reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test pozytywny jest?

reklama
Owszem zdarza się sama tak miałam, wyszły mi 3 pozytywne ale to były testy z jednej firmy. Zrobiłam z innej i już były negatywne beta też była niska. Za to jak była ciąża to każdy test bez względu na firmę był pozytywny :) zrób sobie betę będziesz mieć pewność :)
 
Tutaj 2 testy jeden robiony przedwczoraj a drugi dzisiaj jestem k8lka dni przed miesiaczka ale nie moglam wytrzymać tyle się już staramy ale w tym miesiącu beż wkrecaniq czułam jak by się udało... co myślicie o tym tescie z cieniem😊 dzięki
 

Załączniki

  • 20240224_125049.jpg
    20240224_125049.jpg
    415,2 KB · Wyświetleń: 154
Tutaj 2 testy jeden robiony przedwczoraj a drugi dzisiaj jestem k8lka dni przed miesiaczka ale nie moglam wytrzymać tyle się już staramy ale w tym miesiącu beż wkrecaniq czułam jak by się udało... co myślicie o tym tescie z cieniem😊 dzięki
Który jest z przedwczoraj a który z dzisiaj?
 
reklama
Do góry