reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiki ja tez się cieszę że i u Ciebie i malutkiej wszystko w porządku :-) widzisz Ty przytyłaś tylko 3 kg, ale malutka duża i zdrowo rośnie niezależnie od tego ;-)

Agnieszka wytrzymaj jeszcze troszkę :tak::-)

Bershka bardzo mi przykro że takie wieści o maluszku, ale bądź dobrej myśli a będzie dobrze. trzeba wierzyć że problemy miną. ja także pomodlę się za zdrowie Twojego synka :tak: ściskam Cię mocno!
 
reklama
Patrysia a ja sobie postanowiłam, że jak poznamy już płeć naszego dzieciątka, czyli na początku lipca, to wtedy wezmę się za zakupy :-):-):-D będę już wtedy mam nadzieję po egzaminach, chciałabym miec już napisany drugi rozdział pracy mgr, więc można powiedzieć będę już miała wakacje ;-) więc będę mogła oddać się przyjemności robienia zakupów :-D a przynajmniej porobię jakieś listy, porozglądam się po sklepach, po allegro za wózkiem, łóżeczkiem, a ubranka mam zamiar na bieżąco dokupywać, może mi się uda wciągnąć tez M w te zakupy, żeby też miał troche radochy z wybierania :tak:
 
Kochane bardzo bardzo Wam dziękuję za cudowne życzenia :-):-):-):-):-):-)
Jesteście kochane :)

Miło mi bardzo :)
Moje chłopaki dzisiaj przyjechały do domu z kwiatami i tortem a M porywa mnie wieczór na kolacje :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:szaleństwo ...widać trzeba być cierpliwym ....do skutku:):) a opłaci się :)

Sciskam Was mocno ...
 
Patrysia a ja sobie postanowiłam, że jak poznamy już płeć naszego dzieciątka, czyli na początku lipca, to wtedy wezmę się za zakupy :-):-):-D będę już wtedy mam nadzieję po egzaminach, chciałabym miec już napisany drugi rozdział pracy mgr, więc można powiedzieć będę już miała wakacje ;-) więc będę mogła oddać się przyjemności robienia zakupów :-D a przynajmniej porobię jakieś listy, porozglądam się po sklepach, po allegro za wózkiem, łóżeczkiem, a ubranka mam zamiar na bieżąco dokupywać, może mi się uda wciągnąć tez M w te zakupy, żeby też miał troche radochy z wybierania :tak:


no na pewno będzie to wielka radosć:-D:-D:-Dja tylko kupie fotelik i przewijak a ciszki zależy od płci no chyba że tam takie jak body rajstopki:tak:chociaż hehe i tak pewnie się skusze i kupić nowe dla chłopca chociaż troche:-D:-p
 
Anufifi to super, pięknie bardzo się cieszę! :-):-):-) Widzisz wczoraj rozmawiałyśmy o tym, jednak M stanął na wysokości zadania! I chwała mu za to ;-) W takim razie udanego wieczoru i pysznej kolacji! :-D
 
Patrysiu a rajstopki to w jakim wieku dziecko zaczyna nosić? Tzn taki maluszek to na pewno nie, bo wiadomo, body, pajace itd. a rajstopki kiedy? :-)
A przewijak kupujesz taki twardy, np. na łózko lub łóżeczko, czy miękki na komodę?
 
Ja już po badaniach. Lekarz mówi, że wszystko wporządku:-). Maluszek waży 300 gram. Co do płci, to nie był juz taki pewien czy to chłopiec czy dziewczynka ale kazał nastawić się na chłopca skoro ostatnio było go widać. ja już coraz bardziej myślę, że to faktycznie Filipek, maluch coraz bardziej kopie i rozpycha sie strasznie. Na usg dopatrzyłam się nawet takiej samej bródki jak ma Dawidek. Jestem zadowolona, no teraz to juz z górki.:-D
 
