reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana choć nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale jak na moje oko to synka z tego nie będzie ;-)
U mnie w 16 tc już było bardzo dobrze widać dowód męskości.

Mikallo gratuluję upragnionego synka :-)
 
reklama
Ana87 widać trzy kreseczki ale faktycznie zdjęcie dość zamazane i nie widzę czy nóżki mocno przy sobie czy jednak rozkrok. Ale u Ciebie wszystkie wrozylysmy ta core wiec córa musi byc[emoji7]
Ciekawe ile z tego planowania to szczęście a ile faktycznie zmiana....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mikallo super że się potwierdziło że syneczek:) Ale radosny dzień! Mi też już chce się przystąpić do działania;)Niestety ja nie mam takiego szczęścia i pewnie będzie 3 syn, ale i tak się będę cieszyć, najważniejsze żeby się w końcu udało:)
Ana87 a czy coś zmieniłaś np. w diecie przed wpadką? A jak z częstotliwością starań było z synami?
 
Ana87-3 kreski jak wół :D , przecież wiesz że gdyby był syn byłyby kulki [emoji3] hihi

Imama - jak będziesz miała córkę to ja się staram w styczniu na roczek syna :D

Gosica - no nie wykluczone że zacznę do ginekologa chce pójść pogadać czy mogę , i jak to wygląda

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ana87 przepraszam że się tak wtrące bo ja tu raczej z doskoku i rzadko zaglądam, ale głównie ze wzgledu na Ciebie zaglądałam czy juz wiesz jaka płeć, ja te kreseczki to widze bardziej po lewej niz to co strzalką pokazane ale ekspertem nie jestem :) wiem jakie to super uczucie móc się cieszyć wymarzoną płcią. Moje szczęście juz dwa lata skonczyło tez nie wiem kiedy to przeleciało, kiedys tu często zaglądałam za czasów Małe liski, piranii itd ;)
także dziewczyny kciuki za spełnienie marzeń :)
 
Mikallo super gratulacje :-)

Dobra passa na forum trwa :)

Miciurka to mój jest taki, że do tej pory
śpi po 1.5 h dziennie, bardzo towarzyski jest haha za to noce spokojne, je, nie płacze i nie choruje :-)

Gosica @ przyszła? Jak nastrój i pezygotowania ? :-*
 
Miciurka nie wywieraj na mnie takiej presji [emoji85] bo j wcześniej jeszcze pisałam do Any ze ona będzie miała córkę a ja z moim planowaniem i kombinowaniem wielomiesięcznym- syneczka hehe także wiesz... ja do końca byłam niezdecydowana także się nie dziwie ze myślisz dużo [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Marzycielka a jak tam Twoja owulacja, była? Już po starankach?
Buniczek nam tez stad znikła a chyba miała tez mieć teraz staranka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry