reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzastina pamietam cie czasami tu zagladasz
i u ciebie z tego co pislalas nie ma jasnej odpowiedzi ze to chlopczyk.
Ty juz chyba masz jednego synka ?

Tak Beatko mam już synka.. Ma 3.5 roku:)
Teraz w drodze kolejne bobo... na usg albo zaciska nóżki albo się ustawia tak żeby nie było widać..a jak widać to tak nie na 100 % tego siusiaka... mimo to moja intuicja mi mówi że to facecik:) no cóż zobaczymy:) usg to tylko maszyna,... znam dużo przypadków pomyłek w tych czasach więc się okaże w czerwcu jak urodzę:)
 
reklama
:dry:Kurcze Beatko trochę drogi ten kalendarz jak dla mnie, mam nadzieję ,że w takim razie uda mi sie szczesliwie wpasowac w niego (bez jego znajomości) jakoś;-)
Co do tych testow w 10tyg to ja nie wiem czy sie nie skusze bo cierpliwosci to ja tez nie mam:-D
 
Witajcie dziewczyny!!!
Czarodziejko - wspaniale Cie widziec po dlugiej przerwie. Gratuluje drugiego syneczka, jeszcze Ci nie gratulowalam

a te testy sa u nas w Anglii, ponoc sa pewne
Beatko czy widzialas w Londynie te testy ?? Jesli tak, to napisz gdzie, bo ja widzialam je tylko na ebay'u i w dodatku wysylane sa z USA.
Z gory dziekuje.

Pozdrawiam Was wszystkie goraco !!
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejko - wspaniale Cie widziec po dlugiej przerwie. Gratuluje drugiego syneczka, jeszcze Ci nie gratulowalam
ojej kochanie ile ja cie nie wiedzialam:))))) jak mi fajnie ze tu jestes i do tego drugi ludzik w drodze. Super!!!! mam nadzieje ze zameldowalas dziewczynkom z października 06:))))))
swoją droga patrze ze ty juz 15 tydzien ciązy...kochanie mi w 17 tygodniu na 100% pokazano ze bedzie siurek wiec mysle ze u ciebie usg wystraczy niz te testy:))))))
 
Bardzo dziekuje Wam kochane za odzew.
Beatka, dzieki za linki, musze przeanalizowac te oferty.
Jesli chodzi o przepis na dziewczynke, to chyba takiego nie mam. Wydaje mi sie natomiast, ze u mnie do zaplodnienia, zarowno w pierwszej jak i drugiej ciazy doszlo w 14 dniu cyklu (przy 28-dniowym cyklu). Aaaa i jeszcze jeden szczegol..... przytulanki te byly poranne:)

Czarodziejko dziekuje za cieple przywitanie :-) Wstyd sie przyznac, ale nie meldowalam sie na naszym pazdziernikowym watku, bo watek mocno zakurzony i pomyslalam ze nikt tam juz nie zaglada.
 
No no widzę ,że wątek nam trochę ożył, fajnie:-)
Bardzo ciekawa jestem co wyjdzie wszystkim staraczkom i czy jakś metoda okaże się słuszna.Myślę ,że to też trochę tak ,że każdemu jest zapisane co ma być ale staram się wierzyć ,że mi jest pisana dziewczynka właśnie;-)
Póki co odliczam czas do @ i potem walczymy;-):-p
 
Wlasnie dostalam wiadomosc od kolezanki, ze bedzie miec druga coreczke
i oby dwie zostaly poczete wlasnie w sama owulke lub nawet po bo ta druga w 18dc:szok:
wiec wydaje mi sie ze ta metoda Selnas ma tu swoje dzialanie
a mi przez ten krotki cykl wszystko sie pomieszlo
mialam ustawione co miesiac na dziewczynke a teraz na chlopczyka wychodzi :-(
 
reklama
Beatka, a ona planowala plec???? CZY korzystala z tej metody Selnas ???
Dziewczyny ja juz zgupialam z tego wszystkiego.:confused:
Ale juz nie mam czasu na rozmyslanie.;-)
 
Do góry