reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Grabcia123 straszne to, co piszesz, kiedyś rozmawiałam z lekarzem i powiedział mi, że po 3 cesarkach kobieta nie powinna decydować się już na ciąże, 3 cesarki to już jest obciążenie. A najlepszy czas na regenerację organizmu bez względu jaki był poród, zaleca się 1,5 roku, tak podobno jest najbezpieczniej.
 
Powiem wam coś smutnego ale tak mi ciężko;( znajoma walczyła o córcie ma 3 synów 3 cc za nią zaryzykowała udało się dziś miała mieć 4 cc...we wtorek pojechała na ip bo nie czuła ruchów...córcia już nie żyła;( dziś byłam na pogrzebie...Nie mogę się pozbierac
O Boze jaka tragedia 😭 a znają przyczyne?
 
O Boze jaka tragedia 😭 a znają przyczyne?
Od razu po porodzie wystąpili o sekcję zwłok.. ale na wyniki poczekają...Wgl miała wyjść dziś tylko na przepustkę na pogrzeb ale wyszła na własne zadane po położyli ja na sali z 2 innymi świeżo upieczonymi mamusiami z dziećmi..rozumiecie??? Totalna znieczulica...
 
Od razu po porodzie wystąpili o sekcję zwłok.. ale na wyniki poczekają...Wgl miała wyjść dziś tylko na przepustkę na pogrzeb ale wyszła na własne zadane po położyli ja na sali z 2 innymi świeżo upieczonymi mamusiami z dziećmi..rozumiecie??? Totalna znieczulica...
To jest niedopomyslenia...jal tak mozna wogole :(
 
To jest niedopomyslenia...jal tak mozna wogole :(
Mnie położyli ze zdrowym dzieckiem w sali z dwiema Mamami bez dzieci przy sobie - Wcześniaki, które miały małe szanse na przeżycie :( Czułam się okropnie.. Wręcz miałam takie dziwne wyrzuty sumienia. Nie potrafię tego opisać ale głupio mi było cieszyć się zdrowym Synem.

Okropnie smutna wiadomość :( Zawsze się bałam takiej sytuacji :( Z resztą i teraz się boję :(
 
reklama
Wysyłam mój podwójny błękit <3
Ej czemu myślę że cykl bezowulacyjny??? Jakoś mnie wykres nie przekonuje że owu była...


Powiem wam coś smutnego ale tak mi ciężko;( znajoma walczyła o córcie ma 3 synów 3 cc za nią zaryzykowała udało się dziś miała mieć 4 cc...we wtorek pojechała na ip bo nie czuła ruchów...córcia już nie żyła;( dziś byłam na pogrzebie...Nie mogę się pozbierac
To straszne:frown:...A wiadomo co było przyczyną? Na kilka dni przed terminem?!
 
Do góry