Jestem Kochane :-:)-:)-:)-(

dziękuje, ze tak czekacie na mnie

niestety nie mam dobrych wieści

na usg lekarka powterdział powiększone jelitko, napisała, że jest to wada przewodu pokarmowego z podejrzeniem zwęzenia jelita.
W tym okresie dziecko zaczyna wytwarzać smółkę, która prawdopodobnie zaklinowała się w jelicie grubym na samym dole. Mam skierowanie do specjalistycznego szpitala w Rudzie śląskiej na poniedziałek. Kontrola tam bedzie co tydzień i co tydzień będą mi robić usg.
Jeżeli jelitko bedzie się powiększać będą musieli podac mi sterydy do szybszego wytworzenia się płucek u dziecka i cięcie po 35 tygodniu ciąży. Później dwie operacje jelitka :-:)-:)-( wersja optymistyczna to taka, ze po nospie forte rozluźnią się mięśnie u dziecka i smółka przeciśnie się sama. Przepłakałam pół dnia :-( Dlaczego akurat moje dziecko ma z tym problem :-(

Jeżeli jelitko nie będzie się powiększać i zachowa swoje wymiary takie jak ma teraz choć i tak powiększone będę cięta 37 tygodniu i 1 dniu.

Pomódlcie się za nas żeby wszystko było dobrze.

Bardzo mi przykro Kochana..Będę się modlic.


Patrysiu co u Ciebie??
 
kiki kochana odezwe sie napweno wizyt mam na 10rano... a Twoja mała to naprawde duza tyle wazy super moje szczescie 2 tygodnie temu mialo 1300, zobaczymy ile bedzie jutro....
a zakupy to umnie tez pełna para i same rózowe, koronkowe .... :-)
pyszczek no jeszcze troszku.... co do rajstopek to ja małej juz pokupiłam nawet na rozmiar 50/56 czyli dla noworodka bo ja mojemu synkowi najwiecej ubierałam wlasnie rajstopki, jakos mialam ich duzo od znajomych wiec je ubieralam .... a te co kupilam dla malej to takie wyszywane, robione jakby na drutach, niemoglam sie oprzec bo niby co jej ma zakladac do tych sukienek spiochy.....
madzia3 aaa kochana ja bym juz teraz niebyła pewna tego chopczyka... u mnie byla identyczna sytuacja w 4miesiacu powiedzieli mi ze to chlopczyk pokupowałam ubranek bo bylam pewno ze bedzie chlopczyk nawet pokazywal mi lekarz pyrtka... wiec niemialam juz złudzen... poszlam na usg w 5miesiacu i wtedy powiedzial mi ze teraz juz nie jest pewny czy to chlopczyk ale skoro w 4miesiacyu widizal pyrtka to to napewno chłopczyk i mam sie na chłopca nastawic.... i tak przeciez zrobilam, po 3 tyg pojechalam na umowione juz wczesniej usg 3d z filmikiem na dvd i wtedy inny lekarz mowi no śliczna babeczka:szok: a ja na niego ze nie babeczka tylko chłopczyk a on ze dla niego to dziewczynka....... normalnie mnie zamurowało pamietam ten dzien jak dziś... oczywiscie nastepnego dnia pojechalam do innego lekarza ktory tez potwierdzil ze to dizewczynka.....
niemozliwe no nie.... ale naprawde tak miałam:tak:;-) wiadomo ze moze faktycznie jest synus u Ciebie ale jeszcze bym niepowiedziala tego na 100% skoro czym starsze dzieciątko to powinno byc lepiej widac..... poczekaj jeszcze do nastepnego usg zanim nastawisz sie na plec... najwazniejsze ze wszystko w porzadku:tak:;-):-)

 
reklama
dziewczyny ktoras z Was niepamietam ktora pytała jaki wozek kupiłam
kupilam mutsy bo taki sam mialam przy synku i bardzo bylam zadowolona, najwazniejsze ze ma nosidelko rozkladane calkowicie na leząco to dla mnie podstawa.... wklejam strone z wozkiem bo nosidełko zakupiłam osobno ale tez wam pokaze jakie....MUTSY COLLEGE PURPLE Na StElAżU 4RIDER (623227908) - Aukcje internetowe Allegro.


 
Do góry