reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mnie dzis boli dół brzucha i krzyż i zagadka...czy fisiuje, czy przypadek, czy trochę przeforsowanie przy sprzątaniu a może...🤔🤔
 
reklama
Myślę że raczej przypadek poprostu. I chyba lepiej dla Ciebie będzie też tak myśleć :) lepiej później się miło zaskoczyć niż rozczarować bo przecież miało się objawy jak na ciążę a tu dupa [emoji4] tak jak wyżej pisałam, na to wszystko jest chyba jeszcze poprostu za wcześnie. Ty też chyba jesteś 5dpo ?
 
Myślę że raczej przypadek poprostu. I chyba lepiej dla Ciebie będzie też tak myśleć :) lepiej później się miło zaskoczyć niż rozczarować bo przecież miało się objawy jak na ciążę a tu dupa [emoji4] tak jak wyżej pisałam, na to wszystko jest chyba jeszcze poprostu za wcześnie. Ty też chyba jesteś 5dpo ?
tak
 
Staraczki nie jestescie same ;) ja tez walczę o ciąże i to coraz bardziej o ciążę a nie wymarzoną córkę. Mam takie problemy z zajściem, że jestem na gonadotropinach na wywołanie owu. Mimo końskich dawek wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk i dostałam dwa zastrzyki z hCG na pęknięcie. Jestem prawie pewna ze pęcherzyk pekl ale temperatura tak średnio rośnie ze możliwe ze znów bezowulacyjny :( jutro u gina dowiem się na czym stoimy. Od stycznia idę na in vitro i wtedy to już w ogóle na nic wpływu nie będę miała. Łapie wasze fluidki! I trzymam kciuki za wymarzone dzieciaczki :)
 
Staraczki nie jestescie same ;) ja tez walczę o ciąże i to coraz bardziej o ciążę a nie wymarzoną córkę. Mam takie problemy z zajściem, że jestem na gonadotropinach na wywołanie owu. Mimo końskich dawek wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk i dostałam dwa zastrzyki z hCG na pęknięcie. Jestem prawie pewna ze pęcherzyk pekl ale temperatura tak średnio rośnie ze możliwe ze znów bezowulacyjny :( jutro u gina dowiem się na czym stoimy. Od stycznia idę na in vitro i wtedy to już w ogóle na nic wpływu nie będę miała. Łapie wasze fluidki! I trzymam kciuki za wymarzone dzieciaczki :)
Princess_88 trzymam kciuki żeby się udało 🙂
 
Staraczki nie jestescie same ;) ja tez walczę o ciąże i to coraz bardziej o ciążę a nie wymarzoną córkę. Mam takie problemy z zajściem, że jestem na gonadotropinach na wywołanie owu. Mimo końskich dawek wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk i dostałam dwa zastrzyki z hCG na pęknięcie. Jestem prawie pewna ze pęcherzyk pekl ale temperatura tak średnio rośnie ze możliwe ze znów bezowulacyjny :( jutro u gina dowiem się na czym stoimy. Od stycznia idę na in vitro i wtedy to już w ogóle na nic wpływu nie będę miała. Łapie wasze fluidki! I trzymam kciuki za wymarzone dzieciaczki :)
mocne ✊✊✊✊
 
Staraczki nie jestescie same ;) ja tez walczę o ciąże i to coraz bardziej o ciążę a nie wymarzoną córkę. Mam takie problemy z zajściem, że jestem na gonadotropinach na wywołanie owu. Mimo końskich dawek wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk i dostałam dwa zastrzyki z hCG na pęknięcie. Jestem prawie pewna ze pęcherzyk pekl ale temperatura tak średnio rośnie ze możliwe ze znów bezowulacyjny :( jutro u gina dowiem się na czym stoimy. Od stycznia idę na in vitro i wtedy to już w ogóle na nic wpływu nie będę miała. Łapie wasze fluidki! I trzymam kciuki za wymarzone dzieciaczki :)

Zaciskam mocno kciuki 👍👍👍👍 wierzę, że się uda mieć upragnioną dzidzie ❤

Anulka 0207,Mecenasowa czyli czekamy do następnego tygodnia.
Ja myślę, że u mnie miesiąc stracony.
Terst owulacyjny pokazał w piątek Pozytyw i w, sobotę. Kalendarzyk pokazywał owulacje na sobotę. Niby dzień po też jest chyba płodny? W sobotę było ❤️ ale nie do końca niestety, w niedzielę był wieczorem do końca. Przed tym tydzień nic nie było. z ❤️. Próbowałam wyczytać coś na, temat tych moich testów owulacyjnych a tam wszystko po angielsku 🙈 w jednych z wielu komentarzy dopatrzyłam że po drugim teście liczy się ten pik i od tego momentu około 48 godz 🤔 niewiem co myślec...
 
Staraczki nie jestescie same ;) ja tez walczę o ciąże i to coraz bardziej o ciążę a nie wymarzoną córkę. Mam takie problemy z zajściem, że jestem na gonadotropinach na wywołanie owu. Mimo końskich dawek wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk i dostałam dwa zastrzyki z hCG na pęknięcie. Jestem prawie pewna ze pęcherzyk pekl ale temperatura tak średnio rośnie ze możliwe ze znów bezowulacyjny :( jutro u gina dowiem się na czym stoimy. Od stycznia idę na in vitro i wtedy to już w ogóle na nic wpływu nie będę miała. Łapie wasze fluidki! I trzymam kciuki za wymarzone dzieciaczki :)

Mocne kciuki za szybkie dwie kreseczki. 👍😀
 
reklama
Hej laski. Mam pytanie czy miała ktoras z Was kiedys taką sytuacje że badając grupę krwi wyszły obecne przeciwciała?
 

Załączniki

  • 20201104_191447.jpg
    20201104_191447.jpg
    531,3 KB · Wyświetleń: 48
Do góry