reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzycielka86-dzieki :*dodam ze z drugim synem kalendarz chiński mi się sprawdził.teraz tez. Wogole to cale wróżenie z obrączki na liczbę i plec dzieci tez......a nie wierze w zabobony
 
Ana ja również zazdrosne. Ale pamietam jak Ci jeszcze pisałam ze pewnie Ty bez kombinowania z wpadki będziesz miała córkę a ja syna po takich teoriach hehe wiec chyba sobie wykrakalam [emoji85]
Ale szczerze gratuluje, bardzo chciałabym tego tez doświadczyć.
Kati badania pokazały ze i męskie i żeńskie plemniki żyją tyle samo wiec odstęp podobno nic nie daje. Mam syna z 4 dni przed bo liczyłam ze odstęp pomoże.
A mi i obrączka i kalenadarze przy drugim synu wskazywały na córkę dlatego tak to wszystko przeżyłam. Ale ogólnie jestem realistka straszna.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth jesteś wspaniałą matką, bardzo wzruszyło mnie to co napisałaś. Myślę że życie odpłaci Ci za to wspaniałą córką, obyś miała ta swoją wisienkę na torcie:)
Gosica powodzenia, działaj!
Dziękuje Wam wszystkim za kciuki:)
 
No ja tez chyba jestem ewenementem bo teraz z wpadki mam syna, działania były tylko raz w owulacje i wszystkie kalendarze oraz wróżby z obrączki itd wskazywały corke :D tez strasznie się nakręciłam bo w koło znajomym się sprawdzało i nie mogłam uwierzyć ze tylko mi nie a jednak ;)
Dzisiaj dowiedziałam się ze moja znajoma która ma 10 miesięcznego synka jest w drugim miesiącu nieplanowanej ciąży i bardzo jestem ciekawa czy będzie mieć corke według tej teorii co do małego odstępu między dziećmi hmmm
 
Ana87 u mnie też kalendarz chiński się sprawdził przy obu synach ale jakoś tez nie wierzę w to za bardzo.
Imama nic nie jest jeszcze pewne, a może jak raz będziesz mile zaskoczona i za 3 tyg napiszesz nam tu ze będzie córcia. Ja nadal trzymam mocno kciuki ✊ :-). Mocno Ci kibicuje.
PrzyszlaMama a przy 1 synku też mieliście starania raz czy więcej?
 
Imama- ja tez wierze ze bedzie u Ciebie córeczka.i mocno trzymam kciuki. Wogole za kazda z Was trzymam kciuki. Dla mnie nadal jest to nierealne- nie uwierzę dopóki nie urodzę:) :) :) nie umiem nawet powiedzieć jak bardzo się cieszę.
 
reklama
Kati odpisały dwie dziewczyny ze nie ma nuba na tym zdjęciu.
Marzycielka No nic w życiu nie jest pewne ale chyba się poddałam. Wczoraj puściły mi nerwy i się wypłakałam. Ostatni raz i już ani razu więcej. Muszę zmienić myślenie ze to chłopczyk bo nub na to wskazuje a te 10% pomyłki to no jak wiadomo....
Myślałam ze łatwiej mi będzie a chyba aż tak łatwo nie jest jak już wiem ze nie będę miała szansy na ta upragniona córeczkę.
Ale Wam będę napewno kibicowała i trzymała kciuki. Ja się wypaliłam i chyba już myśle ze to całkiem nie do zaplanowania i te 75% niby tak dużo ale tak naprawdę to gwarancji nie ma i trzeba być gotowym. Ale spróbowałam i chociaż mogę być spokojna ze zrobiłam wszystko w w miare możliwości żeby zwiększyć szanse a nie jest mi poprostu pisane urodzić córkę.
Mam nadzieje ze ciąża przebiegnie bez komplikacji i dzidzia będzie zdrowa a to najważniejsze a złe się czuje mając wyrzuty i myślenie ze chciałam córkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry