reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy strace Pokarm

reklama
Spróbuj najpierw herbatkę jak nie pomoże to wtedy granulki, bo jak walniesz sobie taką końską dawkę wszystkiego to możesz nawał mieć.

tak też myślę zrobić na razie zaczęłam od herbatki
ale to też pewnie trzeba pić kilka dni aż uzyska się jakikolwiek rezultat , prawda??
 
tak też myślę zrobić na razie zaczęłam od herbatki
ale to też pewnie trzeba pić kilka dni aż uzyska się jakikolwiek rezultat , prawda??
Spróbuj może herbatki z Herabpola, podobno jest lepsza niz z Hippa, mnie ta ostatnia starczała. Jak odciagasz, popatrz na zdjęcie malucha, dobrze by było gdybys miała śpioszki pachnace nim, zamknij oczy wyobraż sobie, ze jest z Tobą. Pij dużo płynów. I odciagaj, dasz rade!!!
 
coś leci ale cały czas malutko...
pije już herbatkę 3 dzień
jest minimalna poprawa ale nadziei nie straciłam
 
Do góry