reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Mecenasowa27 - niby nie mogą zamknąć szpitali, a mino to oddziały są ciagle zamykane przez zakażenie koronawirusem. Nie wyobrażam sobie mieć zaplanowany poród po czym dostaje informacje, że odział nie przyjmuje kobiet rodzących. Ja mam zaprzyjaźniony szpital, lekarzy i nie wyobrażam sobie iść na cesarkę nagle do innego szpitala, który jest totalnie dla mnie obcy.
 
reklama
Hej kobietki. Jestem po 1 wizycie. Mamy 15mm🙉 termin na 3czerwiec2021. Czuje sie super. Zero nudności,wymiotow itd. Jedynie to wieczorem wczesniej zasypiam i mąż załamany bo nie mam ochoty na przytulasy🙈
PragneSyna super wiadomości ja wizytę mam 3.11 i też objawów prawie żadnych aż się zaczęłam martwić. Mi termin wychodzi na 21/22.06 bo mam nieregularne cykle i jak wpisze cykl 25 dni to termin na 21 a jak 26 najczęściej tak miałam to 22.06.
 
Dziewczyny to chyba tutaj któraś z Was polecala mi się premom i faktycznie jest ona super. Zrobiłam zrzut moich 3 testów ale pewnie nie uda mi się wrzucić. No coz spróbuje. Tak czy inaczej to test pierwszy miał najbardziej widoczna kreskę aczkolwiek nie był pozytywny, wczoraj cień a dziś dosłownie cień cienia.... Niby 9dc a owulacja powinna być koło 12dc.v
 
reklama
Do góry