko betę czy progesteron tez?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry