reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można obliczyć datę poczęcia dziecka?

Kapri

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ostatnią miesiączkę miałam 10.08.2019. Lekarz ginekolog powiedział mi, ze moje cykle wg niego są co 28dni. Obecnie jestem w ciąży 13,4 tydzień - poród planowany na 16/17maja 2020. Czy jest możliwość wyliczenia dokładnego dnia „poczęcia”? Dziękuję za Odp.

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Nie jest możliwe. Możliwe jest wyliczenie przybliżonej daty poczęcia. Nawet przy dokładnym monitoringu są widełki choć już bardzo wąskie.

Kapri

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hm dziękuje za odp. To w takim razie na jakiej zasadzie istnieją tzw. Kalkulatory poczęcia skoro nie są, ze tak powiem „dokładne”. Co lepsze wg lekarza doszło 19.08 poczęcie a wg kalkulatorów 24.08.. no nic może znajdę jeszcze jakieś info w tym temacie.:) dziękuje😉

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Są reguły pozwalające obliczyć PRZEWIDYWANY termin porodu lub ORIENTACYJNĄ datę poczęcia. A poza tym dziecko może urodzić się za równo 2 tyg przed datę porodu jak i 2tyg po ;) (pomijam wcześniactwo). To wszystko są wyliczenia oparte na statystyce. A nasz organizm to nie zegarek ;)

Kapri

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hehe to prawda. Ja zaczynam od tego, ponieważ u mnie w ciąży wyszło podwyższone NT-2,8 i próbuję dojść wszelkimi sposobami co i jak..? Dlaczego i czy są szanse na zdrowe dziecko:(

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry