reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tusia.. Strasznie mi przykro ..:( wiem co teraz czujesz .. nie ma slow by Cie teraz pocieszyc .. serce peka.. ale jak i Paula mi pisala.. jest ciezko ..ale czas naprawde leczy rany.. i Ty dasz rade.. Trzymaj sie cieplutko i dzielnie .. zobaczysz i my sie bedziemy jeszcze cieszyly brzuszkami i dzieciatkami... ostatnio przeczytalam ze .. te dzieci nie odchodza.. one tylko zmieniaja date przyjscia na swiat.. i wroca do nas !! Caluje mocno :* Dla Twojego Aniolka
[*]

Paula.. 15 .10 jest dniem Dzieci Nienarodzonych czyli naszych Aniolkow :)
POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI :*
 
Czesc :-)
Co prawda ja dopiero czekam na swoje pierwsze dzieciatko ale moge sie podzielic opinia ktora moja siostra ze znajomymi obgadala;-)
Anka , dobry pomysł z tym tematem , można sie podzielić swoją wiedzą z innymi.
Ja mam 2 dziewczynki , i w zasadzie to bardzo sie z tego cieszę , bo 2 lata różnicy między nimi i fajnie sie dogadują. No , ale teraz pora na facecika . Wg tych chińskich tablic ( płeć dziewczyn się zgadza) , to teraz powinnam próbować w grudniu żeby był chłopiec. Nie wiem czy wytrzymam do tego czasu , bo już bym chciała.
Odnosnie wypowiedzi kolezanki to siostra sprawdzala wsrod znajomych ,ktorych dzieci sie juz urodzily i chinski kalendarz sprawdzil sie w 100%. Sama siostra sprawdzila jak urodzila syna i sie zgadzalo, a teraz starala sie o coreczke i prawdopodobnie rowniez sie sprawdzi. Ale pewnie jak to zawsze zdarzaja sie wyjatki od tego kalendarza ;-)
 
Gosia no widzisz po co w Twoim stanie jeździsz jeszcze autem...dobrze że nic się Wam nie stało! autem się nieprzejmuj najwazniejsza jesteś teraz Ty bo juz lada dzień mozesz się rozpakować! :) może lepiej zrób resztę zakupów przez internet albo daj mężowi liste niech on kupi co trzeba no albo razem jeździe! Ty kochana nie możesz się tak stresować! Tulam mocno i nie siadaj już lepiej za kierownicę ;) Buziaki!
juz nie bede jezdzic:-)no chyba ze...hehe..a zakupki zrobie w pon rano juz sie z tatuskiem umowilam ze pojedzie ze mna:-)a autko juz pojechalo sobie do mechnika:-)zobaczymy ile ta przyjemnosc bedzie kosztowac??:eek::eek::eek:
Dziewczyny co ja dziś przeszłam to Masakra!!!! Wizytę miałam u gina wczoraj ale odwołał bo pilny wyjazd do Szpitala i przeniósł na dziś..... I się okazało że pęcherzyk ma 18mm i muszę dostać zastrzyk Pregnylu i gin mi powiedział że bardzo ciężko ten lek dostać.... i dziś sobota apteki do 14 a ja biegiem z mężem i synem po aptekach.... obiegliśmy ich z 15 a do 10 dzwoniliśmy...i nie ma!!! Zdesperowana mówię do M dobra trudno, nie ma to nie ma... Będziemy się starać w następnym cyklu... Pojechaliśmy do Carffura i weszliśmy tam do apteki i dostałam ten lek!!! Odrazu pojechałam do koleżanki pigóły i mi go zrobila.... pupa mnie boli ale jest ok... I tak...w poniedziałek możemy się starać o dzidzię,,,,,, Od 14 dc Duphaston przez 10 dni, 7 dni odstępu na @ jeśli jej nie będzie to test... jeśli pozytywny to odrazu duphaston...
To 3mam kciuki zeby Ci sie udalo:-)
 
Czesc dziewczynki! Fajnie, ze powstal taki temat. Mam dwoch chlopcow i oczywiscie ( co zapewne nikogo nie zdziwi marze o dziewczynce). Stosuje testy owulacyjne jem sobie wapno i magnes no i............. czekam na efekty:tak: Staram sie kontrolowac to swoje pragnienie posiadania coreczki zeby nie popasc w jakas psychoze:-D, ale latwo nie jest. Kto to przerobil ten wie:). Dziewczyny czy wy sie stresowalyscie jak szlyscie na USG na ktorym miala juz byc widoczna plec. Bo jak ja uruchamiam wyobraznie to przed tym usg bede chyba musiala wypis melisse, bo inaczej zawal:-DAdrenalina, ze szok po prostu:szok:
Pozdrawiam i czekam na dalsze sprawozdania.
 
witam sie dziewczynki:) ja mam corcie w sumie teraz planujemy synusia choc nie mamy 100% nastawienia bo jak bedzie corcia kolejna to niebedziemy zrozpaczeni ale czytam was tutaj i tak sie zastanawiam o czym piszecie bo ja niemam pojecia :) te serducha chinski kalendarz czy mozecie mi wytlumaczyc proszeeee:zawstydzona/y: a ten chinski kalendarz jak dziala:)
 
Jakoby my nie mamy jeszcze żadnego serduszka ale fajnie że ktoś pomyślał o tym wątku. Świetna sprawa.
Prawda, że ostatnie słowo należy do tego u góry ale jak możemy sobie jakoś pomóc to dlaczego by tego nie wykorzystać...
 
tusia tak bardzo mi przykro,,tulam cie mocno,,

sylwiu piekne slowa napisalas az mi lezka zakrecila

dzastina trzymam kciuki zeby sie udalo

ania pewnie ze dölacze tam do ciebie i agi

beti ciesze sie ze u ciebie oki.a 29 juz blisko,,

gioeska a ty to w goracej wodzie kompana,my piszemy nie jezdzij autkiem a ty swoje,,oh ty ty,,

paula mi to swieczek nigdy nie za duzo,,kocham swieczki,,moje codzienne wieczorki sa przy swiecach..

mykam spac,,dobranoc..
 
Witam dziewczynki :-)
Tym razem pisze z telefonu :-)
Zaraz idziemy z M do kościółka to się pomodle za Was.
Kacperek bardzo brzydko kaszle więc zostanie w domu z dziadkami.
Życzę Wam miłej niedzieli. :-)
Pozdrawiam Was wszystkie. Buziaki.
 
reklama
Do góry