reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy po porodzie mogą występować cykle miesiączkowe nieregularne?

Jusia22

Fanka BB :)
Miasto
Mieszkam w Bytomiu woj.Śląskie
Witam!
Mam pytanie :) Natomiast urodziłam 5 listopada 2005r.
Pierwsza miesiączke dostałam po 8 tygodniach ponieważ nie karmiłam piersią bo miałam zapalenie nerki.Ale to nieważne.:p
Czwartego stycznia pojawiła sie druga miesiączka nie było by problemu gdybym nie dostała znowu tzn.30 stycznia :( wiem że to jest dziwne :(
1 marca znowu pojawiła sie miesiaczka a teraz jest juz 2 kwietnia i nic.Cisza okresu brak.
Nie wiem co sie dzieje :(
Czy któraś z was tak miała.Prosze o rade.Pozdrawiam.

reklama

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Ja urodziłam 4 listopada, pierwsza miasiaczke dostałam 15 grudnia i była bardzo obfita i długa, ponad 8 dni, nastepna dostałam po miesiacu i teraz poniewaz biore tabletki mam okres regularny.

eg16

Miasto
Śląsk
Ja też biorę tabletki więc regularnie miesiączkuje ale nie przejmuj się tym Jusia22. Po takiej burzy hormonalnej jaką nasze organizmy przeżyły w ciaży i po jej zakończeniu organizm ma prawo dochodzić do siebie przez kilka miesięcy.

la pain

ja miałam istny koszmar!!!!urodziłam 20 kwietnia 1 okres dostałam w sierpniu trwał 10 dni potem miałam 7dni przerwy i znowu 10 dni!!myślałam ze się wykończe!!!zaczełam brać tabletki i koszmar się skończył!!

madziunia

mama Danielka i Kubusia
Miasto
Wrocław
ja też mam nieregularnie miesiączki, jednak odstepstwo max. tydzień półtora, ale Jusia22 nie stresuj sie jak napisała eg to jest normalne po ciąży i po kilku miesiącach wszystko powinno wrócić do normy...

Jusia22

Miasto
Mieszkam w Bytomiu woj.Śląskie
WItam!
Juz sie wszystko wyjasniło.Prawdopodobnie opózniła sie miesiączka poniewaz bardzo sie stresowałam :( Teraz biore tabletki antykoncepcyjne i wszystko wrociło do normy dzieki za pocieszenia. :) POZDRAWIAM

Do góry