reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja też zmykam spać bo jakaś rozdrażniona jestem dzisiaj, wszystko mnie denerwuje, ciągle krzyczę na Kacperka i potem się na siebie złoszczę :wściekła/y: ale swoją drogą on ostatnio jest strasznie niedobry :no:

Kinga tak czekamy na testowanka :tak: wtedy wszystko będzie wiadomo :tak:
dobrze że cycole mniej bolą a męża oświeć że bolą na fasolkę a nie na @ ;-):tak:
i niech masuje jeszcze masuje ;-):-)

Własnie Ania miała fotkę wstawić ;-)

Zmykam spać do jutra dziewczynki! :-)
Spokojnej nocki Wam życzę :tak:
Buziaki
 
reklama
hejcia :)
widzę że pierwsza dziś jestem!

dziś 26d.c. i temp bez zmian 37

cyce znowu bolą od rana cholerka, musze sobie isc pomasowac i okłady porobić. Tak bolą że aż ciężko dotykać je :baffled:

wpadne jak poczuje sie lepiej.
buźka

Paula
a może to jakiś znak to twoje rozdrażnienie;-) 3mam kciuki! Wiesz czasami trzeba na dziecko krzyknąć bo w przeciwnym razie na głowe by nam weszły.
 
Dziendobry!
Ja nadal w dwupaku ;) melduje sie na odprawie :)

Kinga, Paula, Dzastina-jeszcze pare dni i bedzie wiadomo co i jak...A z nadzieja wiadomo, zawsz jest! Mam nadzieje, ze sie uda...

Betti-a co u Ciebie???

U nas chmurzy sie...
Ale milego dnia Wam wszystkimzycze!
 
Witam :-)
U nas dziś słonecznie :-) od razu lepiej :-)
Ja już przed 7 byłam w pracy ale kurka net mi nie działał aż do tej pory :wściekła/y: więc sobie poszłam na kawkę do koleżanki :tak:

Royanna witaj jeszcze 2w1 :-)

Pyszczek będzie dzisiaj później więc czekamy na Gosię aż nam się zamelduje :tak:

Kinga oj biedna Ty z tymi cycolami icon_pai.gif oby masowanie przyniosło ulgę :tak: tempka nadal ładna u Ciebie więc i nadzieja coraz większa :tak::-)

ja to wogóle nie mam żadnych dolegliwości ani przeczuć więc raczej nic z tego w tym cyklu, nie nastawiam się choć zawsze jest cień nadziei :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia! :-)
XBbh1D52.jpg
 
hej laseczki:-)

Paula kochana juz sie melduje:-)ale powiem Wam ze od wczoraj tak mnie brzuch boli ze mysle ze to juz sa poczatkowe skurcze..dzis na 14mam ginka i marzy mi sie aby powiedziala"ma Pani 6cm rozwarcia prosze jechac do szpitala":-)mam nadzieje ze tez zrobi mi ktg..do boli brzucha doszedl mi bol plecow...

Paula piszesz ze Ciebie wszystko dookola denerwuje ja tez mam tak od jakiegos czasu...a jak sie na Maje wydre to potem plakac mi sie chce ze jestem zla matka:-(

buziaki dla wszystkich babeczek:-)

Kinga mi tez pachnie fasolka u Ciebie:-)
 
Witam

Postanowiłam się dołączyć i powiedzieć że ja starałam się zaplanowac chlopca no i udało sie :) kosztowało mnie to 6 cykli ale dało sie.
Sprawdzalam ten kalendarz chinski i u mnie sie zgadza, podobnie moje rodzenstwo :) Wiec mysle ze cos w tym jest. Na razie nie mam co myslec o drugim dziecku ale jak bede planowac to chce miec dziewczynke wiec kalendarz w dlon i do roboty :D:D:D (a propo wychodzi na to ze na dziwczynke najwieksze szanse mam po 30-stce)
 
Gosiu, cos mi sie wydaje, ze sie rozpakowujesz....:))) Ale fajnie!!!

Ja za 15minut zmykam z tata do sklepu po rozne pierdulki typu śrubki, śrubeczki, kolki, kolkeczki bo wykorzystac chce tate aby powiesil mi w koncu u Maciejka poleczki(leza od roku...)

A po 15tej zmykamy razem po Maciejka, bo dzis moj M musi robic nadgodzine, i nie zdazy malego odebrac, a maly nie moze byc dluzej niz 9.5godz w przedszkolu:)

Dobrego dnia :))
 
Gosiu, cos mi sie wydaje, ze sie rozpakowujesz....:))) Ale fajnie!!!

Ja za 15minut zmykam z tata do sklepu po rozne pierdulki typu śrubki, śrubeczki, kolki, kolkeczki bo wykorzystac chce tate aby powiesil mi w koncu u Maciejka poleczki(leza od roku...)

A po 15tej zmykamy razem po Maciejka, bo dzis moj M musi robic nadgodzine, i nie zdazy malego odebrac, a maly nie moze byc dluzej niz 9.5godz w przedszkolu:)

Dobrego dnia :))

Aniu obys miala racje bo juz powoli nie wyrabiam:-(
 
agniesiak witaj..a co tam u ciebie?
U mnie oki:) Wlaśnie zjadłam śniadanko i zaraz z M idziemy do urzędow załatwiac dokumenty bo staram się na uczelni o stypendium socjalne. jedno już bede miec z tytułu niepełnosprawności, ze względu na ten mój kregosłup dostawac będe na uczelni 300zł miesięcznie za stopień umiarkowany :) Jeszcze jakby mi sie udało dostac te stypendium socjalne.. ah.. wtedty byłoby juz git:)
A czuję się świetnie:) Nic mnie nie boli, nic nie dolega:) Dzieciaczeka kopie jak szalony:) 3 listopada idziemy na wizyte do gina:)

hejcia :)
widzę że pierwsza dziś jestem!

dziś 26d.c. i temp bez zmian 37

cyce znowu bolą od rana cholerka, musze sobie isc pomasowac i okłady porobić. Tak bolą że aż ciężko dotykać je :baffled:

wpadne jak poczuje sie lepiej.
buźka
Kinga Ty to się masz z tymi cycami:) Ale miejmy nadzieje, że bola w słusznej sprawie :D a temperaturka piekna:)
 
reklama
Gosiu czyżbyś Ty pierwsza była :-):-):-) powodzenia u gina i daj znać potem co i jak :tak:

Royanna wykorzystaj tate jesli chce pomóc :tak: i uważaj na siebie :tak:
miłego dnia!

A ja jade dziś wcześniej do domu bo zapisałam mojego Pawła do lekarza, nadal go napiep...a ta szyja, kark, nie może szyją ruszyć, żadne maści, żele nie pomagają, środki przeciwbólowe nie działają, w nocy przy każdym poruszeniu jęczał z bólu :-:)-:)-( zapierał się że nie pójdzie do lekarza a teraz sam chce iść :huh::rolleyes2:
 
Do góry