reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A tak wogole to jak sie czujecie anagrzymis i ty dido?

Dzięki losiczka, na razie ok, tzn. bez zmian :tak:. Tak do końca jeszcze nie wierze, nie oswoiłam się jeszcze z tą myślą, może jak pojade do gin i zobaczę tę malutką kropeczkę na USG (tak miałam przy pierwszym) to uwierzę.Tylko myslę, że raczej nie uda nam się, żeby była to córcia, bo przytulaliśmy się 9 sierpnia (12dc) i w ten sam dzien wieczorem już miałam pozytywny test owu. Moglismy poprzestać na tym 7 sierpnia, no cóż....

Troszkę się cały czas pracą stresuje, a najlepsze, że mój szef juz prawie wie! :baffled: Siedział wczoraj ze mna i zaczął gadać o koleżance z pracy, która własnie w przyszły poniedziałek wraca z macierzynskiego. Potem mówił, że pewnie ja też chcę, ale że mam jeszcze poczekać, po czym spytał: chyba że już jesteś???? :szok: Serce mi zaczęło walić i co miałam powiedzieć?? Mowie mu, że NIE WIEM :baffled:
 
reklama
dido wlasnie mam taki zamiar konczyc na 9 dzien NASTAWIONA JESTEM JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNIE NAWET JESTEM W SZOKU ZE TAK TO SPOKOJNIE PRZYJMUJE WIECEJ MNIE KOSZTOWALA DECYZJA PODJECIA SIE JESZCZE JEDNEJ TZN 5 CIAZY WIEC JEST OK CIERPLIWIE POCZEKAM AZ WKONCU ZALAPIE SIE DO WASZEGO GRONA :-)
 
anagrzymis nie denerwuj sie wszystko bedzie ok:-)szef jaj szef pomarudzi i tyle najwzniejszy jest twoj spokoj dzidzia to czuje nawet taka tyci tyci
 
losiczka to nieprawda ze wiesiolek pomaga splodzic synka
jesli dzialasz z odpowiednim odstepem od O to sa duze szanse na dziewczynke
ja bralam wiesiolek pare miesiecy bo nie moglam zajsc
i widziesz udalo sie
a zastanawialas sie np ze twoj maz ma wiekszosc meskich plemniczkow
skoro dzialaliscie duzo przed O i macie chlopcow
a z innej beczki to teraz cie rozumiem dlaczego sie starasz o coreczke
jesli masz dwoch juz doroslych mezczyzn
ktorzy wyfruneli z domu
i zostaliscie z dwoma lobuziakami to sie nie dziwie
to calkowicie zmienia sytuacje

monico no u mnie z tymi ruchami to roznie
cos ostatnio czuje wieczorem
takie jakby smyranie
ale kopniec jeszcze nie czuje :-(
 
a z innej beczki to teraz cie rozumiem dlaczego sie starasz o coreczke
jesli masz dwoch juz doroslych mezczyzn
ktorzy wyfruneli z domu
Niewiem jaką wiedzę posiadali nasi rodzice, ale u mnie w rodzinie jest mnóstwo małżeństw które miały/mają trójke dzieci. Prawie wszyscy którym miało się właśnie urodzić trzecie (pierwsza dwójka była tej samej płci), mieli nadzieję że tym razem będzie inna płeć. Czy planowali? niewiem

Moi teściowie mają trzech synów
Mój ojciec ma trzy córki.
Kuzynka ma trzech synów..

Ale miałam dylemat kiedy byłam w ciąży ... teściowie mieli wtedy dwie wnuczki, a mój ojciec z kolei dwóch wnuków. Każdy z ojców liczył na inną płeć, teśc na chłopca, mój ojciec na dziewczynkę. No i urodziłam chłopca, czyli mój ojciec ma trójke chłopaków, a teść jest szczęśliwy, bo mały nosi nazwisko ojca i dziadka :-)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie,
łykam sobie magnez jako uzupelnienie diety dziewczynkowej
i tak sobie pomyslalam zeby zaczac pic wapno ?
bo ciezko mi tak sam nabial wcinac czy ktoras moze
probowala tego lub moze cos polecic z suplementow?
 
Do góry