reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Liwia chyba jest dość popularne, wiec myśle, ze nie będzie dziwne.
Poza tym to Wam ma się podobać! Matko, ale Ci zazdroszczę! Tych wyborów imienia, zakupów całej ciąży dziewczynkowej.

Widzialyscie jak of się zmienił? Dziwnie tak, mnie się nie podoba, ale może przywyknąć trzeba...
Dziewczyny, czy jak mam teraz ciężkie noce, ale te dwie godziny snu przed pomiarem mam to można uznać za wiarygodne czy nie?
W poprzedniej ciąży tez tak miałam, dodatkowo robiłam termometrem czołowym i pięknie wykres wyszedł.
Ucieszyłam się, ze tak ładnie temp skoczyła, bo nawet jeśli nie ma ciąży, to wykres świadczy o ładnym progesteronie. A teraz koleżanka mi mówi, ze tego wcale nie powinnam brać pod uwagę
 
Liwia chyba jest dość popularne, wiec myśle, ze nie będzie dziwne.
Poza tym to Wam ma się podobać! Matko, ale Ci zazdroszczę! Tych wyborów imienia, zakupów całej ciąży dziewczynkowej.

Widzialyscie jak of się zmienił? Dziwnie tak, mnie się nie podoba, ale może przywyknąć trzeba...
Dziewczyny, czy jak mam teraz ciężkie noce, ale te dwie godziny snu przed pomiarem mam to można uznać za wiarygodne czy nie?
W poprzedniej ciąży tez tak miałam, dodatkowo robiłam termometrem czołowym i pięknie wykres wyszedł.
Ucieszyłam się, ze tak ładnie temp skoczyła, bo nawet jeśli nie ma ciąży, to wykres świadczy o ładnym progesteronie. A teraz koleżanka mi mówi, ze tego wcale nie powinnam brać pod uwagę
Ja od tygodnia nie śpię Zasypiam koło 1 a budzę się o 3 i tyle spania ale mierze temp jak zawsze.. Dziś przed 7 miałam 36.87 a po 7 miałam 36.99 a zawsze mierze o 7 bo w między czasie przyśnelam :)
@Miciur-ka nie dziękuję ale wątpię..
 
Liwia, bardzo ładne imię [emoji173]️ jejku też zazdroszczę tej dziewczynkowej fali i tych dylematów [emoji173]️


U nas propozycje na imie to: TOLA lub Antonina/ TOSIA. Choc nam z M. podoba sie najbardziej Tola.
A za to dla chłopca żadnych propozycji. Mamy dwóch chłopców swoich na T i teraz dziecko nr 3 tez chcemy by było na T. Ale niewiele juz imion męskich jest ciekawych na te literę.


Co do nowej szary OF tez mi sie nie podoba. Poprzednia była lepsza. Dzis musze założyć nowe konto, bo obecne mi sie skończyło a wykupywać na miesiąc za 29 zł nie bede.

@leeleeth dziś też temp. w gore?
 
Nie ma co zazdrościć dziewczyny. Wszystko przed Wami!!! A co do imienia, macie racje to nam ma się podobać :)

Może tak a może nie!
Zazdrościmy tej już pewności, ze już jest namacalna taka [emoji7]
Tak bardzo bym chciała doświadczyć tego [emoji7]
Oczywiście nie jest to zazdrość w takim złym znaczeniu. Tylko tez bym tak chciała, imię wybierać i te sprawy [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Może tak a może nie!
Zazdrościmy tej już pewności, ze już jest namacalna taka [emoji7]
Tak bardzo bym chciała doświadczyć tego [emoji7]
Oczywiście nie jest to zazdrość w takim złym znaczeniu. Tylko tez bym tak chciała, imię wybierać i te sprawy [emoji23][emoji23][emoji23]
No rozumiem, życzę Wam tego z całego serca:*
 
Moje cykle od 28 do 31. Mam dwóch synów, marzę o córce, jak większość z Was. Mierze lh z krwi. Wczoraj na poziomie 5 i bylo przytulanie dzisiaj już się boję. Jak to jest z przetrzymywaniem chłopa swojego w sensie plemników pod dziewczynkę? Kupiłam paski na mocz i zastanawiam że czym ewentualnie zakwasie?
 
reklama
Do góry