reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było, ale jestem :) widzę, że dużo się dzieje i dużo nowych osób jest - super, im więcej tym lepiej. @Elenaa i @Dwa+Trzy serdecznie gratuluję dzieciaczków 🥰
Ostatnie pół roku miałam dość intensywne, temat drugiego dziecka spadł na dalszy plan, do tego mam PCOS więc się nie udzielałam. @PragneSyna gratuluję i trzymam kciuki 😍 @Szczęśliwa3 super, że się udało, wyślij nam tu trochę niebieskiego pyłu 😉 @milla1982 gdziekolwiek jesteś to Cię pozdrawiam 😘 @princess_88 za Ciebie i różowe marzenie również trzymam kciuki. Te dziewczyny, które pominęłam przepraszam, ciężko nadrobić tyle miesięcy. Miłego i pozytywnego dnia dla Was :) oczywiście za wszystkie trzymam kciuki :)
No witaj!! 💖 Dawno Cię nie było! Myślałam ostatnio co u Ciebie słychać, czy już w dwupaku czy jeszcze nie. Fajnie ze wróciłaś.
Ja teraz będę brała drugi cykl Femare i lekarz dołącza mi gonadotropiny w zastrzykach wiec mam 30% szans na bliźniaki. Ale już mi wszystko jedno byle była ciąża bo od ponad roku nic z tego nie wychodzi...Dla Ciebie dużo niebieskich fluidow💙 pewnie zajdziesz szybciej niż ja Haha
 
reklama
Anulka w nocy obudziłam się bo stawy mnie rozbolały a nigdy takie coś nawet w grypie mi się nie stało po 0,5h przestało i zasnęłam z rana miałam na teście slabiutenka kreseczke a do terminu miesiączki mam jeszcze 5 dni 😊
Dziewczyny powiem że nie mogłam uwierzyć mam zamiar iść na betę ale jak mi się uda to w sobotę i zbadać przyrosty. W następnym poście napisze wam co zrobiłam
Wielkie gratki! :)
 
Ok to moje starania trochę trwały bo przygotowywałam się od razu po porodzie czyli 4 lata temu
1 Dieta od roku jestem na diecie mąż od 8 miesięcy ostst ie 8 tyg jeszcze niskokaloryczns
2 suplementy brałam lekko ponad rok mąż 9 miesięcy
ja zurawine tylko do owu w mega dawkach mąż caly cykl, saw palmetto, vitexa, kw. foliowy, Mg, Ca, co drugi dzień Wit C 1000mg, inozytol 3 g dziennie, acard do owu, B 100mg + B-Complex 100
Maz olive leaf, licorice root, szyszki chmielu i zurawine
3 odstęp u mnie był 45h
4 pH w dniu staranek przed 4ph po starą kach skoczyło do 5 delikatnie zakwasilam i spadło do 4.5 rano następnego dnia 4.5 w dniu owu z rana spadło do 4 i tak zostało pH monitorowałam co 2 3h
5 jony mąż kupił jakiś lepszy jonizator powietrza także cały czas był włączony
6 warunki przed stara kami ja i mąż gorąca kąpiel no i stara ka oczywiście bez O 😊
7 elektrolity i hormony Na i K mieliśmy na pograniczu dolnej normy ja w sumie poniżej normy
8 hormony u mnie i u męża typowo dziewczynkowe robiliśmy wyniki w cyklu staraniowym
9 dodałam jeszcze niski poziom glukozy we krwi u mnie i męża uważam że jest to ważne dlatego w tygodniu stsraniowym byliśmy na ostrej diecie a dzień przed i w dniu stsraniowym byliśmy na samej wodzie taka restrykcyjna dieta silnie zakwasza organizm w ciągu 3 dni później już idzie w drugą stronę także staralam się wstrzelić w te dni no i pomogło bo pH było bardzo niskie moczu też ja taka dietę bez jedzenia trzymałam do owu po owu stopniowo wprowadzałam delikatne pokarmyniskokaloryczne mężowi dałam luz 😁😋
10 śluz nie miałam go praktycznie w ogóle aby zmierzyć pH musiałam się na męczyć i głęboko sięgać bo tylko przy szyjce był
Powiem Wam dziewczyny że obiektywnie patrząc na swoje stara ka to naprawdę więcej nie mogłam zrobić i jeżeli by się nie udało to obalę wszystko
A do mierzenia glukozy mąż kupił mi glukometr nie wyobrażam sobie latać 5 razy dziennie badać glukoze a musi być nad tym kontrola nie wystarczy nie dojadać i nie jeść sniadan
A i jeszcze jedno modlitwa należę do osób wierzących 🙂

