reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mamolinka gratulacje.
Ja z córkami nniebczulam nic że jestem w ciąży, w trzeciej która straciłam od razu wiedziałam i testy przed @ wychodziły, cycki urosły szybko.

Tylko jak na tego chłopaka upolować owu skoro 4 dni temu pokazywały paski skok lh a dziś dużo śluzu....
Boję się że jak się nastawie to nic nie wyjdzie a chciałabym w dwóch następnych cyklach zajsc, ehhh marzenie

Seksik od ciemnego paska dwa dni z rzędu (w tym jeden w sama owu) i powinno byc ok.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa i wasze wpisy bardzo mnie pochłonęły. Jestem mamą dwóch chłopców i bardzo mi się marzy dziewczynka, tak bardzo że na każdym kroku szukam rozwiązania jak temu pomoc. Przez to wszystko mam taki mętlik że już nawet nie wiem od czego mam zacząć przygotowania??? Może którejś mamusi udało się to wszystko ogarnąć ze skutkiem i mogłaby jakiś pomoc mi to wszystko poukładać i nakierować. Będę wdzięczą za każdą pomoc
 

Załączniki

  • IMG-20180922-WA0000.jpg
    IMG-20180922-WA0000.jpg
    106,9 KB · Wyświetleń: 99
Temp. dziś 37,02 [emoji1307] dziś ciut ciut spadek. Zobaczymy jutro jak pójdzie. Wczoraj wieczorem szyjka jeszcze wysoko.[emoji848]
Dziś jakby lekka zgaga od rana [emoji31]
 
reklama
Jejku jak bym chciała taką już obejrzeć na swoim teście [emoji173]️[emoji173]️
A tu tylko biel i biel. [emoji24][emoji24][emoji24]


Bedzie i u ciebie, trzymam kciuki ❤ ! Moze za wczesnie jak i u mnie... chociaz skad masz testy ? Ja mialam z allegro i do dzisiaj sa negatywne, a inne z 2 innych firm pozytywne...

Gratulacje, życzę Ci spokojnych 9.miesiecy :) Celowane było w róż czy błękit? Który jesteś dpo?

Dziekuje ❤ Mialo byc celowane w chlopca, ale wyszlo tak ze ❤ bylo kilka dni przed owu... dzisiaj 14 dpo...
 
Do góry