reklama

Czy po porodzie mogą występować cykle miesiączkowe nieregularne?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez Jusia22, 2 Kwiecień 2006.

1. Jusia22

Jusia22 Fanka BB :)

Witam!
    Mam pytanie :) Natomiast urodziłam 5 listopada 2005r.
    Pierwsza miesiączke dostałam po 8 tygodniach ponieważ nie karmiłam piersią bo miałam zapalenie nerki.Ale to nieważne.:p
    Czwartego stycznia pojawiła sie druga miesiączka nie było by problemu gdybym nie dostała znowu tzn.30 stycznia :( wiem że to jest dziwne :(
    1 marca znowu pojawiła sie miesiaczka a teraz jest juz 2 kwietnia i nic.Cisza okresu brak.
    Nie wiem co sie dzieje :(
    Czy któraś z was tak miała.Prosze o rade.Pozdrawiam.

2. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Ja urodziłam 4 listopada, pierwsza miasiaczke dostałam 15 grudnia i była bardzo obfita i długa, ponad 8 dni, nastepna dostałam po miesiacu i teraz poniewaz biore tabletki mam okres regularny.

3. reklama
  4. eg16

eg16 Fanka BB :)

Ja też biorę tabletki więc regularnie miesiączkuje ale nie przejmuj się tym Jusia22. Po takiej burzy hormonalnej jaką nasze organizmy przeżyły w ciaży i po jej zakończeniu organizm ma prawo dochodzić do siebie przez kilka miesięcy.

5. la pain

la pain Fanka BB :)

ja miałam istny koszmar!!!!urodziłam 20 kwietnia 1 okres dostałam w sierpniu trwał 10 dni potem miałam 7dni przerwy i znowu 10 dni!!myślałam ze się wykończe!!!zaczełam brać tabletki i koszmar się skończył!!

6. madziunia

madziunia mama Danielka i Kubusia

ja też mam nieregularnie miesiączki, jednak odstepstwo max. tydzień półtora, ale Jusia22 nie stresuj sie jak napisała eg to jest normalne po ciąży i po kilku miesiącach wszystko powinno wrócić do normy...

7. Jusia22

Jusia22 Fanka BB :)

WItam!
    Juz sie wszystko wyjasniło.Prawdopodobnie opózniła sie miesiączka poniewaz bardzo sie stresowałam :( Teraz biore tabletki antykoncepcyjne i wszystko wrociło do normy dzieki za pocieszenia. :) POZDRAWIAM

Poleć forum