no jestem pod wrazeniem!!! to fakt jesli Tobie sie nie uda to przestane wierzyc ze mamy jakikolwiek wplyw na plec.
Czy moglabys opisac swoja diete i meza??? jakie produkty jadlas, co wyeliminowalas ??? Mam jeszcze pytanko czy ten strzal przed 45h byl tylko jeden?? Czy tego miesiaca byly jeszcze przytulanka??
 
•αηgεℓ• - według mnie testy nadal są negatywne.

Magic_87 - serdeczne gratulacje i wysyłam Ci dużo różu ode mnie i od mojej córki :)

princess_88 - trzymam za Ciebie mocno kciuki, myślę, że Ty zdążysz urodzić, a ja jeszcze nie "zaciążę" 😘
Megi_Meg przyjmuje każda odrobinkę 😍 dziewczyny ślijcie ile się da przyjmę kazda ilość 😁
 
no jestem pod wrazeniem!!! to fakt jesli Tobie sie nie uda to przestane wierzyc ze mamy jakikolwiek wplyw na plec.
Czy moglabys opisac swoja diete i meza??? jakie produkty jadlas, co wyeliminowalas ??? Mam jeszcze pytanko czy ten strzal przed 45h byl tylko jeden?? Czy tego miesiaca byly jeszcze przytulanka??
O tak jak chcecie dziewczyny to pytajcie o wszystko bo pewnie coś pominęłam u nas odstęp na 100% był ok. 45h a i mieliśmy 1 strzał, wstrzemiezliwosc przed 12 dni. Co do diety to wyeliminowalam ziemniaki pomidory słodkie i słone rzeczy mój mąż nawet nie miał z tym problemu chociaż szkoda było mi go jak posadził sobie pomidory i wszystko wydawał kolegom z pracy. Diety trzymaliśmy się ostro i to była dieta z niskim IG nie jedliśmy niczego co nie byłoby wskazane dla cukrzyków no i redukcja kalorii wszystko sprawdzałam w tabelkach w necie tak samo to co chciałam zrobić na obiad to każdy składnik sprawdzałam. Gotowałam po prostu 2 obiady jeden dla nas drugi dla dzieci albo my nie jedliśmy 😂 ogólnie też w ogóle niue było u nas kolacji tylko dzieciaki. A i u nas staranka były w nocy
 
Magic_87 ale się nameczylas. Podziwiam za wytrwałość. Sle dużo różowych fluidów, ale to musi być to. 👌 Jeżeli będę planować córkę kiedyś to chyba skorzystam z Twojego sposobu. A jak zakwaszalas się po staraniach ? Sylkiem ? Ile go brałaś ?
 
Magic_87 ale się nameczylas. Podziwiam za wytrwałość. Sle dużo różowych fluidów, ale to musi być to. 👌 Jeżeli będę planować córkę kiedyś to chyba skorzystam z Twojego sposobu. A jak zakwaszalas się po staraniach ? Sylkiem ? Ile go brałaś ?
Ja stosowałam lsctovaginsl w kapsułkach otwarłam ją i trochę proszku zaaplikowałam tak by nie wybić wszystkiego ale to dziewczyny musicie na sobie sprawdzić bo każdy inaczej reaguje mi fajnie obniżył
 
reklama
Gratulacje 👣🎉🧸 super wiadomość z ranaz czułaś zagnieżdzanie? Jesteś jeszcze przed okresem i wyszło już?
Hejka dziewczyny witam się porannie ja już po testowanku 😊 dzisiaj mam 9 na 10dp bo 10dp będzie dopiero o 17. Wczoraj zrobiłam pierwszy test i już była widoczna kreseczka ale nie pisałam Wam bo była slabiutenka u mnie zagnieżdżenie nastąpiło 8 dp w nocy 😍
Super gratulacje😍😍😍😍😍
 
Do góry