reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kasiu z uk, dziękuję. I Tobie miłego dnia. :-)
Mama, latam z kąta w kąt. Wczoraj choinkę znieśliśmy do domu, a że wymyśliłam sobie, że w tym roku będą tylko ozdoby naturalne, żadnych bombek, to trochę się ostatnio narobiliśmy z dzieciakami. Wczoraj musiałam stół doszorować, bo miał wszystkie kolory tęczy. A tak poza tym to się lenimy. ;-) A jak z biznesem? Wszystko dopięte?
Patrysiu, zgadzam się z Magdą - Marcelek ma w sobie coś, co sprawia, że chce się go zjeść w całości. ;-) Cudny jesy
 
reklama
Macy
wczoraj kupiłam między innymi to w leroy m.

poduszka-pars,main.jpg
firana-gotowa-butterfly,main.jpg
kanwa-black-stones,main.jpg
lampa-stojaca-agat,main.jpg
 
Madzia z uk
ściskam i Ciebie ;))
leż ..z każdym dniem jesteś bliżej Marcelka ;)

Daria
nono ..jakie fotosy ;))

Ann
ja mierzyłam tylko kilka dni ph..kładłam pasek na środkowym palcu i wkładałam na jakieś 3 sekundy...odczytywałam po minucie
 
hej babeczki
ale dzieciaki cudeńka
Daria sesja superzasta

mamo05
my też dziś byliśmy w Ikei z dziewczynami i totalna klapa
nasze dzieci ewidentnie są antysklepowe...ryk i dupa z zakupów

monico
moja też cycowa, im starsza to tym bardziej pazerna na cycka
cały czas tylko mnie łapie za bluzkę
ale ja pracuję więc ma mniejszy dostęp....nadrabia w nocy, też się często budzi
ale chce niech je.....moja mleczarnia też super funkcjonuje

jesssso jaka cisza, szarańcza zagoniona do łóżek, chwila spokoju przy herbatce:-):-)
 
Macy,Czarodziejka
dziękuję pięknie ;)):-)

Pierogatka
nasze bąki wczoraj dały radę w leroyu ..oni zawsze biorą te ich zielone miarki i mierzą to przy czy my sie zatrzymamy :-D
a w Ikea "wrzucamy" Ich na plac zabaw :)) wiem ..Twoje niunie za małe ..
 
reklama
Andziak0307 nie no ja jestem zakochana w Jędrulku...kurka coraz bardziej mnie nakręcasz, w ogóle fajną masz załogę

mamo05 my starszyzne też mielismy zostawić ale były cholerne kolejki

ej babki istnieje to prive forum?? piszecie tam coś??
 
Do góry