reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic_87, jesteśmy z Tobą myslami...daj znać, jak się masz?
Sciskamy:-)
No hej dziewczyny ja się dobrze czuje jeszcze z rana odwiedziny z kibelkiem. Czuje już ruchy maleństwa 🥰 na usg było bardzooo grzeczne więc ciekawe czy takie zostanie 😋
Następna wizytę mam dopięto 20.01 😕 wiec chyba wybiorę się na 3d jeszcze przed nowym rokiem lub tuż po bo ostatnio Nagrałam filmik na usg i mówiłam że to dla chłopaków i mój gin pokazywał wszystko i im opisywał raczki, nóżki no a dla mnie pokazał pupcie i te strefy 😋 które były na płasko heh Chłopcy byli bardzo zadowoleni to teraz też chcę tak zrobić ale już 3/4d więcej będzie widać. Jeszcze do końca nie wybraliśmy imienia... No nic mi się nie podoba 😋 za wybredna jestem.
Co do nifty to chyba będę musiała jeszcze zrobić inne badania bo ta frakcja wyszła zbyt wysoka jak na ten tc i jest to nie możliwe. Tymbardziej że moja próbka dotarła do Chin dopiero po 5 dniach od pobrania 😮 tego się niedawno dowiedziałam no i z każdym dniem bez czynnika stabilizującego zmniejsza się ta frakcja plodowa a u mnie taka jakbym była pod koniec ciąży a nawet statystycznie dużo za duża jak na końcówkę ciąży. Także dziewczyny czy można mieć w tej kwestii większego pecha płacić za badanie 2400 a czekać 2 dni na kuriera który mówi że próbka dotrze następnego dnia a dociera na 5 dzien, walczyć o wyniki bo musiałam do nich pisać i dopiero po tym dzwonili i na szybko następnego dnia się pojawiły wyniki.
 
reklama
No hej dziewczyny ja się dobrze czuje jeszcze z rana odwiedziny z kibelkiem. Czuje już ruchy maleństwa 🥰 na usg było bardzooo grzeczne więc ciekawe czy takie zostanie 😋
Następna wizytę mam dopięto 20.01 😕 wiec chyba wybiorę się na 3d jeszcze przed nowym rokiem lub tuż po bo ostatnio Nagrałam filmik na usg i mówiłam że to dla chłopaków i mój gin pokazywał wszystko i im opisywał raczki, nóżki no a dla mnie pokazał pupcie i te strefy 😋 które były na płasko heh Chłopcy byli bardzo zadowoleni to teraz też chcę tak zrobić ale już 3/4d więcej będzie widać. Jeszcze do końca nie wybraliśmy imienia... No nic mi się nie podoba 😋 za wybredna jestem.
Co do nifty to chyba będę musiała jeszcze zrobić inne badania bo ta frakcja wyszła zbyt wysoka jak na ten tc i jest to nie możliwe. Tymbardziej że moja próbka dotarła do Chin dopiero po 5 dniach od pobrania 😮 tego się niedawno dowiedziałam no i z każdym dniem bez czynnika stabilizującego zmniejsza się ta frakcja plodowa a u mnie taka jakbym była pod koniec ciąży a nawet statystycznie dużo za duża jak na końcówkę ciąży. Także dziewczyny czy można mieć w tej kwestii większego pecha płacić za badanie 2400 a czekać 2 dni na kuriera który mówi że próbka dotrze następnego dnia a dociera na 5 dzien, walczyć o wyniki bo musiałam do nich pisać i dopiero po tym dzwonili i na szybko następnego dnia się pojawiły wyniki.
A nie możesz zarządać powtórki badania skoro doszło do tylu błędów? Trochę to dziwne, że za takie pieniądze firma nie poczuwa się do odpowiedzialności. Moim zdaniem powinni Ci powtórzyć badanie i tym razem zadbać o to, żeby tym razem wszystko poszło jak należy
 
Dokładnie ja tak samo uważam. Powinnaś mieć możliwość powtórzenia badania na ich koszt. Tak samo zrobiłabym jeszcze badania usg zeby lepiej podejrzeć narządy płciowe. Jeszcze nie wybieraj imienia bo jeszcze moze sue okazać, że to córeczkę masz pod sercem. Jakos nie daje wiary tym wynikom.
 
No hej dziewczyny ja się dobrze czuje jeszcze z rana odwiedziny z kibelkiem. Czuje już ruchy maleństwa 🥰 na usg było bardzooo grzeczne więc ciekawe czy takie zostanie 😋
Następna wizytę mam dopięto 20.01 😕 wiec chyba wybiorę się na 3d jeszcze przed nowym rokiem lub tuż po bo ostatnio Nagrałam filmik na usg i mówiłam że to dla chłopaków i mój gin pokazywał wszystko i im opisywał raczki, nóżki no a dla mnie pokazał pupcie i te strefy 😋 które były na płasko heh Chłopcy byli bardzo zadowoleni to teraz też chcę tak zrobić ale już 3/4d więcej będzie widać. Jeszcze do końca nie wybraliśmy imienia... No nic mi się nie podoba 😋 za wybredna jestem.
Co do nifty to chyba będę musiała jeszcze zrobić inne badania bo ta frakcja wyszła zbyt wysoka jak na ten tc i jest to nie możliwe. Tymbardziej że moja próbka dotarła do Chin dopiero po 5 dniach od pobrania 😮 tego się niedawno dowiedziałam no i z każdym dniem bez czynnika stabilizującego zmniejsza się ta frakcja plodowa a u mnie taka jakbym była pod koniec ciąży a nawet statystycznie dużo za duża jak na końcówkę ciąży. Także dziewczyny czy można mieć w tej kwestii większego pecha płacić za badanie 2400 a czekać 2 dni na kuriera który mówi że próbka dotrze następnego dnia a dociera na 5 dzien, walczyć o wyniki bo musiałam do nich pisać i dopiero po tym dzwonili i na szybko następnego dnia się pojawiły wyniki.

