reklama

czy substancja zawarta a gryzakach jest szkodliwa?

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez sylllwiaaa, 19 Sierpień 2009.

1. sylllwiaaa

sylllwiaaa Fanka BB :)

Witam
    strasznie sie martwie:-( Moj synek przegryzl dzis gryzaka i wyzssal z niego ta substancje ktora znajdowala sie w srodku (to byla jakas dziwna galareta ) Teraz strasznie sie boje, ze moze mu to zaszkodzic:-( Nie mam pojecia co oni tam daja do srodka do tych gryzakow. Czy ktos moze sie orientuje czy to jest niebezpieczne?

2. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Cześc Sylwia! Wydaje mi się, że jak kupowalam takiego gryzaka to na etykiecie pisało cos o substancji która jest wewnątrz takiego gryzaka..Nie wiem dokłądnie co bo nie pamietam zbytnio, ale na Twoim miejscu poszłabym chyba do sklepu w ktorym go kupiłam i poczytała na opakowaniu, albo poszukała na necie takiego gryzaka w sklepie internetowym i tam pewnie się dowiedziała cos nie coś. Powodzenia! Na pewno wszystko będzie dobrze!!:tak:

3. reklama
  4. kbetina

kbetina Fanka BB :)

Ja bym się nie martwiła. w końcu ktoś dopuścił te gryzaki do sprzedaży i na pewno wziął pod uwagę możliwość przegryzienia gryzaka przez dziecko (w końcu gryzaki mają pomóc dziecku podczas ząbkowania). Nie ma się czym martwić.

5. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Tak się składa ,ze przed chwilą byłam w sklepie i widzialam takie gryzaczki. Na etykiecie widnieje informacja, że wypełniony jest wodą ewentualnie zabarwioną naturalnymi barwnikami spożywczymi:tak:

6. Anicias

Anicias Zaciekawiona BB

Moja córcia też przegryzła dziąsełkami taki gryzaczek, opróżniła wszystko i nic jej sie nie działo. To musi być bezpieczne dla dziecka, więc nie masz sie co martwić;-)

7. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

w większości gryzaków jest woda destylowana ;-)

8. sylllwiaaa

sylllwiaaa Fanka BB :)

Dzieki za odpowiedzi;-)
    Troche mnie uspokoilyscie;-)

Poleć forum