reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy tak sie da?

ja mam takie obiawy: boli mnie lewa piers a prawa nie i nie wiem czm tak jest i strasznie szybko sie mecze kiedts ytak nie bylo i boje sie ze jak mnie masowal to wraz ze sluzem cos sie tam dostyalo do srodka ale my bylismy po spaniu i nic nie robilismy dopiero co sie przebudzilismy i nie wiem sama co o tym myslec

Jest kilka możliwości:
1. Przygniotłas lewego cycka i boli.
2. Przytyłaś i siadła ci kondycja. Zostaw paczki w spokoju.
3. Jeśli się dopiero obudziliście i nic nie robiliście to może nie pamiętacie? Może on na śpiocha coś zrobił a ty się nie obudzilas (Rzuć prochy i alkohol bo to nikomu na dobre nie wychodzi)?

jak sie moga skonczyc takie zabawy jak masowanie lechtaczki

Lo jezu, jak.
Orgazmem, kochana, orgazmem.
Ale może zmień faceta skoro jeszcze tego nie wiesz….
Ale zaraz, której łechtaczki? Bo są dwie…

Grzybem i zapaleniem cewki, idź stąd wstydu oszczędź

Co tak od razu z grubej rury…;)
 
reklama
Jest kilka możliwości:
1. Przygniotłas lewego cycka i boli.
2. Przytyłaś i siadła ci kondycja. Zostaw paczki w spokoju.
3. Jeśli się dopiero obudziliście i nic nie robiliście to może nie pamiętacie? Może on na śpiocha coś zrobił a ty się nie obudzilas (Rzuć prochy i alkohol bo to nikomu na dobre nie wychodzi)?



Lo jezu, jak.
Orgazmem, kochana, orgazmem.
Ale może zmień faceta skoro jeszcze tego nie wiesz….
Ale zaraz, której łechtaczki? Bo są dwie…



Co tak od razu z grubej rury…;)
nic nie robilismy innego! no moze troche przytylam po zimie.. ale boje sie ze moglam zajsc w ciaze, juz dzisiaj pieka mnie obie piersi i sie boje co to moze byc a okresy mam nieregularne i nie wiem co sie dzieje boje sie ze to moze byc ciaza wczesna bo to masowanie lechtaczki odbylo sie 17 marca
 
nic nie robilismy innego! no moze troche przytylam po zimie.. ale boje sie ze moglam zajsc w ciaze, juz dzisiaj pieka mnie obie piersi i sie boje co to moze byc a okresy mam nieregularne i nie wiem co sie dzieje boje sie ze to moze byc ciaza wczesna bo to masowanie lechtaczki odbylo sie 17 marca
🤦‍♀️ Laska, weź już daj spokój.
 
Dobra napisze to definitywnie - ciąży z tego być nie może. I przestań się przejmować tym, bo do zapłodnienia dochodzi podczas stosunku ( penis w pochwie i brak jakiejkolwiek antykoncepcji) a nie poprzez masaż łechtaczki. Ręka nie wytwarza plemników. Zreszta nawet jakby były tam plemniki to one nie przeżyły na powietrzu
 
nic nie robilismy innego! no moze troche przytylam po zimie.. ale boje sie ze moglam zajsc w ciaze, juz dzisiaj pieka mnie obie piersi i sie boje co to moze byc a okresy mam nieregularne i nie wiem co sie dzieje boje sie ze to moze byc ciaza wczesna bo to masowanie lechtaczki odbylo sie 17 marca
Wpisz sobie w Google "jak zajść w ciążę"
 
reklama
Do góry