reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Anufifi własnie przeczytałam - DZIĘKUJĘ :-):tak: Zapisałam już sobie w ulubionych żeby potem móc szybko do tego zajrzeć. Aniu ja sobie to teraz przeanalizuję wszystko, postaram się zrobić swoją listę z uwzględnieniem tego co mi napisałaś i jakby co będę pytać oki?

Już mi się w sumie nasunęly pytanka - ten rivanol to jest na krocze tak? I to jest maść do smarowania? :sorry2:
Pościel - na początku czytałam że dziecko nie śpi na poduszce, więc tylko kołderki się używa?
Kocyki - polarowe, welurowe?
Pieluchy flanelowe - do czego służą :sorry2:
Smoczki - takie uspokajacze, czy te specjalne "ortodontyczne" z wypustkami - i w ogóle kiedy sie smoczka podaje dziecku, żeby znowu za bardzo się nie uzalezniło?
Piszesz że po kilku tygodniach prałas już w zwykłych proszkach, ale rozumiem że tych dla dzieci? Typu Jelp czy coś?

Aha i mam jeszcze pytanko jakie kupić mleko zastępcze na wszelki wypadek, jakby np trzeba było dokarmiać, albo jakie herbatki?

Jejku ile pytań się narobiło :szok: Głowę Ci zawracam..:sorry2:
 
Gosiu super, bardzo się cieszę że się udał synek :-) Wyobrażam sobie jak jesteście szczęśliwi! Heheh :-D Teraz Glitery do zmiany :) Bo wiadomo że facecik! Najważniejsze że zdrowy :tak:
 
Rojanna gratuluję synka:-)
Gie-oska również gratuluje synka:-) choć u Ciebie, nie wiedzieć czemu, oczekiwałam córki.
Bereshka, wiem, że bardzo się denerwujesz, ale musisz poczekać do konsultacji, napewno wszystko się ułoży, trzymam kciuki.
Dziewczyny, ja przez całą ciążę źle się czuję, ciągle jestem osłabiona i na nic nie mam ochoty. Okazało się, że mam poważne problemy z sercem i z tąd te kłopoty. Idę 22 lipca do kardiologa, bardzo sie boję.
A dziś mam wizytę u ginekologa i pewnie znów podglądnę maluszka. Ostatnio na wizycie tak sie bałam, że coś jest nie tak, że nogi miałam miękkie. Wiem, że zabardzo panikuję, ale taka juz moja uroda, no nie potrafię inaczej. Pozdrawiam Was wszystkie:-D
 
kochana gratuluje synusia:-)wczoraj juz o tym wiedzialam ale przez to moje dzisiejsze usg nie bylam w stanie nic napisac:-)bardzo sie ciesze:-)to musicie jeszcze raz sprobowac a moze dziewuszka bedzie:-)


ja też dziś byłam u lekarza i miałam usg...no i cóż....za 2 tyg jadę do kliniki i będę mieć konsultację z chirurgiem i całym sztabem lekarzy czy będą mnie ciąć w 34 tyg :-( ech... czyli za 4 tygodnie. Jelitko bardzo się powiększyło!


z przyjemnych rzeczy to to, ze waży ponad 2kg i rozwija się b.dobrze. Silny chłopak.

poza tym mam sesję zdaną bez poprawek wrześniowych ale jakoś mnie to nie cieszy:no:


Anufifi piękny pokoik, masz talent !!!!

Kochana je tez wierze ze jednak synek jest silny i posiedziw Tobie jeszcze troche:-)3mam kciuki aby na tej konsultacji wyszllo ze cos sie poprawilo!!
Witam Was.
Troszke Was tu podczytuje i pozwole sobie wtrącić tu swoje małe trzy grosze


