reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie dopatrzylam się że nie odp ci na pytanie. Ja temp nie mierze bo pracuje na 3 zmiany więc to jest nie możliwe. Nie wiem kiedy miałam owulacje, sugeruje się jedynie tymi testami. Nie wiem czy w ogóle ja mialam bo te facto nie odczułam jakis jej objawów. A jak u Ciebie, owu ?
Witam [emoji847]

Kurcze nie znam się na tym nie potrafię pomóc.


Ojej cieszę się bardzo [emoji847] jeszczcze bardziej zaciskam kciuki [emoji3590][emoji106][emoji106][emoji106]

Mecenasowa27 żaden że mnie ekspert w tej dziedzinie bo sama zaczynam przygode z testami owu.
Ale wczoraj dużo szukałam informacji i powiem Ci ze u ciebie bardzo mozliwe że to to [emoji847][emoji3590] czego bardzo życzę. Zobacz znalazłam te zdjęcia te jedno niezbyt wyraźne.
A powiedz mi czy ty mierzysz temp wiesz ile od piku. Miałaś owulacje? Zobacz załącznik 1197345Zobacz załącznik 1197344

Dziewczyny a słyszałyście o herbatce wspomagającej zajść w ciążę [emoji848]
Coś takiego
 
reklama
Mecenasowa27 Mi test owulacyjny dwa dni pokazywał się pozytywny. Piątek i sobota. Sobotę myły przytulanki ale nie do końca bo mały przyszedł nam do łóżka, potem sami zasnęlismy bo na campingu byliśmy ognicho, piwko do późna, siedzieliśmy i zmęczenie wzięło górę. Dopiero w niedzielę wieczorem była możliwość. Miałam ból podbrzusza czolam ze coś owulacujnie.po tym weekendzie czasem w ciągu dnia podbrzusze coś zakuje,pociągnie.ale niewiem czy się załapałam czy nie.Na moich testach znalazłam opis,że po pozytywie do 48 godz.W piątek robiłam okolo 18 był pozytywny ten pierwsz.
 
Hej dziewczyny 🙂 mnie od wczoraj dopadły mdłości..... w poprzednich ciążach zaczynały mi się dopiero ok 6-7 tygodnia, a teraz tak szybko 😒 z witam ciążowych polecam Pregna Start, wystarczy jedna kapsułka dziennie, ma dwa rodzaje folianów także dobra i dla staraczek jak i w pierwszym trymestrze 😉
 
Mecenasowa nie wytrzymałam 😩 zrobiłam test 5 dni przed miesiączką - negatywny. Na domiar moi lekarz odwołał wizytę,bo jest na kwarantannie. Zasugerował że musimy sprawdzić drożność jajowodow,czy coś takiego..moze sie uda w grudniu. O ile sytuacja w naszym szpitalu nie ulegnie drastycznej zmianie😡😡
 
Ostatnia edycja:
Kochana jeszcze 5 dni do okresu więc nie masz co się stresować że test negatywny... trzymam kciuki by nie była potrzebna drożność a za 5 dni na teście były kreseczki [emoji8] nie przejmuj się, głowa do gory
Mecenasowa nie wytrzymałam [emoji30] zrobiłam test 5 dni przed miesiączką - negatywny. Na domiar moi lekarz odwołał wizytę,bo jest na kwarantannie. Zasugerował że musimy sprawdzić drożność jajowodow,czy coś takiego..moze sie uda w grudniu. O ile sytuacja w naszym szpitalu nie ulegnie drastycznej zmianie[emoji35][emoji35]
 
Mecenasowa27 Mi test owulacyjny dwa dni pokazywał się pozytywny. Piątek i sobota. Sobotę myły przytulanki ale nie do końca bo mały przyszedł nam do łóżka, potem sami zasnęlismy bo na campingu byliśmy ognicho, piwko do późna, siedzieliśmy i zmęczenie wzięło górę. Dopiero w niedzielę wieczorem była możliwość. Miałam ból podbrzusza czolam ze coś owulacujnie.po tym weekendzie czasem w ciągu dnia podbrzusze coś zakuje,pociągnie.ale niewiem czy się załapałam czy nie.Na moich testach znalazłam opis,że po pozytywie do 48 godz.W piątek robiłam okolo 18 był pozytywny ten pierwsz.
Kevinka liczy się pierwszy pozytywny test nie ten ostatni więc owu moglkas mieć w niedzielę ale tylko temp powie ci mniej więcej prawdę. Mialas skok w poniedziałek?
 
Mecenasowa nie wytrzymałam 😩 zrobiłam test 5 dni przed miesiączką - negatywny. Na domiar moi lekarz odwołał wizytę,bo jest na kwarantannie. Zasugerował że musimy sprawdzić drożność jajowodow,czy coś takiego..moze sie uda w grudniu. O ile sytuacja w naszym szpitalu nie ulegnie drastycznej zmianie😡😡
Anulka 5 dni to wcześnie możesz mieć później zagnieżdżenie nie załamuj się mi 9dp jeden test też wyszedł negatywny drugi cien cienia widfoczny tylko dla mnie i mojej znajomej
 
Hej dziewczyny 🙂 mnie od wczoraj dopadły mdłości..... w poprzednich ciążach zaczynały mi się dopiero ok 6-7 tygodnia, a teraz tak szybko 😒 z witam ciążowych polecam Pregna Start, wystarczy jedna kapsułka dziennie, ma dwa rodzaje folianów także dobra i dla staraczek jak i w pierwszym trymestrze 😉
Domi mi z pierwszym synem też szybko pojawiły się mdłości okropne z drugim kółka dni później a teraz mam od czasu do czasu zwłaszcza rano i zaczęły się właśnie po 6 tyg wcześniej tylko senność i mocne zawroty głowy
 
reklama
Zapomniałam ci odpisać bo zajrzałam tylko na szybko jak byłam w pracy. Na to wychodzi że się wstrzeliliscie w te dni i tak więc teraz czekać na 2 kreski :)
Mecenasowa27 Mi test owulacyjny dwa dni pokazywał się pozytywny. Piątek i sobota. Sobotę myły przytulanki ale nie do końca bo mały przyszedł nam do łóżka, potem sami zasnęlismy bo na campingu byliśmy ognicho, piwko do późna, siedzieliśmy i zmęczenie wzięło górę. Dopiero w niedzielę wieczorem była możliwość. Miałam ból podbrzusza czolam ze coś owulacujnie.po tym weekendzie czasem w ciągu dnia podbrzusze coś zakuje,pociągnie.ale niewiem czy się załapałam czy nie.Na moich testach znalazłam opis,że po pozytywie do 48 godz.W piątek robiłam okolo 18 był pozytywny ten pierwsz.
 
Do góry