reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a nic nic.... mniejsza o to co mnie trapi. Jakos to bedzie.
Dziś zaczynamy działać tz chce aby sie jąderka i plemniczki M rozruszały przed owulacją a od niedzieli to juz chyba bedziemy działać częściej. :) bedzie co ma być.


po południu ide do fryzjera w koncu włosy podetne.
Milego popoludnia!!!:happy:
 
reklama
Sylwia jak ja Cię rozumiem...wiem że się boisz... ja też sie strasznie boję i dopóki nie zobacze fasolki i bijącego serduszka na usg będe miała lęk a później jeszcze do tego 13 tygodnia!!! już widzę siebie jak się trzęse czekając na usg!!! wiem że to nic nie da ale po tym co przeszłyśmy to normalne że się boimy.....jednak trzeba być dobrej myśli!!! Tym razem będzie wszystko dobrze kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak:

a ja czuję się w miare dobrze...ustały narazie mdłości ale mam niesmak w buzi i czasem aż mnie cofa, plecy mnie bolą i jestem zmęczona!!! :tak:
Dziekuje Kochana .. w takim razie te obawy to u nas nieuniknione ..ale i wytlumaczalne w naszym przypadku..Pozostaje nam wierzyc ze teraz bedzie MUSI byc ok :tak:!!!
Nooo to fasolka pieknie juz szaleje :-)

Dziekuje Dziewczynki Wam :)
 
Czesc kokoszki

I ja wpadam.....samopoczucie mam na medal choć dzis dałam sobie czadu...latania po urzedach, sądach, sklepach i jeszcze odbior materiałow na budowie!!!!!!

Weszlam do domu to po wypiciu goracej herby poczułam się taka senna!!!! No ale nie pozwoliłam sobie na drzemke bo potem w nocy barany licze!!!!!

Babeczki caluje Was i do potem
 
Marcelkowa mama masz w 100% rację. Mam nadzieję że w końcu Ci się uda. U mnie dziś Anika kończy roczek i nie potrafie opisac ile szczęscia wnosi w moje zycia ta mała królewna. Z ni a wszystko staje się proste, a gdzy jestem smutna wystarczy jeden jej u śmiech i noc zamienia się w dzień. Życze każdemu takie szczęscia i każdemu powiem to samo.....WARTO CZEKAĆ!!!
 
Czesc Kokoszki....
gdzie sie wszystkie podziewacie????/
A ja tu z kawka zagladam
kawa2.jpg
 
DZIEŃ DOBRY:-)
A ja właśnie umyłam sobie główke:tak:
Jutro są mikołajki tak wiec jak co roku bedziemy już stroić choinke(zawsze lubi sobie szybciej robić nastrój świateczny no i tez dla synka ta choinka)i rozkładamy łóżeczko:-)
 
reklama

Hej dziewczynki :-)
Ja wczoraj poszłam spać o 20 razem z Kacprem i to on mnie uspał zamiast ja jego ;-):tak::-D dzisiaj wstałam już o 7 i nie mogłam spać więc jak chłopaki spali poszłam na zakupy :tak: przyniosłam im świeże pieczywko i przygotowałam śniadanko :-)
Potem troszke posprzątaliśmy...pranie się pierze a mi zostało prasowanie...M będzie robił obiad - babke ziemniaczaną mniam mniam :-p

Patrysiu to u Was jutro już świątecznie :tak::-):-)​

Kinga trzymam kciuki bardzo mocno!!!

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :-)
Miłej soboty :tak:
Buziaki​
 
Do góry