Kochana ja uwielbiam takie tapety i odważne rozwiązania. Sama mam w domu na ścianie ciemno fioletowa tapetę z tym że ja swoją przykleiłam tylko za wersalka a nie na cała ściane ale....
własnie jestem w trakcie remontu i chyba dokleje pozostałe paski ;-)
Wszystko zależy czy pokój w którym chcesz przykleić tą wspaniala tapetę jest słoneczny czy ciemny.Mój ma 3,5 m na 3,6 m więc nie jest duzy ale za to jest bardzo słoneczny i tapeta jest na wprost okna.
Co do scian to jak widac na fotce ponizej to sa takie lekko fioletowe(coś koło jogurtu jagodowego) więc pomysł SUPERANCKI a to czy zrobicie tak zależy tylko od Waszych upodobań.
Fototapeta SUPER
:-D:tak:
Acha ta tapetę którą wybrałaś w fiolecie ja chciałabym zieloną na jedna ściane w przedpokoju:-D:-D:-D
I ten klej też do niej polecam
[/COLOR][/FONT]
super ta Twoja tapea:-)troche ciemniejsza niz ta co ja chce:-)wiec moj pokoj gdzie chce to dac to ma 3wielkie okna wiec jest raczej sloneczyn!!
Anufifi dokładnie dasz radę :-):tak: Trzymam kciukasy! A ja poszukuję jakiejś listy zakupów na necie, bo pomyślałam że warto powoli chociaz listę zrobić, żeby potem wiedzieć co kupowac dla siebie i maluszka :)
tez uwazam ze na necie te listy sa porobione po to aby naciagnac modych rodzicow i zeby nakupowali niepotrzebnych rzeczy!!



Aha i mam jeszcze pytanko jakie kupić mleko zastępcze na wszelki wypadek, jakby np trzeba było dokarmiać, albo jakie herbatki?

Jejku ile pytań się narobiło :szok: Głowę Ci zawracam..:sorry2:

ja uzywalam mleko Nan 1 potem 2 i 3 i jestem z niego zadowolona:-)jak bede musiala teraz znowu dokarmiac to wlasnie tym mlekiem:-)


Dziekuje wszystkim dziewczyna za gratulacje:-)


A ja jako ze mam tylko ubranka dla corki to chyba musze sie wybrac na jakies zakupu ubrankowe dla chlopca do Londynu:-)
 
Royannka i pyszczku jakie macie obciazenie glukozy na skierowaniu od lekarza bo mi dala 50 i nie wiem czy to nie za malo??
 
Bershka.. Kochana ja strasznie mocno trzymam kciuki by z Synusiem bylo wszystko ok.. moze to znow chwilowe..ale juz duzy chlopczyk z niego.. Caluje mocno :*
Gie-oska GRATULACJE :-) i po co bylo panikowac o brzuszek.. jak wsiooo ok jest:-) Nastepnym razem to Ci nakopie doooo doooopy jak tak bedziesz panikowala :-p
Pyszczku .. ja podpisze sie pod lista Anufifi..gadzam sie co do niej :sorry2: ja pamietam jak Kacperkowi wsiooo popralam w proszku dla dzieci Cocolino.. po dniu jak wrocilismy ze szpitala..lecialam do osrodka bo wygladal jakby wpadl caly w pokrzywy :szok:... okazalo sie ze od proszku.. dostal zastrzyk odczulajacy .. i sie wnerwilam i musialam wsioo znow prac od nowa..ale zanim przyszlam do domu mama zdazyla juz powsadzac do pralki dala viziru i jak reka odjal.. noo ale to indywidualna sprawa..ale jak pisze Ania na poczatek platki :sorry2:
Caluje Wszystkie dziewczynki boje sie kazda z osobna bym nie pominela :zawstydzona/y:
 
reklama
ja uzywalam mleko Nan 1 potem 2 i 3 i jestem z niego zadowolona:-)jak bede musiala teraz znowu dokarmiac to wlasnie tym mlekiem
Ja tez dla Kacperka uzywalam Nan ..ale potem jak stwierdzili u niego skaze bialkowa to dostalam jakas awersje do tego mleka :baffled:.. nie mowie ze jest zle w zadnym wypadku tylko jakos mam uraz do niego :-);-) .. natomiast szwagierka daje malej Bebilon i strasznie sobie chwali.. No ale to wybor Mamy jakie mleczko wybierze :tak: bo one raczej wszystkie sa na podobnym poziomie :tak:
 
Do góry