reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochana to nie tak;)
Po prostu "co kraj to obyczaj". Jak się coś jednej sprawdziło to potwierdza inną zaś te sama teorie neguje bo i niej było zupełnie inaczej. Ale to nie jest wrogość osobista tylko te przewidywania.;)
A u Ciebie jak starania o czwartą dzidzie ? ;)
Bedzie Ale nie ten czas jeszcze
Mam mocne przekonanie ze teraz jest faza na girlsy
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Dawno mnie tu nie bylo. Dzisiaj troszke podczytalam Was. I az jestem w szoku ilu z Was udalo sie w ostatnim czasie zaciazyc <3 wszystkim razem i osobno gratuluje ! A tym starajacym owocnych statan ! U mnie juz prawie 15 tydzien. Po fal starcie, i przekonaniu , ze bedzie kolejna corka, dowiedzielismy sie, ze bedziemy mieli naszego wymarzonego synusia ! Takze, obalam mit o planowaniu, a w moim przypadku wystarczylo odrobina szczescia .
 
Czesc dziewczyny,

Dawno mnie tu nie bylo. Dzisiaj troszke podczytalam Was. I az jestem w szoku ilu z Was udalo sie w ostatnim czasie zaciazyc <3 wszystkim razem i osobno gratuluje ! A tym starajacym owocnych statan ! U mnie juz prawie 15 tydzien. Po fal starcie, i przekonaniu , ze bedzie kolejna corka, dowiedzielismy sie, ze bedziemy mieli naszego wymarzonego synusia ! Takze, obalam mit o planowaniu, a w moim przypadku wystarczylo odrobina szczescia .
Gratuluję:)
Lejesz miód na moje serce. Kolejna szczęśliwa mama,która czeka na upragnione dziecko:) Dzień cudów :D
Masz rację -planowanie obalone. Gen szczęścia decyduje o wszystkim.
Tak czy inaczej cieszę się twoim szczęściem.
 
Czesc dziewczyny,

Dawno mnie tu nie bylo. Dzisiaj troszke podczytalam Was. I az jestem w szoku ilu z Was udalo sie w ostatnim czasie zaciazyc <3 wszystkim razem i osobno gratuluje ! A tym starajacym owocnych statan ! U mnie juz prawie 15 tydzien. Po fal starcie, i przekonaniu , ze bedzie kolejna corka, dowiedzielismy sie, ze bedziemy mieli naszego wymarzonego synusia ! Takze, obalam mit o planowaniu, a w moim przypadku wystarczylo odrobina szczescia .
Ulalaaaa gratulacje Wielkie
Potwierdzasz teorie Miss pewnie sie chlopina ucieszy
A ja mam takie przekonanie ze wlasnie zamknęłas etap samych chłopaków
Sama jestem ciekawabczybto mylne
 
Czesc dziewczyny,

Dawno mnie tu nie bylo. Dzisiaj troszke podczytalam Was. I az jestem w szoku ilu z Was udalo sie w ostatnim czasie zaciazyc <3 wszystkim razem i osobno gratuluje ! A tym starajacym owocnych statan ! U mnie juz prawie 15 tydzien. Po fal starcie, i przekonaniu , ze bedzie kolejna corka, dowiedzielismy sie, ze bedziemy mieli naszego wymarzonego synusia ! Takze, obalam mit o planowaniu, a w moim przypadku wystarczylo odrobina szczescia .
Super, super, super i jeszcze raz mega wspaniale! G r a t u l u j ę :) wymarzony Synuś...hmm...dziś chyba Światowy Dzień Walki z Nudą, więc pohamuję swe przemyślenia na ten temat :D Fal start mówisz? Czyżby staranka były na długo przed owu? To Wasze drugie Maleństwo? Przypomnij proszę jeśli to rzecz jasna nie problem, jak to u Was było. Facet prosi - jak ten słynny Kot w butach ;)
Miałem się włączyć do tej magicznej konwersacji wróżącej róż, potem obiecałem sobie, że tego nie zrobię, dziś zaryzykuję jednak stwierdzeniem, że rzeczywiście nastał pink show, odważny jestem, bo nawet w razie W! - jako jedyny chłop w tym gwarze kobitek zdążę się gdzieś skryć... ;) Obym nie musiał, oby Wasze marzenia córeczkowe się po spełniały bo przecież człowiek pożyć spełniony musi jeszcze i pełną piersią pooddychać też nie zawadzi.
Kończę te elaboraty młodego taty, Wam dziewuszki słoneczka na sercach gorących i brzuszkach rosnących. To żadna przestroga tylko życzenia bardzo szerokich uśmiechów na kozetce u ginekologa (szczególnie na połówkowych) ;) Uwielbiam pisać o swym mentalnym staraniu, ale muszę póki co być w stałym czuwaniu. No bo same wiecie...zatankowana gabloteczka, naładowana komóreczka, do szybkiego odłożenia pełna papierów teczka...kto wie, kiedy na świat zawita moja pierwsza Córeczka :)
42324395_270363416932849_309564550450582170_n.jpg

Projekt LCb już za rogiem ;) Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry