reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Magic_87 przepraszam że zawraca głowę, wiem że nie jesteś specjalistą ale co myślisz o moich hormonach? Robiłam w 3dc tak jak polecalas. Wydaje mi się że wszystko jest ok Zobacz załącznik 1202584Zobacz załącznik 1202585
Niestety nie są aż tak dobre zbyt niski stosunek LH do FSH i zbyt wysoka prolaktyna prawdopodobnie przez nią zacznij brać Wit B6 2 po 50mg i spróbuj infolik
I najprawdopodobniej przez to masz zaburzona owu, to co cv i napisałam powinno też zbic trochę testosteron
 
reklama
Niestety nie są aż tak dobre zbyt niski stosunek LH do FSH i zbyt wysoka prolaktyna prawdopodobnie przez nią zacznij brać Wit B6 2 po 50mg i spróbuj infolik
I najprawdopodobniej przez to masz zaburzona owu, to co cv i napisałam powinno też zbic trochę testosteron
Dziekuej, a co masz na myśli mówiąc zakurzona owulacje ? W poprzednim cyklu sprawdzałam testami owu i przesunela mi się o 2 dni. Wcześniej nie sprawdzałam
 
Dziekuej, a co masz na myśli mówiąc zakurzona owulacje ? W poprzednim cyklu sprawdzałam testami owu i przesunela mi się o 2 dni. Wcześniej nie sprawdzałam
Z tych wyników przypuszczałabym nawet że finalnej owu może nawet nie być komórka jajowa po prostu nie dojrzeje zaburzają jej to hormony jednakże z hormonami też co miesiąc może być inaczej także nic nie jest przesadzone dobrze ze stosunek LH do FSH nie jest ok 0.5 lub niżej. Myślę że jak wprowadzisz tą suplementacje jak najszybciej będzie ok albo lekarz przepisze ci leki dobrze jest czasami dopomóc swojemu organizmowi
A i dziewczyny to że testy owu wychodzą pozytywne nie znaczy że miałyście owu potwierdzi to jedynie monitoring lub obserwacja temp (ale tu też na 100% nie będziecie wiedziały)
 
Dziękuję za odpowiedź. Dzwo piłam dziś do niego ginekologa i mam wizytę we wtorek, więc już poczekam na konsultacje z nim i zobaczę co powie na temat moich wyników. Dzisiaj też na grupie staraczek dziewczyny pisały że podobno tsh powinno się badać do godziny 8 lub 9, a ja badalam po 10 parę minut więc nie wiem czy to też jakoś wypłynąć mogło na moim wynik. No ale zobaczę co lekarz powie we wtorek. A w ogóle jak Ty się kochana czujesz ? Masz jakieś dolegliwości ciążowe?
Z tych wyników przypuszczałabym nawet że finalnej owu może nawet nie być komórka jajowa po prostu nie dojrzeje zaburzają jej to hormony jednakże z hormonami też co miesiąc może być inaczej także nic nie jest przesadzone dobrze ze stosunek LH do FSH nie jest ok 0.5 lub niżej. Myślę że jak wprowadzisz tą suplementacje jak najszybciej będzie ok albo lekarz przepisze ci leki dobrze jest czasami dopomóc swojemu organizmowi
A i dziewczyny to że testy owu wychodzą pozytywne nie znaczy że miałyście owu potwierdzi to jedynie monitoring lub obserwacja temp (ale tu też na 100% nie będziecie wiedziały)
 
Czesc dziewczyny. Gin wyslal mnie na badanie glukozy bo miałam 101na czczo, wiec miałam zbadać na czczo po godz od wypicia75g glukozy i po 2godz takie mam wyniki. Co o nich myślicie? Wszystko podwyższone ale czy to juz cukrzyca?
 

Załączniki

  • received_857610328314499.jpeg
    received_857610328314499.jpeg
    104,9 KB · Wyświetleń: 58
Gin jeszcze nic nie wspominał. Jaki koszt i jak wygladaja te badania? W poprzednich ciazach nie robilam prenaralnych
Koszt to ponad 2 tys z tego co u mnie jest, badanie jest banalne pobranie krwi żylnej a już potem to robią w labie cuda bo z twojej krwi izolują dna dziecka i na tej podstawie robią badania genetyczne
 
Czesc dziewczyny. Gin wyslal mnie na badanie glukozy bo miałam 101na czczo, wiec miałam zbadać na czczo po godz od wypicia75g glukozy i po 2godz takie mam wyniki. Co o nich myślicie? Wszystko podwyższone ale czy to juz cukrzyca?
Jak dla mnie podejrzenie cukrzycy ciążowej ale chyba dieta wystarczy ale nie wiem czy nie będziesz musiała mierzyć sobie glukozy polecam zakupić sobie glukometr i mierzyć samej
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź. Dzwo piłam dziś do niego ginekologa i mam wizytę we wtorek, więc już poczekam na konsultacje z nim i zobaczę co powie na temat moich wyników. Dzisiaj też na grupie staraczek dziewczyny pisały że podobno tsh powinno się badać do godziny 8 lub 9, a ja badalam po 10 parę minut więc nie wiem czy to też jakoś wypłynąć mogło na moim wynik. No ale zobaczę co lekarz powie we wtorek. A w ogóle jak Ty się kochana czujesz ? Masz jakieś dolegliwości ciążowe?
Tsh jest bardzo zmienne i nie powinno się go robić po wysiłku fiz stąd w godzinach porannych zaleca się jak dla mnie musiałabyś kolejno powtórzyć badania w różnych dniach cyklu no i usg tarczycy.
Co do objawów to nie jest źle wykańcza mnie to ciągle zmęczenie bo nic mi się nie chce mdłości od czasu do czasu w ciągu dnia jedynie równo w 9 tc nie mogłam odejść od kibelka i mój młody 20 min czekał na wyjście do przedszkola aż cały się spocił bidulek czekam jak na szpilkach do tego 9.12 bo wtedy mam wizytę i chyba już prenatalne przed tym chce zrobić z krwi nifty pro także raczej szybko dowiemy się kto u mnie pod ❤️ zamieszkał 🥰
 
Do góry