reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
anaswear gratki :)
Estee witam nową forumowiczke :) i życzę powodzenia!
Kachna mam jeszcze 3. i bardzo bym chciała żeby wszystkie 3 zostały już z nami. Chciałabym teraz jednego, a później bliźniaki ;)

U nas na razie spokojnie. Jestem już po @. Była bardzo bolesna, długa i obfita, zupełnie ja nie u mnie. Martwię się torbielą czekoladową. od @ ciągle pobolewa mnie prawy jajnik, ten w którym siedzi. mam nadzieję, że menda nie urośnie. 29 mam wizytę i dowiem się co dalej. Generalnie tą porażkę przeżyłam najgorzej....
Robie sobie zdrowe 2 miesiące. Dieta śródziemnomorska + wyzwanie 30 dniowe na brzuszek i tyłek ;)
A co u Was?
 
Liju brawo widzę ze ostro się ze siebie bierzesz. Trzymam mocno za Ciebie kciuki. 7 lat czekałam na dziecko z tego 3 lata leczenia. Oby tobie sie teraz udało. Zobaczysz jak szybko zapimnisz te przykre momenty.
 
liju no to ja czekam na tą trójkę szkrabów! Dawaj od razu trojaczki. Raz w ciąży i z bańki. Hheheheheheheh!

Sony Pawełek jest po prostu prześliczny,. Buziunie ma jak Anioł piękną!

U nas po woli Timi zaczyna mieć postawę jak homo sapiens. Większość czasu już na dwóch nóżkach, nie chodzi jeszcze, ale stoi sam. Wesołek z niego niesamowity!
 
Ania to super ze wszystko dobrze. Lenka pewnie wszystkich zagaduje w przedszkoku :)
Tere fere buzia jak anioł a coś mi się wydaje że diabeł z niego nieziemski będzie po tacie.
Ania fotki na fb. Jak masz to przeslij mi linka.
 
O nie mogę! AniaSm ! Cześć! Ale Twoje dzieci już są duże. 4 i 2 lata. Szok. A dopiero pamiętam jak Lenka się urodziła. A jakie kitajce ma fajne! Super.

Sony no nie wygląda na diabełka Twoje dziecię, jest śliczny.

U mnie kolejne zębole. Górne jedynki. Jedna już wyszła, druga już się przebija. Młody śmieszny, tańcuje cały czas, nie ważne czy do muzyki z zabawek, czy z eski. Chyba poślę go do szkoły tańca. Będzie break dance tańczył i inne tam takie. Hehehehehe.
 
reklama
Tere a nie marudzi jak mu wychodzą? Moj strasznie pcha piastki i to tak ze sie az dławi. Podrapał już się pod dolną wargą. Nie wiem czy to nie ząb. Kiedy u waszych dzieci sie pierwsze ząbki pokazały i jak to przechodzili?
 
Do góry