Magic_87 to dość szybko czujesz ruchy. 🥰Chociaż fakt w 3 ciąży już się wie, o co chodzi. A powiedz mi, czy to prawda, że w 3 ciąży szybciej widoczny staje się brzuszek ? Bo ja się ciągle zastanawiam jak długo nie będzie widać. 😀🤔

Ja też bym zażądała powtórki. Sporo kasy poszło, a badanie takie wątpliwe i niezbyt wiarygodne.
 
Dziewczyny dostałam wyniki Nifty zdrowy chłopczyk czyli obalam wszystko i całe planowanie (nie mogłam naprawdę zrobić więcej) łacznie z nubem bo wszyscy określali tak jak wy dziewczynkę.
Wprawdzie zadzwonili do mnie ze istnieje ryzyko błędu ale niewielkie
Były problemy z moją próbka bo babka co mi pobierała kazała ja przechowywać w lodówce co niestety było błędem a później z centrali dzwonili żeby wyciągnąć z lodówki jak najszybciej dodając że nic się nie stanie. Przez to wszystko dłużej czekałam na wyniki.
Ogromnie się cieszę że malenstwo zdrowe bo to jest najważniejsze ale też niestety nie dane mi jest spełnić swoje marzenie
A już miałam napisać, że u mojego Trzeciego Muszkietera nub był podobny, płaski ale grubszy.
Cóż.. To potwierdza moją teorię "co Komu dane"
Gratuluję zdrowego dzieciątka!! :)
 
A już miałam napisać, że u mojego Trzeciego Muszkietera nub był podobny, płaski ale grubszy.
Cóż.. To potwierdza moją teorię "co Komu dane"
Gratuluję zdrowego dzieciątka!! :)

Sorki, że tak pomecze temat, ale ja z tych ukrywających ciążę, a słyszałam, że w trzeciej ciąży będzie szybciej ja widać. Może powiesz, jakie Ty masz spostrzeżenia i oczywiście wszyscy, którzy mają doświadczenie w tym temacie.
 
Sorki, że tak pomecze temat, ale ja z tych ukrywających ciążę, a słyszałam, że w trzeciej ciąży będzie szybciej ja widać. Może powiesz, jakie Ty masz spostrzeżenia i oczywiście wszyscy, którzy mają doświadczenie w tym temacie.
Moja druga od razu było widać. Tak mnie wywaliło do przodu. Ciekawa jestem jak będzie w 3 :)
 
Magic_87 to dość szybko czujesz ruchy. 🥰Chociaż fakt w 3 ciąży już się wie, o co chodzi. A powiedz mi, czy to prawda, że w 3 ciąży szybciej widoczny staje się brzuszek ? Bo ja się ciągle zastanawiam jak długo nie będzie widać. 😀🤔

Ja też bym zażądała powtórki. Sporo kasy poszło, a badanie takie wątpliwe i niezbyt wiarygodne.
No brzuszek zdecydowanie szybciej widoczny ale to też przez to że strasznie męczyły mnie wzdecia 😐 teraz dopiero odpuszczają mój mąż jak mnie dzisiaj zobaczył to mówi kurcze wczoraj twój brzuch taki duży nie byl 😂 nie wiem czy się śmiać czy płakać 😂
Co do powtórki badań to muszę mieć potwierdzone na usg że jest inna plec po 16 tc a tak to że względu na wysoką frakcje nie ma powodu dla nich to lepiej bo niby mają więcej materiału co z drugiej strony jest nie możliwe
Dwa + Trzy właśnie te nuby dziewczęce na tym etapie różnią się m. in. właśnie ta grubością bo są cieńsze bo czasami ujęcie robi złudzenie że nub leży bo dzidzia może się obrucic wiem że Maranatha miała u swojej malutkiej na jednym zdjęciu lekko uniesiony ale to właśnie perspektywa, dlatego ja nagrywałam filmik i lekarz zatrzymywał mi dzidzie w różnych ujęciach zawsze nub plaski i cienki no ale jak widać wszystko jest możliwe
 
Magic_87 to dość szybko czujesz ruchy. 🥰Chociaż fakt w 3 ciąży już się wie, o co chodzi. A powiedz mi, czy to prawda, że w 3 ciąży szybciej widoczny staje się brzuszek ? Bo ja się ciągle zastanawiam jak długo nie będzie widać. 😀🤔

Ja też bym zażądała powtórki. Sporo kasy poszło, a badanie takie wątpliwe i niezbyt wiarygodne.
Ja tez jestem w 3 ciazy i mam brzuch duzo mniejszy niz w poprzednich ciazach.
 
reklama
Witam 🤗
No ja w trzeciej ciąży szybko brzuszek miałam 😉 Fakt że do chudzinek nie należałam ale, wywaliło mnie szybko bo już miesiąc po owulacyji brzuszek się powiększył. Pierwsze zdjęcie 9 czerwiec, drugie 9 październik. Owulacja była 8 maja, urodziłam 15 stycznia 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20201215-211407_Gallery.jpg
    Screenshot_20201215-211407_Gallery.jpg
    275,4 KB · Wyświetleń: 59
  • Screenshot_20201215-211509_Gallery.jpg
    Screenshot_20201215-211509_Gallery.jpg
    365,4 KB · Wyświetleń: 59
Do góry