reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ahh to juz "tylko" albo "az" pare dni. Ja w piatek testuje jeszcze raz... bedzie 13dpo.

Ja trochę żałuję, że wykorzystałam swój pink test na głupie testowanie w 5dpo [emoji23] teraz chociaz na pt kiedy byłoby 10dpo bym miała. Ale jak się jest niecierpliwym, to tak jest.


Wyszedl mi jakiś syfek w uchu i mega boli [emoji24]
 
Witam się w 13 lub 14 dpo. Okres mam dostac dzisiaj lub jutro. (no chyba że się totalnie pomyliłam w oznaczeniu owu)
Testu nie zrobiłam. Rano jak wstaje do pracy o 6:40 to jakos nie mam nastroju. Może dzisiaj wieczorem zrobię dla zabawy. Chyba że wcześniej przyjdzie @. Skoro test dwa dni temu był bielusieńki to jakoś nie wierzę w sukces.
Gdzies tam malutka nadzieja się tli, ale wolę sie nie nastawiać żeby rozczarowanie było mniejsze.

@martoosia04 ładna tempka, życzę Ci takiej przez kolejne 300 dni!

Co do syfków to nie wysypało strasznie. Mimo że ogólnie nie mam problemów z cerą. Może to dlatego że od tygodnia uzywam preparatu z retinolem i sie musi twarz przyzwyczaić.
 
Witam się w 13 lub 14 dpo. Okres mam dostac dzisiaj lub jutro. (no chyba że się totalnie pomyliłam w oznaczeniu owu)
Testu nie zrobiłam. Rano jak wstaje do pracy o 6:40 to jakos nie mam nastroju. Może dzisiaj wieczorem zrobię dla zabawy. Chyba że wcześniej przyjdzie @. Skoro test dwa dni temu był bielusieńki to jakoś nie wierzę w sukces.
Gdzies tam malutka nadzieja się tli, ale wolę sie nie nastawiać żeby rozczarowanie było mniejsze.

@martoosia04 ładna tempka, życzę Ci takiej przez kolejne 300 dni!

Co do syfków to nie wysypało strasznie. Mimo że ogólnie nie mam problemów z cerą. Może to dlatego że od tygodnia uzywam preparatu z retinolem i sie musi twarz przyzwyczaić.

Ja jakiś większych problemów z cerą nie mam i nie miałam za wiele za młodu nawet. Z czego się cieszę. Zawsze przed @ coś wyskoczyło. A teraz taki bolesny w uchu :/


Zaraz lecę do fryzjera [emoji173]️ trochę podkręcę sobie samopoczucie.
 
Wiecie co mam dziwny objaw. Dzisiaj zaczęły mnie trochę bolec piersi. Normalnie to mnie bolą już wczesniej i przestają na chwilę przed nadejściem @, a one zaczęły mnie pobolewać dzisiaj. Hmm..
 
Wiecie co mam dziwny objaw. Dzisiaj zaczęły mnie trochę bolec piersi. Normalnie to mnie bolą już wczesniej i przestają na chwilę przed nadejściem @, a one zaczęły mnie pobolewać dzisiaj. Hmm..
Mnie w tej ciąży piersi zaczęły boleć dopiero po terminie spodziewanej miesiączki, bolą niestety do teraz (20 tc). Wczesniej myślałam, ze z ciąży nici, bo w poprzedniej ból piersi był od implantacji, ale tylko troszke przez pierwszy trymestr. Ja w ogole dzisiaj miałam piękny sen, śniło mi się, ze dziecko tak ładnie złapało cyca, a ja miałam mnostwo mleka ehhh, może tym razem się uda...
 
reklama
Do góry