reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bo jak strzeli nagromadzonym silnymi plemnikami to poszaleją te szybsze czyli męskie. A tu chodzi o damskie plemniki i zmniejszenie testosteronu u faceta.


Melduje temp. 37,08 czyli wróciła na swoj tor. Weekend zadecyduje co i jak bo w poprzednim cyklu też mi tak skakała temp.


U mnie tez weekend powinien byc decudujacy... wczoraj i dzisiaj delikatna II kreseczka, golym okiem widoczna, ale wydaje mi sie, ze nie ciemnieje... oby do poniedzialku i pojde na bete jak nie bedzie zmian.
 
reklama

Załączniki

  • IMG-20180921-WA0001.jpeg
    IMG-20180921-WA0001.jpeg
    860 KB · Wyświetleń: 119
@mamolinka90 pomału zaczynam gratulować Oby się udało.
A ty leeleeth jak? Testujesz?

Ja jestem w 2dc, wiec znowu się nie udało. Mam bardzo krótka fl bo 10-11dni tylko i to nawet na luteinie.
Także robię badania progesteronu w 7dpo i idę do nowego lekarza w klinice.
U mnie w 6dpo wyszła kreska, słabiutka ale widoczna ale potem sama biel. Sama już nie wiem co myśleć. Chciałam przestać się starać ale nie umiem odpuścić. [emoji53]
 
reklama
Ja za to w poniedziałek do lekarza. Normalnie czuje sie jakby to pierwsza ciaza byla [emoji14]
Snilo mi sie dzis ze urodzilam coreczke z dlugimi wlosami [emoji14] wogole podswiadomie wypieram chlopca. Wiec sie moge pozniej grubo zdziwic. Ale caly czas jak mysle co to bedzie za x czasu to mam w glowie chlopaki to a ona tamto... eh... psychika [emoji14]
 
Do góry