reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy substancja zawarta a gryzakach jest szkodliwa?

sylllwiaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Styczeń 2009
Postów
203
Miasto
Ck
Witam
strasznie sie martwie:-( Moj synek przegryzl dzis gryzaka i wyzssal z niego ta substancje ktora znajdowala sie w srodku (to byla jakas dziwna galareta ) Teraz strasznie sie boje, ze moze mu to zaszkodzic:-( Nie mam pojecia co oni tam daja do srodka do tych gryzakow. Czy ktos moze sie orientuje czy to jest niebezpieczne?
 
reklama
Cześc Sylwia! Wydaje mi się, że jak kupowalam takiego gryzaka to na etykiecie pisało cos o substancji która jest wewnątrz takiego gryzaka..Nie wiem dokłądnie co bo nie pamietam zbytnio, ale na Twoim miejscu poszłabym chyba do sklepu w ktorym go kupiłam i poczytała na opakowaniu, albo poszukała na necie takiego gryzaka w sklepie internetowym i tam pewnie się dowiedziała cos nie coś. Powodzenia! Na pewno wszystko będzie dobrze!!:tak:
 
Ja bym się nie martwiła. w końcu ktoś dopuścił te gryzaki do sprzedaży i na pewno wziął pod uwagę możliwość przegryzienia gryzaka przez dziecko (w końcu gryzaki mają pomóc dziecku podczas ząbkowania). Nie ma się czym martwić.
 
Tak się składa ,ze przed chwilą byłam w sklepie i widzialam takie gryzaczki. Na etykiecie widnieje informacja, że wypełniony jest wodą ewentualnie zabarwioną naturalnymi barwnikami spożywczymi:tak:
 
Moja córcia też przegryzła dziąsełkami taki gryzaczek, opróżniła wszystko i nic jej sie nie działo. To musi być bezpieczne dla dziecka, więc nie masz sie co martwić;-)
 
reklama
Do góry