reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny powiedzcie mi, bo to, jakie badania ja chcę zrobić, to wiem, ale czy mój M. też ma coś sprawdzić? Oprócz w ostateczności swoich żołnierzyków ;)
Jak cos tu u nas na watku w pierwszym poscie jest fajna rozpiska badan + w jakich dc robic [emoji4]
A co do twojego M.to mysle ze najlepiej od razu zbadac nasienie, od razu bedzie jasna sytuacja [emoji6]
 
reklama
@mihasiaaa Pomyliłaś mi się z @mamolinka90 :) przepraszam. Co do wkładki to byłam zadowolona. Chociaż teraz wychodzą pewne sprawy zdrowotne ze jednak nie powinnam stosować. Ale ogólnie to bardzo wygodna jest. Nie miałam skutków ubocznych. Zobaczymy czy płodność wróci.
Chciałam dopytać @mamolinka90 ile dni po wyciągnięciu miałaś owulacje.
Kupię dzisiaj testy owulacyjne w rossmanie.
@martoosia04 przykro mi ale dobrze ze masz cel —> badania. Dobrze ze miesiączka przyszła. Ja boje się czy moje hormony dojdą do siebie. @leeleeth co tam u Ciebie ? Czemu się nje odzywasz ?
 
@martoosia04 ja robiłam cały pakiet hormonów kobiecych w diagnostyce, wyszło taniej niż pojedynczo.
Umówiłam wizytę u dobrego specjalisty, jednak przez tel facet powiedział, że mam się nie martwić. Skoro rok temu urodziłam to i w przyszłym urodzę [emoji6]
Jakoś mnie to podniosło na duchu.

A nie pisze bo nie ma co. Dziś 6 dc, zaczynam robić testy. Pierwszy raz mam biały test owu, zawsze jakaś tam kreseczka była. Jakoś się uspokoiłam, mam sporo do ogarnięcia i staram się nie myśleć.
 
@mihasiaaa Pomyliłaś mi się z @mamolinka90 :) przepraszam. Co do wkładki to byłam zadowolona. Chociaż teraz wychodzą pewne sprawy zdrowotne ze jednak nie powinnam stosować. Ale ogólnie to bardzo wygodna jest. Nie miałam skutków ubocznych. Zobaczymy czy płodność wróci.
Chciałam dopytać @mamolinka90 ile dni po wyciągnięciu miałaś owulacje.
Kupię dzisiaj testy owulacyjne w rossmanie.
@martoosia04 przykro mi ale dobrze ze masz cel —> badania. Dobrze ze miesiączka przyszła. Ja boje się czy moje hormony dojdą do siebie. @leeleeth co tam u Ciebie ? Czemu się nje odzywasz ?


Owu miala po 25 dni po wyjeciu spirali.
 
@martoosia04 ja robiłam cały pakiet hormonów kobiecych w diagnostyce, wyszło taniej niż pojedynczo.
Umówiłam wizytę u dobrego specjalisty, jednak przez tel facet powiedział, że mam się nie martwić. Skoro rok temu urodziłam to i w przyszłym urodzę [emoji6]
Jakoś mnie to podniosło na duchu.

A nie pisze bo nie ma co. Dziś 6 dc, zaczynam robić testy. Pierwszy raz mam biały test owu, zawsze jakaś tam kreseczka była. Jakoś się uspokoiłam, mam sporo do ogarnięcia i staram się nie myśleć.

Ja jutro dzwonię do kliniki i umawiam się do labo i popytam co i jak bo podziębiona jestem i zastanawiam się czy to by miało jakiś wpływ na wynik. [emoji31]

@leeleeth dziwne mi się wydało, że nagle po AMH takie kiepskie wyniki skoro tylu synow macie naturalnie spłodzonych. I dopiero co kolejna ciąża była. [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]
 
Cześć dziewczyny, wpadłam tu niedawno powiedzieć ze tez byłam staraczka w 2017 roku a teraz na rekach spi moja dwumiesięczna córka. Czesto wracam myślami do moich starań i chce Was podnieść na duchu. Ja starałam sie o ciąże 10 miesięcy, miesiąc w miesiąc stosunki w owulacje i nic. Bywałam juz załamana, przebadalam męża i siebie bo myśli juz miałam rożne, jak to możliwe ze nie ma ciazy skoro starania są centralnie okoloowulacyjne. Dziewczyny nie poddawajcie sie, u jednych ciąża pojawi sie szybciej a innych pozniej, zobaczycie jak wyluzujecie to pojawia sie dwie kreski na teście. Ja na początku spinałam sie, suplementy, odstępy, zakwaszanie- cuda na kiju. Potem zależało mi tylko zeby zajść, zeby moj syn miał rodzeństwo i zaskoczyło.
Trzymam za Was kciuki, przechodzilam przez to samo co Wy wiec wiem co czujecie.
 
Dziewczyny u mnie test owu pozytywny [emoji33]
IMG_20180925_185010.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180925_185010.jpg
    IMG_20180925_185010.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 253
reklama
Dziewczyny u mnie test owu pozytywny [emoji33] Zobacz załącznik 901698

Bo to wiesz co macie z mężem robic dzis i jutro wieczorem ;) a najlepiej bierz go teraz i dwa dni pod rząd ;) na wszelki wypadek. Albo poprawiajcie rano i wieczorem [emoji23]
Powodzenia!

My byliśmy z chłopcami na szybkim spacerze do księgarni. Młodemu przypomniało się, że nie ma książek do religii. Trochę zimno, ale przynajmniej zaliczyli jeszcze hulajnogi. Książki kupione (po co im podręcznik i karty pracy na religie, to nie wiem). Brzuch boli jak ch...a! [emoji24]
 
Do góry