reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czy są tu na tym forum dziewczyny które wprowadziły wszystkie zalecenia z internetu i się udało? ☺️ Obecnie łykami magnez i dużo witaminy c. Ograniczyłam kawę, mało sole, stosunek 8,9 dzień cyklu max przy cyklach 27 dyniowych pozycja klasyczna. Czy coś jeszcze pominęłam?
 
Czy są tu na tym forum dziewczyny które wprowadziły wszystkie zalecenia z internetu i się udało? [emoji5] Obecnie łykami magnez i dużo witaminy c. Ograniczyłam kawę, mało sole, stosunek 8,9 dzień cyklu max przy cyklach 27 dyniowych pozycja klasyczna. Czy coś jeszcze pominęłam?

Magnez nie wskazany chyba [emoji848]

Tak było u nas:
1x Kwas foliowy, 2x Lukrecja i 2x Olej z liści palmowych dla męża.
Dla kobiety 2x lukrecja, 1 x kwas F.

My te suple braliśmy przez pol roku oboje az do owu. Potem spokój i od kolejnego cyklu od nowa.

Do tego żurawina - najlepiej sok 100% - dobrze ponoć zakwasza.
 
Hmmm przeczytałam setki artykułów i wszędzie trąbią że na dziewczynkę dieta pogas w magnez i wapń

Kilka dziewczyn z takim zapasem jak piszesz ze starań na dziewczynkę miało chłopców. Ja ci napisałam co brałam i co u nas być może pomogło to, że zaraz na świat przyjdzie nasza córeczka.

Wiadomo, że zrobisz jak chcesz ;)
 
reklama
A zmienialass jakoś dietę że np wycofała banany i pomidory
? Bo najbardziej mi tego szkoda bo lubię je najbardziej ☹️

Hej ! Ja przed ciążą z córką nie jadłam w ogóle bananów ( bo nie lubie ) i pomidorów ( raz, że nie przepadam a dwa, że w czasie zimy są nie dobre ) jadłam dużo ryb, białe mięso i nabiał, jogurty były codziennie w dużych ilościach. Aaa i coca cola ! Piłam codziennie, a ona bardzo zakwasza środowisko organizmu.

Tak dużo Was się stara o dziewczynkę, że niedługo ja też zaczne - bo sobie pomylę [emoji23][emoji23]
 
Do góry