reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mierzenie temperatury przy pracy na zmiany jest ciezkie i chyba mało wiarygodne. wczoraj byłam po nocce, niedziela wolna dzis ide a 14, jutro na 14, sroda na 6...wiec czeski film🤬🤬 Magic u mnie w tym miesiącu przytulanka wyglądały tak: o ile tak jak się czułam 29-30 , bo raczej wtedy musiała owulacja. 29 rano był pik. a 28 rano było ost raz potem 30.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-11-09-09-04-42-219_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg
    Screenshot_2020-11-09-09-04-42-219_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg
    222,9 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
reklama
Mierzenie temperatury przy pracy na zmiany jest ciezkie i chyba mało wiarygodne. wczoraj byłam po nocce, niedziela wolna dzis ide a 14, jutro na 14, sroda na 6...wiec czeski film🤬🤬 Magic u mnie w tym miesiącu przytulanka wyglądały tak: o ile tak jak się czułam 29-30 , bo raczej wtedy musiała owulacja. 29 rano był pik. a 28 rano było ost raz potem 30.

Kurcze patrząc na ten twój kalendarzyk to musiało by udać się, bo ❤ co dwa, dni i w okresie owulacyji.
Ehhh jakie to ciężkie co miesiąc ta porażka 🙈 trzymam kciuki 👍 jak nie ten miesiąc to następny 🤗

Mecenasowa27 za ciebie również 👍

Kurcze a ja miałam taki piękny sen, zrobiłam test i wyszły dwie kreski, potem odrazu 5 kolejnych bo nie dowierzałam i też wyszły pozytywne.
Wstałam do kibelka teścik i pyk 😒 negatywny 😐 to dziewiąty dpo
Ciazowo się nie czuję, jedynie ten bol brzucha czasem.
No ale jeśli nie bedzie to to. To postanowiłam zrobić przerwę w starankach i bardziej się przygotować na tą, dziewczynkę.
Wczoraj na jednej z grup na fb pytałam o inpretacje snu. Pisały też dziewczyny o tym że powinnam wyluzowac jakbym. Nie wiedziała, no ale gdybym. Nie planowała to bym była, wyluzowana bo bym nie myślała. Ale skoro człowiek planuje to jak nie myslec😳🙈
No ale znalazła się ram jedna dziewczyna która mnie zrozumiała przeszłyśmy na priv i okazało się, że też planuje córkę. I jest na fb na grupie, nie potrafiłam tej grupy znałeśc ona dodała mnie do tej grupy.
I powiem wam ciekawe rzeczy tam piszą. Metoda, sway tak się nazywa.
 
Kurcze patrząc na ten twój kalendarzyk to musiało by udać się, bo ❤ co dwa, dni i w okresie owulacyji.
Ehhh jakie to ciężkie co miesiąc ta porażka 🙈 trzymam kciuki 👍 jak nie ten miesiąc to następny 🤗

Mecenasowa27 za ciebie również 👍

Kurcze a ja miałam taki piękny sen, zrobiłam test i wyszły dwie kreski, potem odrazu 5 kolejnych bo nie dowierzałam i też wyszły pozytywne.
Wstałam do kibelka teścik i pyk 😒 negatywny 😐 to dziewiąty dpo
Ciazowo się nie czuję, jedynie ten bol brzucha czasem.
No ale jeśli nie bedzie to to. To postanowiłam zrobić przerwę w starankach i bardziej się przygotować na tą, dziewczynkę.
Wczoraj na jednej z grup na fb pytałam o inpretacje snu. Pisały też dziewczyny o tym że powinnam wyluzowac jakbym. Nie wiedziała, no ale gdybym. Nie planowała to bym była, wyluzowana bo bym nie myślała. Ale skoro człowiek planuje to jak nie myslec😳🙈
No ale znalazła się ram jedna dziewczyna która mnie zrozumiała przeszłyśmy na priv i okazało się, że też planuje córkę. I jest na fb na grupie, nie potrafiłam tej grupy znałeśc ona dodała mnie do tej grupy.
I powiem wam ciekawe rzeczy tam piszą. Metoda, sway tak się nazywa.
mozesz cos wiecej zdradzic ???
 
Kurcze patrząc na ten twój kalendarzyk to musiało by udać się, bo ❤ co dwa, dni i w okresie owulacyji.
Ehhh jakie to ciężkie co miesiąc ta porażka 🙈 trzymam kciuki 👍 jak nie ten miesiąc to następny 🤗

