reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny moja Laura ma dwa latka we wrzesniu skończone. U mnie było około 2,5 dnia odstępu od owulacji. Mi lekarz w 11 tyg 5 dniu powiedział ze to dziewczynka oczywiscie nie na sto procent ale spora szansa ale tak juz to potem zostało. Pamiętam ze potem byłam bardzo niecierpliwa i czekałam do 16 tygodnia zeby pójśc na usg i poszłam do lekarza a on mówił ze nie widać jeszcze płci, a niemało wtedy zapłaciłam, wkurzyłam sie i poszukałam lekarza z usg takim 3d i poszłam za trzy dni do innego. On mi powiedział że to jest kwestia sprzętu ułożenia dziecka itd bo dobry sprzęt też ma wpływ no i wtedy mi określił to widziałam te słynne trzy kreseczki, bo jakos wtedy chyba żeby okreslic płec to specjalnie dopochwowe usg mi zrobił .
Marantha najlepszego dla córeczki, słodziak z niej :)
 
reklama
Imama, oczywiście idę ale nie we środę bo lekarka nie ma jyz miejsc. Umówiłam monitoring do innego lekarza-na dzisiaj i nie wiem czy nie za wczesnie.
A Twoje usg już za 2 tyg?;) może wtedy w końcu się okaże [emoji110]
Przyszlamama, w statystykach rzeczywiście sporo ciąż dziewczynkowych z odstępu 2-3 dniowego. Prawdopodobnie wynik to nałożenie ilus czynników jak suplementy, dieta, j&d. Ja swojego drugiego syna poczęłam w ovu, dlatego trochę boje się celować w sama ovu, waham się czy nie zrobić przytulanek np.dzisiaj. A porem powtórka w ovu, zawsze zwiekszeszanse na ciaze. Oby nie przedobrzyć hihi.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@maggie2205 ale masz cudna parke w domu. Dajesz mi nadzieje bo u mnie wlasnie teraz było 2 dobry ewentualnie 2,5 od owulacji :)

@Gosica daj znac jak tam dzisiejsze podglądanie.

Ja teraz mam dylematy bo wlasnie nie chcę celowac w owu, a znowu te odstępy mnie stresuja że w ogóle nie zaskoczy. Teraz to i tak wyszło przypadkiem, pożyjemy zobaczymy.
 
Ja mam pierwsza corke z 2 dni przed ovu druga w owu i trzecia tez w owu poczeta... Mysle, ze odstep nie ma zbaczenia ;)
Maggie i dla Laury wszystkiego co najlepsze wszak ona dokladnie miesiac starsza od Millie [emoji2]
 
Witam was wszystkie! Jestem tu nowa i chciałam do was dołączyć. Czytam to forum już od dawna. Mam 2 synów i teraz starałam się o córkę...jestem w 16 tyg ciąży i nie wiem co z tego wyszło. Czy moglibyście zerknąć na zdjęcie z usg z 13 tyg i 4 dzień czy to chłopak?
 

Załączniki

  • 20171024_152455.jpg
    20171024_152455.jpg
    502,8 KB · Wyświetleń: 125
reklama
Do góry