reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Magic a Ty ktorego pazdziernika robisz pierwsze testy? Ktora z was testuje w pazdzieniku? Za kogo oprocz Pragne_Syna trzymamy kciuki?
Hej 😊 pewnie za mnie możecie trzymać kciuki chociaż nie sądzę żeby mi się udało 😔 drugi cykl stymulowalam Clo pęcherzyk rósł w 11 dniu cyklu
miał 11mm ale czy pękł to niewiem bo mam wysoka prolaktyne😔 i nie byłam w tym cyklu na monitoringu by to sprawdzić ale w razie w😊 biorę duphaston bo po ostatnim okresie miałam dwa dni plamienia🤔
 
Hej 😊 pewnie za mnie możecie trzymać kciuki chociaż nie sądzę żeby mi się udało 😔 drugi cykl stymulowalam Clo pęcherzyk rósł w 11 dniu cyklu
miał 11mm ale czy pękł to niewiem bo mam wysoka prolaktyne😔 i nie byłam w tym cyklu na monitoringu by to sprawdzić ale w razie w😊 biorę duphaston bo po ostatnim okresie miałam dwa dni plamienia🤔
A jak Endo twoje wygląda po clo?
 
Ja byłam wczoraj na monitoringu pęcherzyk 19mm więc owu tuż tuż a miałam wczoraj 12dc , pojadę w czwartek zobaczyć czy pękł 😊
A testy dalej wychodzą słabe 🤷‍♀️
Angel a może mocz masz bardziej rozcieńczony spróbuj powstrzymać się na 3h od picia i siusiania bo przy 19mm już testy powinny ciemnieć albo zmień testy chociaż na one step kiedyś były dostępne na eBayu a teraz na time4baby.pl mi osobiście w tym cyklu najlepiej owu pokazały clearblue gdzie przy tych paskowych zastanawiałabym się czy to już czy może nie a chciałam co do h wiedzieć
 
A jak Endo twoje wygląda po clo?
W tym cyklu niewiem 🤔 piłam jedynie czerwone wino😊 dr mi nic nie mowil zebym w tym cyklu cos brała na endo w poprzednim cyklu na clo brałam jeszcze tabletki na endo miałam dwa pęcherzyki po zastrzyku ładnie pękły dwa ciałka żółte były nawet dr mi gratulowal że z tego benda bliżniaki ale przyszło że dostałam okresu 4 dni potem plamienie A ten cykl sobie odpuściłam bo przez stres W pracy i odstawienie norprolacu prolaktyna poszła w górę więc stwierdzilam że ten cykl odpuszczam mimo że brałam Clo 🤔
 
Hej 😊 pewnie za mnie możecie trzymać kciuki chociaż nie sądzę żeby mi się udało 😔 drugi cykl stymulowalam Clo pęcherzyk rósł w 11 dniu cyklu
miał 11mm ale czy pękł to niewiem bo mam wysoka prolaktyne😔 i nie byłam w tym cyklu na monitoringu by to sprawdzić ale w razie w😊 biorę duphaston bo po ostatnim okresie miałam dwa dni plamienia🤔
Kciuki 👌
 
Angel a może mocz masz bardziej rozcieńczony spróbuj powstrzymać się na 3h od picia i siusiania bo przy 19mm już testy powinny ciemnieć albo zmień testy chociaż na one step kiedyś były dostępne na eBayu a teraz na time4baby.pl mi osobiście w tym cyklu najlepiej owu pokazały clearblue gdzie przy tych paskowych zastanawiałabym się czy to już czy może nie a chciałam co do h wiedzieć
Nie będę się zastanawiać najciemniejsze miałam rano takie :
20201006_100742.jpg
ale one mi tak cały cykl jakiś dziwnie wychodziły... Ja max litr dziennie pije wody + kawę i na robiłam w dłuższych odstępach bo testów mam 50 i dupa. W czwartek mam wizytę i sprawdzę czy pękł 😊 chociaż dziś podbrzusze mnie bolało i jajnika mnie tak dziwnie rwie aż do pachwiny więc to może to :)
Mam nadzieję ,że te Endo też się nada do zagnieżdżenia się , no ale się dowiem dopiero jutro 🤷‍♀️
 
reklama
Nie będę się zastanawiać najciemniejsze miałam rano takie :
Zobacz załącznik 1185122ale one mi tak cały cykl jakiś dziwnie wychodziły... Ja max litr dziennie pije wody + kawę i na robiłam w dłuższych odstępach bo testów mam 50 i dupa. W czwartek mam wizytę i sprawdzę czy pękł 😊 chociaż dziś podbrzusze mnie bolało i jajnika mnie tak dziwnie rwie aż do pachwiny więc to może to :)
Mam nadzieję ,że te Endo też się nada do zagnieżdżenia się , no ale się dowiem dopiero jutro 🤷‍♀️
Na moje to już pozytyw. Zawsze jak taki mam to już więcej nie robię. Po ok 14,15 dniach od testu przychodzi @ zawsze. I przy tym mam objawy owu, które pokrywają się z testem
 
Do góry