Mecenasowa27 za ciebie również 👍

Kurcze a ja miałam taki piękny sen, zrobiłam test i wyszły dwie kreski, potem odrazu 5 kolejnych bo nie dowierzałam i też wyszły pozytywne.
Wstałam do kibelka teścik i pyk 😒 negatywny 😐 to dziewiąty dpo
Ciazowo się nie czuję, jedynie ten bol brzucha czasem.
No ale jeśli nie bedzie to to. To postanowiłam zrobić przerwę w starankach i bardziej się przygotować na tą, dziewczynkę.
Wczoraj na jednej z grup na fb pytałam o inpretacje snu. Pisały też dziewczyny o tym że powinnam wyluzowac jakbym. Nie wiedziała, no ale gdybym. Nie planowała to bym była, wyluzowana bo bym nie myślała. Ale skoro człowiek planuje to jak nie myslec😳🙈
No ale znalazła się ram jedna dziewczyna która mnie zrozumiała przeszłyśmy na priv i okazało się, że też planuje córkę. I jest na fb na grupie, nie potrafiłam tej grupy znałeśc ona dodała mnie do tej grupy.
I powiem wam ciekawe rzeczy tam piszą. Metoda, sway tak się nazywa.
Powinno być, a coś nie pyka. Czekam na wyniki badań,może coś zasugerują. Albo faktycznie ,,głowa,, musi odpuścić. Dwa dni do okresu ,dzisiajszy test też negatywny.
 
mozesz cos wiecej zdradzic ???

Oczywiście jesteśmy tu żeby dzielić się wiedzą 🤗 Ty też w dziewczynkę celujesz? Bo ja tak w ten temat tam się wdrażam.
Kurcze powiem szczerze, że jest nat tu trochę jedne mnie inne więcej się udzielają, jede w ciąży inne sie, starają i już się pogubiłam 🙈fajnie by było taka listę zrobić kto tu jest kto w ciąży kto co planuje itd.
 
Dziewczyny mam wyniki badań, raczej bez zastrzeżeń. Magic, Mag oceńcie..wi c ja już nie wiem o co chodzi 🤔🥺
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-11-09-14-59-46-987_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-09-14-59-46-987_com.android.chrome.jpg
    116,7 KB · Wyświetleń: 41
Przyjmowałam acard do ouw i zurwaine. Plus podstawowe witam y typu C, d3 i magnez
Oj glowa do góry! Tak widocznie miało być. W koncu załapie. Ja tak miałam z drugim synkiem. Prawie 9 msc staran. Ostatni miesiąc poszłam na badania hormonów ze zlecenia lekarza. I co tu mi nagle wyszło hehe mega wysoki progesteron ;))
Może wspomóż się acardem w następnym cyklu?
 
Kiedy najlepiej jest robić podstawowe badania hormonalne ? Odrazu na początku cyklu jeszcze mając okres czy lepiej już po okresie, a mój okres trwa 6 dni. Prpgesteronu nie badalam 7 dni po domniemanej owu bo nie miałam niestety jak, akurat pracowałam na 6 rano
Dziewczyny być może cykle były bezowulacyjne bądź słabe nasienie i niestety trzeba robić odstępy między staraniami co 2 dni i przysunąć się jak najbliżej owu
Anulka odstaw może zurawine być może u ciebie obniżenie pH powoduje obumieranie plemnikow czasami trzeba wybrać między staraniami a po prostu byciem kolejny raz mamusia sproboj ten żel concesive
Mecenasowa27 ty również może spróbuj z żelem
Jak zacznie się nowy cykl zróbcie badania hormonów także stosunek LH/FSH progesteron dopiero w 7 dp owu to niestety nie świadczy o przebytej owu a jedynie o prawidłowej fazie cyklu uważam że regularne mierzenie temp może nam w warunkach domowych jedynie w pewnym stopniu potwierdzić owu mi się idealnie to sprawdzało teraz też tak było pomimo że kalendarzyk pokazywał owu dzień później to temp i testy pokazaly co innego
 
reklama
Magic , nasza skarbnico wiedzy ;) badanie prolaktyna i tsh wykonałam. progestoron mi odradziła ,, przed okresem,, . We czwartek mam gina, nie jest to mój zaufany,ale doswiadczony lekarz. tak czy owak udam sie na konsultacje z wynikami, chociaz tymi podstawowymi. mam
FertilSafe PLUS żel
Opinie ma bardzo dobre, ale szczypie troche przy aplikacji, wiec go nie uzywamy. Jezeli ten cykl sie nie powiedzie, to ogranicze do minimum suple.. Ja mam cykle 23-24 dni. Owulacje wg testu i samopoczucia miałam przesunieta o 2 dni od tego co podaje kalendarzyk. wiec ta faza lutelarna jest krotsza niz ,,książkowe 14 dni,,
Kochana dobrze Ci doradziła 😉 szkoda kasy jego robi się w 7dp owu później tylko żeby zobaczyć co z ciąża
Co do fazy lutealnej to na ogół zależy od poziomu progesteronu jak masz za niski to jest automatycznie krótka faza poniżej 14 dni ale w ciążę i tak da się z 12 czy 11 dniami tej drugiej fazy zajść także spokojnie gorzej jak jest poniżej 10 dni
Niestety wszystkie wspomagacze w zsjsciu w ciążę też muszą mieć czas aby zadziałać ja uważam że kw. Foliowy + inozytol działa cuda ale to trzeba min 2 3 miesiące brać no i nie zapominać o acardzie
Anulka co do badan to w normie dobrze ze prolaktyna jest ok więc jedno odpada ale niestety sama prolaktyna jeszcze o niczym nie świadczy muszą być jeszcze te co ci wcześniej pisałam. Ja tam jeszcze nie puszczam ✊ i wierzę że Ci się udało 😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry