reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Dzieki wielkie:) zaczynsm mierzyc temperaturke.kiedys nie wierzylak w to..no ale coz trzeba wszystkiego probowac:) dobrej nocy dla Was wszystkich
 
reklama
Sprawdza sie tempka, ja mialam owulacje,ale pecherzyki nie pękały zazwyczaj,a tego juz tempka nie pokaże niestety. Tylko monitoring u ginki, USG.
 
liju u mnie po staremu, jak nic się nie zmieni to w kwietniu pojedziemy na pierwszą wstępną wizytę do Białegostoku a jak uda nam się zebrać pieniądze to może w czerwcu było by in vitro no ale nie wiem czy się uda bo tym razem będziemy potrzebowali większą sumę na noclegi tam na miejscu.
 
Kachna kurcze bede trzymac kciuki nawet u nóg. Jakby to bylo w Lodzi to bym Ci pomogla, nocowalibyscie u nas,nie wydalabys tyle kasy. A ile tam musisz byc wtedy? Dni znaczy sie?
 
to wszystko zależy od tego jaki protokół nam lekarz zaproponuje optymistyczny wariant to 2 tygodnie a pesymistyczny to ponad miesiąc będę musiała tam być, Jak już będę wiedziała na czym stoję to zacznę się rozglądać, mam jedną koleżankę, która jest z tamtych okolić może by coś poleciła ale nie bardzo bym chciała ją wtajemniczać
 
Dziewczyny!!!!!! JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-)
Dostaliśmy najpiękniejszy prezent na Walentynki - betahcg 450!!!! wczoraj było już 1137 :-D
Nasz najpiękniejszy, najcudowniejszy NATURALNY CUD!!!!!!!! Od piątku chodzę z bananem na twarzy ;-) Choć musimy jeszcze sprawdzić czy maleństwo jest tam gdzie powinno i czy będzie serduszko to i tak jestem w 7 niebie!!!!!
Zaczełam wierzyć w cuda!!!!!
 
Liju ja pierniczę, ale jak......? Przecież wodniak i tyle problemów. Niesamowite ze zaszłaś naturalnie. Czyli jednak cud. Matko jedyna ale dobre wiadomości. To może i mnie się uda zajść naturalnie :)
 
Sony nie mam pojęcia jak. Po ostatnim nie udanym transferze i wiadomości, że mam wodniaka byłam zdruzgotana. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że naturalnie może się udać. Może właśnie odpuszczenie sobie i 0 myślenia, tylko przyjemne chwile we 2 ;-) ALe to nieważne!!! Boje się teraz zapeszyć ale jednocześnie nie potrafię się nie cieszyć :-D
 
reklama
Gdy zorientowalam sie , ze jestem w ciazy poszlam do lekarza , ktory stwierdzil , ze mam torbiela o ktorym wiedzialam . Okazalo sie , ze jest juz na tyle duzy 5,5 cm na prawnym jajniku , ze podlega juz edomnetriozie . Lekarz powiedzial , ze ma nadzieje , ze nie da sie we znaki podczas ciazy i , ze mialam wiele szczescie ze zaszlam w ciaze a starania trwaly zaledwie 3 miesiace :) ale po ciazy bedzie musial byc koniecznie wyciety i. Na szczescie nic nie dalo sie we znaki :) Synus przenoszony o tydzien , wiec urodzilam w 41 tygodniu tzn cesarka bo nie bylo postepu porodu :) 4440 wazyl , 61 dl :) a torbiela wycieli przy cesarskim cieciu :)
 
Do góry