reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzycielka, tez bonę się częstych przytulanek ze względu na ryzyko podwyższenia testosteronu który u męża jest wysoki ;( dobra, będę kombinowała znowu ze strategia po teście. Może akurat już nie trzeba będzie [emoji39]
Tymon'sMom, szkoda. Na szczęście lada moment nowy cykl i emocje ;) Wiem, człowiek wiele jest w stanie sobie wmówić ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica moj maz mial testosteron wysoki w samej gornej granicy normy, ja tez mialam wysoki a mamy same corki ;) wiec hormony nie sa raczej glownym czynnikiem decydującym ;)
 
Marantha, im dłużej siedzę w tym temacie tym mam większy mętlik w głowie. Jeszcze niedawno byłam przekonana ze główna role gra pH, teraz ze jednak testosteron... s tak naprawdę musi to być zlepek kilku, kilkunastu czynników...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica- dokładnie , dlatego ja zrezygnowałam z sylku a wcześniej strasznie napalona byłam na niego

No i trzymam kciuki za pozytywa w tym cyklu :D

Ja to też wątpię i myślę jak to w ogóle zrobić ,



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marantha u mnie to samo z butami ... ogolnie to mamy skok 2-latka x100 . Wszystko na NIE ! Wesolutko jak cholera :)
Ja jestem zdania jak Marantha w planowanie nie wierze, ale jest warto planowac wlasnie z tego powodu zeby sobie nic pozniej nie zarzucic... ze sie nie probowalo . Najwazniejsze pytanie .. co jesli sie nie uda ?
 
Miciurka, dzięki.
Widzisz, to zakwaszanie robiłam ostatnio, chyba raczej dla zasady. Jeszcze to OLE, które mąż bierze mam nadzieje ze ma jakiś wpływ. Ehh, zwariować przyjdzie z tym kombinowaniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie wiem do konca czy jeśli bym nic nie kombinowała to by sie córka udała, ale z drugiej strony patrząc to na moich wrześniówkach 2015 sporo dziewczyn które urodziły drugie dziecko w tym roku ma właśnie dziewczynki, a wczesniej chłopcy byli bez kombinowania itd, róznica wieku nieduza
 
reklama
Gosica- ja zapytam Atomic na GD czy jest sens z tym wszystkim co planuje jeszcze używać zakwaszacza, bo jakoś ostatnio to nawet cytryny i inne cuda wianki nie pomogły ale syn jest z jakiegoś super plemnika serio nawet mąż ostatnio mówił że nie dał mały sobie zgiac rączki żeby się ubrać mówił że jak się że połamie nie da sobie i koniec taki mały smerf :D

Maggie - przypomnij ty masz 1 córkę czy więcej :) ? Wybacz skleroza nie boli ;)

Właśnie ja bym się chciała wstrzelić na wrzesień /październik bo już na kwiecień /maj nie dam rady w parzystym roku (btw. Się śmiałam że moje chłopaki z nieparzystych lat są to może jak pójdę odwrotnie to coś z tego będzie ;) )

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry