reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pyszczku ja wczoraj bylam w sklepie ogladac wozki szczegolnie poszlam zobaczyc mutsy urban ridera bo ten tylko mnie interesuje ale tyl on tak wcisniety w rog ze nie moglam go wyciagnac wiec nie obejrzalam sobie go:-(tylko to co zobczylam ze ma duze kola i masywny stelaz i jest duzzy ale widzialam go tylko stylu wiec wiecej nic nie moge powiedziec:-( za tydzien idem do innej hurtowni ogladac wozki moze tam bede miec wiecej szczescia:-)
 
reklama
Musisz wcisnac plus pod postem ktory chcesz edytowac i ta ramka sie robi jak dajesz odpowiedz.
no chyba nie szczaje:baffled:
berschanka-3mam KCIUKASKI.:tak:
a ja nakręcona strasznie i wiem,wiem,że niepowinnam ale inaczej nie potrafie chyba.bardzo pragne tego dzidziusia.ach czemu,aż tyle trzeba czekać:wściekła/y:
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI

Duzo pisałyscie jak zwykle ....
wszystkich nie wymienie , ale mocno ściskam ....

BERSHKA jestem z Wami ....serduchem i myslami

Madzia ....dzieci tak czasem reaguja ...jedyne co mozesz robic to w rozmowie z małym przedstawiać mu same plusy ....że zawsze będzie sie miał z kim bawić , że taki braciszek to choccby nie wiem co zawsze będzie go kochał najbardziej na świecie, a i że bez niego to ty napewno nie ddasz rady bo on taki juz duzy i bedzie wiedział jak ci pomóc bo kiedys był taki mały to ci będzie podpowiadał....
myśle że z czasem zaakceptujee sytuacje , ale musisz z nim dużo rozmawiac :)

Patrysia przykro mi z powodu szwagierki ....to niewyobrażalne cierpienie , mam nadzieje że szybko dojdzie do siebie....

buziaczki
 
Witam dziewczynki;-)

pyszczku co do gondolki to uwazam ze jest duza widzialam o wiele mniejsze, napewno starczy do 6miesiecy.... aaaa i dobry pomysł kupic tylko nosidełko gondolke i stelarz, a potem jkas spacerowke...:tak:;-)

Tusia26 życze fasolki i czekam razem z Tobą :happy:

gie-oska wózek mutsy jest masywny to prawda do malutkich nienalezy ale jest bardzo łatwy w prowadzeniu i funkcjonalny; wszystko mozna rozebrac jednym przyciskiem np.koła, nosidełko itd..... ja raz jeszcze go polecam :happy:

paula szybkiego i bezbolesnego zabiegu i wypoczywaj kochana;-)

Bershka trzymam za Was mocno kciuki, bedzie dobrze:tak:;-)

Madzia8310 ja planowałam płec dzieciątka i wygląda na to że udało sie ale tak naprawde dowiem sie dopiero przy porodzie:happy::rofl2:
serducha były 2,5dnia przed owulką...

Jarzebinko jak najbardziej odpoczynek Ci sie nalezy, brzuszek rosnie coraz trudniej jest wszystko zrobic...:happy:

Kinga 85 zycze fasolki;-)
pozdrawiaski dla Was wszystkich i dla Anuffi, Kiki,Royanny,Patrysia86,Agniesiak 85,Margeritty, Rusałki

u mnie wszystko tak jak było dalej mam twardnienia = brzusio sie stawia ale staram sie duzo lezec i biore lekarstwa wiec oby jeszcze troszke wytrwac:zawstydzona/y: zaczeły sie noce bezsenne co jest uporczywe, zgagi i sporadyczne skorcze łydek.... no ale na tym etapie ciazy to normalne z Oliwerkiem tez tak miałam dobrze ze jeszcze niema upałów to jakos sie trzymam tu na tym poddaszu:happy:
całuski :****
 
Dzień dobry kobitki:-)
Bereshka, trzymam kciuki.
Mój Dawid już nic o dzidziusiu nie mówi, ja też się boję nawet wspominać. Cały wekend spędzilismy na zabawach, tak, że synuś był bardzo zadowolony.
Anufifi, ja wspominałam o tym, że jest juz dużym chłopczykiem i bez jego pomocy to sobie nie poradzę, ale Dawid odpowiada, że on nie chce pomagaći że z dzidziusiem są same problemy. Niestety miał bliskie spotkanie z kuzynem 4-miesięcznym i chyba sie przestraszył, bo maluch ma refluks żołądkowy, tak że wymiotuje i przy tym strasznie płacze. Nic dziwnego, że Dawid tak zareagował, ale wcześniej tych dwóch zdarzen nie wiązałam wcześniej.
Życzę miłego dnia, u mnie piękne słoneczko:-D:-D:-D
 
Madzia3 mysle ze mały z czasem się przyzwyczai, musi zakceptowac sytuacje czasami dzieciom to trudno przychodzi ja naszczescie niemam problemu choc moj synus ma 4latka i niemoze doczekac sie kiedy dzidzius wyjdzie z brzuszka tylko ze moze byc tez tak ze niewie co go czeka a potem dopiero bedzie rozpacz.... ale mam nadzieje ze tak niebedzie...
pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny :-) Witam z poniedziałku :tak:
Ja już dzisiaj w domku, bo zajęcia się skonczyły, więc teraz została tylko nauka do egzaminów :eek::-D

Royanna bardzo się cieszę że Twoje wyniki wyszły dobrze! Uspokoiłas się i na pewno dzidzia to odczula, że mama spokojniejsza :tak::-)

jarzębinko no własnie kiedy będziesz odpoczywac jesli nie teraz? :-D sama najlepiej czujesz, kiedy już powinnas pójść na zwolnienie, więc nie ma co zwlekać. Pozdrawiam ciepło ;-)

Madzia, Tusia, Agniesia życzę Wam fasoleczek! :tak:

Czarodziejko ja Cię doskonale rozumiem, moja sesja będzie trwała podobnie, bo do 23 czerwca :tak: Miłej nauki! :-)

Gosia no to jak uda Ci się obejrzeć tego urban ridera to daj mi znać! Aga pisała że jej 4rider to ulepszona wersja urban ridera, więc ja zastanawiam się nad jednym i drugim!

Berhka ja też mocno kciuki trzymam żeby wszystko było dobrze! :tak:

Agnieszka dzięki za odpowiedź bo rozwiałas moje wątpliwości na temat gondolki :-) i pewnie się na nią zdecyduję :tak: Pozdrawiam!
 
dziekuje agnieszko.
a morzesz napisać który to był dzień cyklu ten 2,5 dzień przed owulką.noi ilo dniowe masz cykle.plisss.
 
Aha, jeszcze chciałam się z Wami podzielić jednym spostrzeżeniem :-) Wczoraj byłam w kinie z M i podczas oglądania filmu, nagle zaczęło mnie coś w brzuchu łaskotać :szok::szok::-D Takie dziwne uczucie, normalnie jakby mnie ktoś tam w środku tak leciutko miział :-D Tak mi szybko zaczęło serce walić, bo takiego uczucia jeszcze nigdy nie miałam i na pewno nie było to nic związanego z jelitami itd. tego jestem pewna! Tym bardziej że w ogóle nie wsłuchiwałam się w organizm, bo przecież byłam zajęta i przejęta oglądaniem filmu :-) Trwało to kilka minut i jak do tej pory się nie powtórzyło. Myślicie że to już moja dzidzia daje po cichutku znac o sobie? :szok::-D:-D Heheh, sama jestem ciekawa, ale przeżycie było super!

Pozdrawiam i miłego dnia!
 
reklama
Tusia u mnie było tak ze ja 11cykli sie starałam i czesto wypadło na 4,3 dni przed owulką i niestety u mnie nic z tych serduch niebyło dopiero przytulanko 2,5dnia a dokładnie 68h przed owulacja zakonczyły sie pozytywnym testem ciązowym...
mysmy serduchowali w 11dc o 7rano a 13dc o 24w nocy miałam owulke
niewiem moze to tylo zbiego okolicznosci ale ciesze sie ze sprobowałam ;-):tak: ale najwazniejsze zeby dzieciatko było zdrowe i tak chyba mysli kazda z nas, kazde sie bedzie kochac tak samo!!!
 
Do góry