reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy pękły mi szwy ?

Bobusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Styczeń 2020
Postów
61
Cześć.
Problem polega na tym że dziś cholernie boli mnie krocze nawet nie próbowałam siadać, ledwo chodzę. Dopiero teraz odważyłam się zerknąć. Miałam tam takie jakby 3 sznureczki teraz jeden z nich wisi. Mówili mi że mam szwy które same się rozpuszcza. Czy one mi pękły czy zaczęły się rozpuszczać?
Proszę o jakiekolwiek porady bo boli jak.....
 
reklama
Rozwiązanie
A i mnie jeszcze położna kazała sprawdzać czy nie mam gorączki, bo w nacięcie wdał się stan zapalny i jeżeli miałabym gorączkę, to miałam od razu jechać do szpitala
Nie chcę straszyć, ale mnie po porodzie pękły wszystkie szwy, nie mogłam normalnie iść siku bo szczypało jak cholera, z siedzeniem też miałam problem. A masz miejsce po nacięciu zrośnięte? Bo ja miałam dziurę taką że masakra.
 
Pękł ten środkowy, żadna dziura mi się w oczy nie rzuciła ale boję się patrzeć. Igly, krew to nie dla mnie...
Ale we wtorek dopiero minie tydzień a więc raczej się nie zrosło
 
Mnie właśnie pękły po tygodniu od porodu. Mnie położna poleciła robić 2 razy dziennie okłady z rivanolu i przemywać krocze Tantum Rosa i nadmanganianem potasu. Najlepiej by było jakbyś pokazała krocze lekarzowi czy położnej żeby ocenili co to może być
 
Popieram dziewczyny. Do lekarza Idź oceń co i jak. Choćby prywatnie. Ja żałuję, że tego nie zrobiłam, bo przez pęknięte krocze, poszły szwy wewnątrz, goiłam się 12 tygodni, bolało bardzo, nie mogłam siedzieć, karmiłam i jadłam na leżąco przez pierwsze tygodnie, a na koniec wdała się infekcją i powstały torbiele w pochwie, więc bez 3 antybiotyków się nie obyło 😲
Chuchaj na zimno
 
A i mnie jeszcze położna kazała sprawdzać czy nie mam gorączki, bo w nacięcie wdał się stan zapalny i jeżeli miałabym gorączkę, to miałam od razu jechać do szpitala
 
Rozwiązanie
Do góry