reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy nie za szybko?

Dołączył(a)
29 Styczeń 2020
Postów
4
Hej dziewczyny!
Ostatnia miesiaczka 13 grudzien ( bardzo nieregularne ,co 2-3miesiace). Test 22stycznia zrobiłam 2 test ,oba pozytywne .Po 2 dniach (24.01)wizyta wedlug usg 6t ,ale nic na zdjeciu nie widać i beta 491 ,we wtorek powtorka bety 3028 ,czy musilicie,ze po 4 dniach bedzie juz cos widac przy takim przyroscie ? Wedluģ moich obliczen 4tydzien od zapłodnia ( teraz wegług miesiaczki 7tc )
 
reklama
A dlaczego masz tak strasznie nieregularne cykle ? Cud że Ci się udalo zajść 😁 ja bym poczekala tak z tydzień jeszcze, bo nie wiesz tak naprawdę kiedy zaszlas, A skoro nie było nawet pęcherzyka, to warto trochę poczekać ,żeby się nie stresować
 
reklama
mi na 19.09. Owu bywa w różnych dniach, w szczególności przy nieregularnych miesiączkach.
W każdym razie ciesz się i uśmiechaj! super, że już widać na usg wszystko :)
 
Do góry