reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Heja dziewczyny. Nie pisze bo nie mam humorku i mam przygotowania do imprezki z okazji roczku. Ale całuje wszystkie serdecznie.

Liju napisz jak cycki? Bolą?
 
reklama
Dziewczynki, byłam wczoraj na USG. Widziałam pęcherzyk :) Jest tam gdzie powinien. Niestety nie było jeszcze widać zarodka. Lekarz mówił, że bardzo prawdopodobne, że owulacja była tydzień później i że to nie 6 a 5 tc... ale mi oczywiście przychodzą do głowy same czarne myśli, że to puste jajo :( mój lekarz, widząc moją panikę zproponował, że w piątek moge podskoczyć do niego do szpitala i sprawdzimy czy maleństwo rośnie i się rozwija...
 
Liju super u mnie tez było pózniej widać pęcherzyk, chociaż ja dokładnie wiedziałam kiedy doszło do zapłodnienia. Trzymam dalej kciuki.

Buziaki dla was dziewczynki.
 
Hej dziewczyny musze sie pozalic:( bo juz myslalam ze sie udalo, bylam wrecz pewna..temperaturka sie ladnie wysoko utrzymywala caly czas, piersi jak nigdy mialam nabrzmiale,swedzialy mnie ja tak nigdy nie mialam przed okresem.. bylam ciagle senna, a doadatkowo monitorowalam cykl wiec wiem ze owulka byla...iii co nagle temp spadla 2 krechy, ale okres mi sie spoznil 2 dni, a zazwyczaj mialam jak w zegarku.. ale przyszla wredna malpa..okropne rozczarowanie; ((((a moze poporstu ja sie tak nakrecilam; ((niepotrzebnie..ehhh..
 
Neya Sony dziękuje :)
Neya trzymam kciuki,wkońcu się uda. Już w cuda wierze ;)

Dziewczynki byłam dziś na USG i widziałam malusią kruszynkę i jeszcze nieśmiało, ale już tętno :) wg okresu to 6tc i 5 d,ale wg późniejszej owulki ciąża jest o tydz młodsza. wierze w cuda!!!! jesteśmy przeszczęśliwi :D
 
dzięki dziewczynki. Odpoczywam, oszczędzam się i wykorzystuje innych do cięższych spraw ;-) z tym 1wszym nie mam problemu bo mam straszliwego śpiocha. wracam z pracy, obiadek i w kimę ;-) A dzisiaj w prac złapały mnie 1wsze większe mdłości. 2 razy wylądowałam w kibelku, obyło się bez ekscesów, ale było ciężko :baffled: do 12 muszę co godzinkę coś podgryzać bo strasznie mnie mdli. Jutro zaopatrze się w jabłuszka, orzeszki, migdały i pomidorki koktajlowe ;-) zdrowo i pysznie :-D
 
reklama
Do góry